Посоветуйте бесплатные шрифты, которые хорошо подходят к упаковке чая
Смажена полуничка• 31 августа 2024
Ви на правильному ресурсі зареєструвалися сьогодні. Тут сидять гуру поліграфії рекламної та пакувальної, та великі спеціалісти по шрифтам.
Перша на селі• 31 августа 2024
Який чай? Який тип упаковки? Чому не хочете щось нове спробувати? Яка головна ідея реклами буде?
Аль де Барановна• 31 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Сидят. Или тут по-вашему только борщеварки и невестки?
Смажена полуничка• 31 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Звичайно сидять! Я так і написала! Автор потрапив у рай для дизайнерів пакування!
Я такая - жду трамвая• 01 сентября 2024
Я зазвичай шукаю написи в пінтересті, а потім розпізнаю його назву за допомоги сервісу вотзефонт.