Прокачую сідниці• 01 сентября 2024
Зібрати дітей до школи - жах?
Скільки казябликів різних треба. Як у Вас, все готове?
PANTERA_KET• 01 сентября 2024
Ответ дляПузата Хата
Авторе, ніякого жаху, ну якщо робити це ви почали не сьогодні
Я й сьогодні не роблю. Форми немає!!! Зошити по 1євро!! Шо там збирати, штук 5 куплю і досить. Одяг є той що й носив.. виросте, куплю новий....
PANTERA_KET• 01 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
В Україні так. Треш і жах. У Європі з нас тільки рюкзак і пенал. Всім іншим школа забеспечує, враховуючи і ноутбук
По 200грн на букет і помиьи вікна
.... задовбали.... чому в європі ніхто на це не збирає?
PANTERA_KET• 01 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А де дають ноути?) Ми йдемо до вас))
Бо там де ми, ще й підручники маємо купити за свої ( ліцей)
Напевно в Німеччині
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
15000 грн. 8000 одяг, 5000 вишита сорочка, 2000 канцелярія
без сорочки никак? вишитой
Перша скрипка• 01 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А де дають ноути?) Ми йдемо до вас))
В Швейцарії
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2024
Навіщо вона мені? Мені це не потрібно і моїм дітям теж. Є офіційна форма, а не сорочки вишиті
Ворожу на каві• 01 сентября 2024
Речі лишилися з минулого року.
В липні купили кросівки.
На початку серпня— штани та кофту.
Зайшли в АТБ, набрали зошитів та обложок. Все.
В липні купили кросівки.
На початку серпня— штани та кофту.
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Так я не вам купувала, заспокійтеся.
Так всіх та моя сорочка коробить
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Так я не вам купувала, заспокійтеся.
Так всіх та моя сорочка коробить
робить висновки
Допоможіть знайти• 01 сентября 2024
Ответ дляЛасунка
Не вийде на гарну оцінку. І малюють вони на холстах зараз в основному, альбом для малювання не підійде. А ще треба пластилін скульптурний, інструменти і купа других фарб не за 3 копійки
У вас художка? Бо в школу звичайний пластилін. Скульптурний пів кіло 150 грн. Чи не гроші, як для хоббі. Але ж і оцінки в атестат не йдуть.
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Я не купую вишиванок взагалі, а За 5000 тим паче))
То не купуйте, ніхто ж вас не примушує)))
к.Буланова• 01 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ой, не розказуйте. Так само дають список канцтоварів, як Ів Україні, так само купуємо робочі зошити, щоправда, з основних предметів.
Ґаджети дали старшому в коледжі тільки.
к.Буланова• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Ну, коли була обов´язкова шкільна форма, я ще розумію. А зараз чого ниєте? Чи ви не одягаєте дитину? Вона ж у вас не гола ходить.
Творю чудеса• 01 сентября 2024
Ответ дляПузата Хата
Сегодня почала і закінчила, що там готувати, канцелярію купили по списку, і готово
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
А де ви побачили ниття? Любить дитина гарний одяг то і купую.
Допоможіть знайти• 01 сентября 2024
Ответ дляСтрахованная
нам сказали остюмний вигляд, темно- синій чи хоча б чорний колір. і не реглани, а сорочки. отут мене застала засада))
Шліть лісом. Дитині вони не мають права казати по шкільний стандарт. Як вам скажуть то йдіть до директора і нехай вона покаже закон що зобов´язує так одягатись. А заодно поінтересуйтесь, чи зможе школа забезпечити мікроклімат який відповідає санітарним нормам. З собою візьміть шпаргалку з номером указу про відміну шкільної форми та номер санпіну. Пишіть заяву директору і требуйте письмову відповідь . Зазвичай директор робить виключеннядля одарованої дитини і більше не чіпляється. Молодша школа то не ліцей.
Перша скрипка• 01 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Ґаджети дали старшому в коледжі тільки.
В нас всі зошити і книжки видають у школі. Купляю тільки все у пенал. Але якщо чогось в пеналі немає, все є у класі. Купили тільки рюкзак і на фізкультуру спортивну форму. А ще забула: велосипед придбали, бо тут це обов´язково. І екзамен здавали, і в походи з класом їздять на вєліках.
к.Буланова• 01 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ви або в перший клас пішли або щойно приїхали. Ну, може, в молодшій школі ще. Але ми і в молодшій купуємо дещо. Далі побачите.
к.Буланова• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Ну то без школи ви дитині не купуєте гарного одягу? Ми ж пишемо про те, що витрати на школу великі
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
На велосипедах це класно
Не цілуюсь з бодуна• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вообще ничего не покупала
Тетради только. 7 класс
В чем жах?
Тетради только. 7 класс
В чем жах?
А моя ещё 3 набора ногтей купила
к.Буланова• 01 сентября 2024
Ми в Німеччині. Моя дитина в гімназії, я працюю в Гезамтшулє, так от і там, і там батьки дітям купують по три робочих зошити з основних предметів, математика, англійська, німецька. А ще здавали минулого року в гімназії 30 євро на рік в касу, в молодшій школі 10 євро. В тій школі, де я працюю,також 30 євро. І додаткові зошити коштують в районі40- 50 євро. Ну і канцелярія за списком.
Області пітьми• 01 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Яка нам різниця хто що думає в школі?
Ви ж не думаєте, що про вас говорять інші?
В мене теж така є тільки в іншому кольорі. Шикарна сорочка
так в мене теж є така дорога.
Але одне дорослі люди, а інше - підліткі
булоТАЙминуло• 01 сентября 2024
Ещё тетрадки не покупала, наверное завтра пойдём, никак до Авроры не дойду. Так все есть, ну как все ничего не покупала и не собираюсь. Помню как старший сын шёл в первый класс, за год все покупала. Теперь сын старшеклассник, дочь в средней школе-ничего покупать не буду.
Перша скрипка• 01 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
В сьомий. Приїхали у квітні 2022. Все оплачується з податків місцевого бюджету.
Затишне кубло• 01 сентября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
так в мене теж є така дорога.
Це не дорога
Русланка з гілки• 01 сентября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
20 тетрадей и 20 ручек, остальное все осталось с прошлого года, не понимаю этих стенаний
Аналогічно.Докупили ручки,Зошити