Хитрушка-чекушка• 01 сентября 2024

Хейтеры психологов

Вы сами-то пробовали работать с психологом?
Или не пробовал, но осуждаю?)
Укажите в опросе отношение к психологам, и был ли у вас опыт работы с ними.
Результат:
вже голосів: 31
8 (25.81%) Был опыт, позитивно
7 (22.58%) Был опыт, негативно
6 (19.35%) Не было опыта, негативно
4 (12.9%) Не было опыта, позитивно
3 (9.68%) Сама психолог
3 (9.68%) Результат
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тогда надо требовать чтобы у них было еще и педагогическое и философское полнре обрахование и стаж нянечкой в детском саду 10 лет. Так еще более заинтересованные останутся.
Чудова думка.

Шукаю трусики• 01 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Я їх зневажаю і вважаю паразитичними особами. Психологи без мед освіти і інтернатури повинні бути заборонені на законодавчому рівні, включно до кримінального покарання.
оце вас бомбить))
автор Хитрушка-чекушка • 01 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Чудова думка.
Да ? Так кто вы по профессии? Может буднт чудесным требовать от вас чтоюы 10 лет изучали электротехнику и системный анализ чтобы заслужить право работать бухгалтером?
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляШукаю трусики
оце вас бомбить))
Прикольно, да?😂
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Моя робота не дотична до лікування людських душ, так само як і бухгалтера, так що мимо.
Ответ дляЗавжди недо...
Не прикидывайтесь дурной
У адекватного человека от такого вопроса не будет реакции , что задающий его тварь и хчет нажиться.
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так адекватна людина і не задасть такого питання. А реакція пацієнта якраз правильна.
Ответ длядолой_лама
А без разницы. 10 лет системного анализа и философии , и стаж младшего лаборанта еа кафедре архивоведения. Какая бы ни была профессия будет полезно. Также как психологу изучение лечебного дела и микробиологии.
Шукаю трусики• 01 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
медичний підхід і психологічний - це як небо і земля. Кажу вам як лікар.
Я бачу пацієнта і бачу діагноз і мені треба підібрати йому лікування відповідно до протоколів лікування даного захворювання.
Так працюють і психіатри.

І якщо у вас не психотичний стан, а наприклад складнощі в самореалізації, проблеми в стосунках або субклінічні стани, то лікар вам може ще і нашкодити, наприклад знеціненням ваших хвилювань або мовчки випише рецепт і відправить додому, тоді коли більшості пацієнтів треба емпатичне ставлення і розуміння їхніх проблем.

Психологу не потрібна медична освіта, але підхід до освіти треба змінювати. Я б погодилась, щоб не було можливості навчатись заочно, але точно не в медичному.

Треба підробіток• 01 сентября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Так я не обращаюсь )) тут вопрос изначально стоял не в том обращаться или нет , а об отношении к ним .
А типа «не читала, но осуждаю», понятно
Ответ длядолой_лама
Ничего подобного. Резкая реакция на такой вопрос возможна если у человека ПТСР. И чтобы проверить это психолог скорее всего и звонила. А уж лечить это дальше можно там где есть желание
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви геть не розумієте те, що Вам кажуть. Справжній психолог😂. Товчете в ступі воду і переливаєте з пустого в порожнє. Я не мала наміру Вас ображати, але Ви (чомусь?) образились. А тепер як психолог попрацюйте з собою, чому Вас ображає ставлення лівої, безтактної тітки, а мати в якої померла дитина не повинна ображатись на безтактність тн психолога?
Шукаю трусики• 01 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Прикольно, да?😂
та ні, не прикольно. Просто для такої надмірної емоційної реакції очевидно були причини. Я займалась з психологом без медичної освіти. І це був кваліфікований спеціаліст, більш компетентний, ніж деякі мої колеги серед лікарів-психіатрів.
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляШукаю трусики
Кожна людина має свої переконання, це нормально. В мене вони такі. Я мала намір лише відповісти на питання стартпосту, але автор вирішила поковиряти)
Шукаю трусики• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
та ні, в тому прикладі, якщо таке дійсно було - це непрофесійна поведінка.
Ответ длядолой_лама
Вы домысливаете за меня, что я обиделась. Я всего лишь с сарказмом экстраполирую вашу идею про мед.образование.
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну добре, екстраполюйте далі)
Шукаю трусики• 01 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
психолог - дуже необхідна професія, особливо зараз. Але в той же час держава ніяк не переймається тим, хто як і де навчає психологів. І ось тут починається треш як то ’психолог після тижневих курсів’ або ’психолог за покликом душі’.
долой_лама• 01 сентября 2024
Ответ дляШукаю трусики
Згодна з Вами цілком і повністю

Кокосиха• 01 сентября 2024
Спартак Субота, например.
Холоденко
брехня и выкачка денег
а Хололенко еще и такая пафосная и говорит с апломбом
Завжди недо...• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну да
А вдруг у этого же психолога
Он тоже хочет на море
Чучело-Мяучело• 01 сентября 2024
Выкачка денег у слабых духом , ненавижу их . Знаю пару жертв, бедные родные.
Благоуханочка• 01 сентября 2024
Пользовалась их услугами, мне только на пользу. Обычно все упирается в наличие денег т к все же услуга не всем по карману, а от того что кто-то может брать тысячу в час за ’разговоры’ многих сразу плющит
Борець за гаманець• 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
То есть психолог ей помогла, потом проявила интерес к состоянию через время и она тварь?
Вы сейчас серьезно? Надеюсь Вы не психолог?
Борець за гаманець• 01 сентября 2024
Ответ дляШукаю трусики
Так працюють і психіатри.

Згодна з Вами, єдине доповнення, що психолог повинен чітко бачити коли людині потрібен не він, а психіатр, і направляти до нього
Борець за гаманець• 01 сентября 2024
Ответ дляШукаю трусики
Це така ж професія як і всі інші, в якої є погані працівникі а є професіонали. Просто тут ціна помилок висока, не така як у хірурга, але все ж таки... І я згодна з Вами, що професія необхідна