Прокачую сідниці• 01 сентября 2024
Зібрати дітей до школи - жах?
Скільки казябликів різних треба. Як у Вас, все готове?
Напланетянка• 01 сентября 2024
Рюкзак сказали пока не нужно в первом классе, книги в школе выдают, но домой можно не носить, рабочие тетради закупили. Сказали купить только небольшой пенал, краски, пластилин, картон, карандаши, ножницы и там по мелочи. Вышиванку заказала за 500 гривен, еще кроссовки купили сегодня, не было отдельных на физру. Ланч бокс побольше купила. Вода там есть в кулерах. Цветы купила букет колосков и ребенок еще захотел флаг) пока вообще не понятно как это все зайдет ребенку, поэтому не вижу смысла закупать кучу всего. Там по ходу уже будет понятнее чего не хватает и т.д. Может вообще в онлайн отправят и дело с концом))
Не виправдовуюсь• 01 сентября 2024
купили зошити, обкладинки та пару ручок. За літо трохи виріс то ще пробіглись по магазинах купили футболки, штани та кофту. На все витратили 2 400 грн. По канцелярії щось залишилось з минулого року, що буде треба купимо, зараз це не дефіцит. Ну і треба ще на посібники з англійської та німецької здати 1800 грн, це на 2 роки (5 і 6 клас). І ще сьогодні купила айстри 200 грн (син любить дарувати квіти).
к.Буланова• 01 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
В сьомий. Приїхали у квітні 2022. Все оплачується з податків місцевого бюджету.
Ну то знайте, що не скрізь так у Європі, як у вас.
ГейТуда• 01 сентября 2024
Я та мама, яка сьогодні шукала ’білий верх’ на підлітка (ще той квест). Чекала до останнього бо не знала буде лінійка, не буде, треба вишиванка, біла сорочка, чи просто хто в чому... канцелярія магазини поруч з будинком, квіти сказали не треба, замість них донати...
як згадаю 10 років тому... шкільна форма, яка краща, рюкзак ортопедичний, я на повному серйозі на форумах читала який краще пластилін купити і який рюкзак найортопедичніший, букети замовляла... ніби й не зі мною це було...
Астановитесь• 01 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
По 200грн на букет і помиьи вікна
.... задовбали.... чому в європі ніхто на це не збирає?
Та відстала Європа геть. Зараз наші активні україночки там хвилю піднімуть, і примусять німкень та полячок теж на штори збирати.
Ласковая_львица• 01 сентября 2024
Не геморно. 7 класс. Дочка накупила сама себе всякой канцелярии. В Синсее пошли купили вещей. Рюкзак взяла самый обычный серый и на него в Аврорах и Монпасье накупила брелочков и значков. Ну сегодня пошли ещё докупили две рубашки веселеньких. На физ-ру пойдет то, что для лагеря летнего покупали.
Ну и все, там по ходу действия, если что нужно будет, то докупится в ближайших магазинах
СамавиховуюКота• 01 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Пластиліни, купа фарб, клеї, папір, картон, і різні дрібниці
У нас цим в молодшій школі батьківський комітет під контролем вчителя займався. Здали по 100 -200 грн, все закупили
СамавиховуюКота• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Мені не дорого. І все інше для школи не жах.
Мені теж не дорого. Але не розумію навіщо і в мене вже передоз від вишиванок
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Так я не вам купувала
бЭйбА• 01 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
В Україні так. Треш і жах. У Європі з нас тільки рюкзак і пенал. Всім іншим школа забеспечує, враховуючи і ноутбук
А нам в этом году выдали почти все новые учебники. На них наклейка флага Японии. Я так поняла эта страна проспонсировала издательство школьной литературы для наших детей. За что им огромная благодарность. А нашим можновладцям благодарность за то, что не украли.
СамавиховуюКота• 01 сентября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Щось мені підказує, що між акварельними фарбами за 20 гривень і за 1000 гривень є багато проміжних варіантів.
Це той випадок, коли потрібно купувати те, що потрібно.
Інакше результату не буде.
ЯНаПэПэ• 01 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
По 200грн на букет і помиьи вікна
Я в Польщі на букут збирають аж бігом,і це не українці придумали
СамавиховуюКота• 01 сентября 2024
Ответ длябЭйбА
Дали б гроші на друк-вкрали б
СамавиховуюКота• 01 сентября 2024
Ответ дляPANTERA_KET
По 200грн на букет і помиьи вікна
Не видумуйте, в Австрії збирають
Ліньки гуглить• 01 сентября 2024
В первый класс собрать - это жопа. А в старшую школу что там собирать? Ребёнок пошёл сам выбрал, что нужно и досвидос.
