Прокачую сідниці• 01 сентября 2024
Зібрати дітей до школи - жах?
Скільки казябликів різних треба. Як у Вас, все готове?
Прокачую сідниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Стане мала куплю нову, це вже друга.
В кожного свої можливості і вподобання.
За 500 я вже давно вишитої сорочки не зустрічала, щоб мені сподобалася
В кожного свої можливості і вподобання.
Скажіть хоча б приблизно, при якому доході можна купувати такі вишиванки?
Прокачую сідниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Мені не дорого. І все інше для школи не жах.
Мені жах ((((
Прокачую сідниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляАстановитесь
Та не орієнтуйтеся Ви на ті 2000 грн на канцелярію.
Якщо у Вас одна дитина в початкових класах, то спокійно можете вкластися в 300-500 грн на всю канцелярію разом з усіма пеналами і папками.
То якщо у людей доходи солідні, та є бажання, то вони купують пенали по 450 та акварель по 1000, але бюджетні варіанти для звичайної школи набагато дешевші, і якість повністю прийнятна.
Перелік всяких там пластилінів та фарб, може, й величенький, але ж Ви врахуйте, що більшість тої дрєбєдені там по 2-3-5 грн: лінійки всякі, гумки, точилки і все таке. Навіть зошитів для першачків треба по 5-10 шт всього на 12 аркушів, це по 6-7 грн зошити, сумарно на всі зошити від сили 150 грн знадобиться.
Так що не дуже лякайтеся великому списку. ))
Я не вартості лякалася, а саме списку, вклалися на двох в 700-800 грн. Більшість було все вдома, докупили дріб´язок, скільки часу витратили, але таких багато батьків ходило ))))
Прокачую сідниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
У нас цим в молодшій школі батьківський комітет під контролем вчителя займався. Здали по 100 -200 грн, все закупили
Оце класно!!!
МеняАЖтрусит• 01 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Вообще не понимаю в чём проблема. Что за танцы с бубнами с подготовкой к школе?
Мабуть чим старша дитина, тим менше переймаються батьки. Моя йде до 7- го класу, ніяких особливих зборів, кроси купили, зошити ще ні, тільки універсальні в клітинку декілька штук. От і все приготування.
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Дохід тут значення не має.
Криниця щастя• 01 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Хто Вам заважав купити гарну якісну вишиванку у червні коли після навчального року мами продавали вишиванки котрі 2-3 рази вдягнули на свята? Можна подумати дитині важливо де Ви взяли ту вишиванку
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
То не купуйте, ніхто ж вас не примушує)))
до чого тут тодi зiбрати до школи?
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
до чого тут тодi зiбрати до школи?
А до чого ви, до моїх зборів дитини в школу?
Прокачую сідниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Дохід тут значення не має.
Якраз має. Щоб знати до якого рівня прагнути.
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
А до чого Ваша вишиванка до зборів в школу взагалі? Це не річ необхідна до школи. Ще написали б що туфлі Прада потрібно, бо не дійде до школи в інших .
бЭйбА• 01 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
і нашим видали всі нові 2023 року, крім укр мови, але без всяких флагів
Да, тоже укрмову не дали (
Прокачую сідниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Навіщо мені вишиванки, я їх якраз купила, і як ви сказали, в кінці червня, на відпочинку у Львові. Діти самі вибирали, але на півроку не бачу сенсу брати дорогі - в сина 1,2 тис, в доньки - 1,5 - сукня- вишиванка.
Зараз все скажу• 01 сентября 2024
Донька пішла купила зошити, ручки, прості олівці, контурну карту. Тижня два тому поїхали купили платтячко на завтра, та сьогодні купили рюкзачок. Ще потрібен пенал, але то вже по ходу знайде.
На все вийшло десь 10000-11000
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
А вам яка різниця, що моїй дитині потрібно в школу? Моїй необхідна в школу вишиванка . Навіть не одна. І туфлі в неї Прада, ви вгадали
Ви якась дивна.
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Ви якась дивна.
В інших йти не зможе 😆
Не виправдовуюсь• 01 сентября 2024
Ответ длябЭйбА
Да, тоже укрмову не дали (
нам дали, але стару. Все інше з типографії новісіньке.
Аноним с кешбеком• 01 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Вишиванка так і коштує. У вас курс євро збився))
Я за 1100 малому таку замовляла. Дуже якісна. Тому для мене 5000 дорого
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
В інших йти не зможе 😆
Це взагалі ваша справа . Пристала і ходить за мною 5 сторінок
котопёс• 01 сентября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
100 відсотків
котопёс• 01 сентября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Гарна!
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Це ви як банний лист, все коментуєте, ніяк не вгамуєтесь, то вишиванка то туфлі прада. Навіщо людям це? Для мене це не важливо, незалежно від доходу. Я це теж можу собі та дітям дозволити, але це не варто моєї уваги. А вас аж трусить від моїх повідомлень я дивлюся.
Ответ дляАноним с кешбеком
У вас ребенок ,наверное ,еще младшая школа
Я своему младшему сыну искала на рост 164( этот размер мало у кого вообще есть ),то детские от 3000 грн либо уже взрослые ,а они еще дороже .
Просто звязда• 01 сентября 2024
Чим рік - тим дешевше)
9-й клас, дівчинка: нова вишиванка (бюджетна), нові джинси, упаковка шкарпеток, упаковка білизни, зошити, ручки - ось і всі приготування) Все інше було, включно з рюкзаком.
СамавиховуюКота• 01 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Оце класно!!!
Недавно тема була-так всі кричали, що це уравніловка, і не дають само виражатись дитині, бо буде ручка така як у всіх. % 90 аж верещали
Чекаю завтра• 01 сентября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А що тут розуміти. Я за ці 2 роки вже скільки цих вишиванок надивилась. Одна краща другої і головне повним складом сімʼї, усі патріоти патріотичні.
Ага, у Німеччині
БЦАшка• 01 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Ви не знали що канцелярія різна буває. А навіщо вам чужі гроші рахувати?
Різна буває. Але навіть досить не бюджетної на 2 тисячі треба постаратись взяти. Чи ви креслярськиц набір професійний брали? То тоді мало)
БЦАшка• 01 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Ніхто за ваші гроші не купував, правда ж? Що за мода товкти людей за їхні ж гроші бо ви не бачите сенсу витрачати так же?))
Ну я купила вишиванку за 12. Хотіла то й купила, голову попелом не посипаю і на цінники не скаржусь, Нащо брати те, що для тебе дорого, а потім жалітись, що дорого? Витрачай собі на здоров´я, хто ж проти