ВундерКИНГ• 01 сентября 2024
В Киеве есть сегодня что-то интересное для детей? Куда сходить развлечь ребенка?
Der_Natali• 01 сентября 2024
Завжди є щось цікаве.Як безкоштовні розваги,все літо в ТЦ на вихідних майстер-класи,вистави тощо.Сьогодні знаю в Каравані повинно щось бути.Та в Країні мрій багато розваг безкоштовних
ВундерКИНГ
• 01 сентября 2024
Ответ дляDer_Natali
Дякую, влітку були не в Києві, та й взагалі рідко вибираємось кудись тому і не знаю що зараз де є такого)
Лепешечка• 01 сентября 2024
А чим сьогодні відрізняється від інших днів? Все трц, зоопарки, парки, кінотеатри працюють. Шикарні парки розваг в Лавині, Республіці. Там же і фудкорти, і кіно.