Марафетчица• 01 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А 1 кл какая жопа? Дали список канцелярии, заказала, привезли. Одежду тоже заказала на некст, моей подходит их размеры. Рюкзак и пенал с дочкой тоже в инете выбрали, заказала. И все это с мая постепенно купила.
Ліньки гуглить• 01 сентября 2024
Ответ дляМарафетчица
Моему нихрена не подходит. Штаны, джинсы, спорт.костюм, рубашки, поло, вышиванка, кроссовки, обувь на физру, все только мерять. Вышиванку перешивали.
пАлАвинкА• 01 сентября 2024
Ответ дляАстановитесь
У Вас там десятеро дітей, чи навіщо 2000 на канцелярію?
Чи просто гроші нікуди дівати?
Подивилася ціни на канцелярію. 5 зошитів yes на 96ст коштують 373грн на Розетці, зараз за знижкою трохи менше 300. У старшому класі у моєї дитини було не менше 17 предметів. Хай не на всі треба зошити, але я купувала у вересні зошити пачками завжди. На початок вересня зошитів точно мало бути не менше 12, плюс більш тонкі на контрольні роботи, предмети де менше пишуть - це ще зошитів 10 точно. Плюс контурні карти і атласи на географію і історію. Я до війни їх брала гривень по 70, зараз напевно значно дорожче.
Плюс ручки, олівці, маркери, коректори, циркулі і т.д. В старших класах моя дитина списувала одну ручку на тиждень гарантовано. Не знаю як тут 2-3 ручками обійтися. Я брала зразу штук 25, і цього на весь рік не вистачало. А тепер порахуйте скільки це все сумарно коштує. 2 тис грн, як хтось заплатив вище, це ще дуже економно вийшло.
Не виправдовуюсь• 01 сентября 2024
Ответ длябЭйбА
і нашим видали всі нові 2023 року, крім укр мови, але без всяких флагів
Марафетчица• 01 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А, ну тогда и другую одежду вы всегда меряете, наверно привыкли уже) Все равно же покупать на осень. А у нас младшая с рождения в нексте, ни разу не была с ней в магазине. Из дополнительного только юбку колокольчик плиссе купили красивую и белую блузку. Вышиванку у нас как-то не принято, все в рубашках.
Марафетчица• 01 сентября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
А зачем 96л? Старший в 8 кл, только по физике толстая тетрадь, тк много формул, учитель просила. Остальные 24-36-48. Зачем лишнюю тяжесть таскать?
Чекаю завтра• 01 сентября 2024
Ответ дляЕлена 1
Зайдите на сайт etnodim ,там есть и вышиванки ( эту рубашку выставила как пример того ,что купила я своему ребенку)
Смысл в моей посте в том ,что не стоит удивляться цене 5 тыс . Я вот как то зашла на страничку в инсте (выскочила мне реклама ),а там дешевле 20 тыс вообще ничего нет. И это не ручная вышивка
Та не надо нам ваши вышиванки, ни за 5, ни за 20, надоели уже с этой показухой
Марафетчица• 01 сентября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
С нас на атласы собрали по 250 грн, а на английский 1500. Ручек набор, не помню, вроде 5 шт, хватило на весь год в прошлом году. Только покупал себе, когда потерял.
пАлАвинкА• 01 сентября 2024
Ответ дляМарафетчица
Зачекайте до 9 і тим більше 10 класу. Хоча, може дійсно, це від школи залежить. Моя дитина дійсно вчилася, школа була спец.з математики, зно на 195+. Писали багато, зошити на 96ст списувалися миттєво. Може де зно з репетитором на 130, то там і не треба ні зошитів, ні ручок.
Дрібка щастя• 01 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Це зайти в магазин канцтоварів, чи в Епіцентр і все це вибрати за раз. Ще можна в інтернет магазині. Не дякуйте!
Фенте Фря• 01 сентября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Каждый судить по себе ,вам видимо привычнее жить для показухи . А есть люди ,которые живут для своего удовольствия
Медсестричка• 01 сентября 2024
6 обложек и 6 стержней купила и все 😂 рабочие тетради дает школа , краски и карандаши тоже …. 🤷♀️ пенал и рюкзак с прошлого года .
Прокачую сідниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Автор ж задала запитання.
Я ж не про вартість. А про збирання всієї цієї дрібноти. Вже купили, хух, але ще його по списку порозкладати, підписати 🤪, терпіти це не можу. Всього біля 800 грн вийшло на канцелярію на двох дітей. І виявляється не ми одні такі батьки )))), парковка зайнята на 90%, і всі шкільну чепуху гребуть. Ще дві пари взуття, взяли доньці і рюкзак - все вийшло біля 4,3 тисячі. Якщо вас фінансовий аспект хвилює.