Фоточки нема• 31 августа 2024
Де провести час у Варшаві перед вильотом чи варто їхати в аеропорт зарано?
З готеля в центрі виїду об 11:00, виліт з Шопена об 21:00. Гуляти не сильно хочу ще й велика валіза, сьогодні гуляла по центру нічого особливого і якийсь напряг від поляків, жаль що не знаю англійську досконало( . Чи варто зразу їхати в аеропорт, чи є там хоч де посидіти ?
Дівчина Бобула• 31 августа 2024
Музеїв там куча цікавих. На будь-який смак, хоч музей Шопена, хоч народний (де є все, від мумій до картин), хоч в Коперніка. На даху бібліотеки гарно
Леди_в_ночи• 31 августа 2024
Там є прекрасні місця.валізу теж є де залишити. Але як вам від усього напряг, то краще взагалі сидіти вдома. Ніхто адекватний не буде ділитися з вами улюбленими куточками Варшави, щоб що ? ви ж суцільне роздратування
Фоточки нема
• 31 августа 2024
Ответ дляЗастряла
Ви не знаєте, що валізу можна в готелі залишити?
Після виселення також? Залишала до заселення
Бабця в мештах• 01 сентября 2024
Точно , чемодан или вещи можно бесплатно оставить в отеле даже на несколько дней
Ms. Откровенность• 01 сентября 2024
Залишаєте речі в готелі і їдете у Віланув (палац короля Собеського), там гарно і всередині, і ззовні.