Инстагра_мерша• 01 сентября 2024

Чи можна змусити чоловіка взяти відповідальність за сімʼю і фінанси?

Я кохаю свого нареченого. І відчуваю що він мене теж кохає. Склалось так що ми живемо на відстані. Єдине що мене дуже дратує це те що він не вміє розпоряджатись фінансами. Всі гроші витрачає бо вважає що немає сенсу економити якщо завтра можна померти, і в мене ще позичає бо потім ще щось треба купити.
І ми посварились на цю тему
Як думаєте, можна заставити людину задуматись і взяти відповідальність на себе?
Белая котичка• 01 сентября 2024
нет, заставить невозможно

ПампушОК• 01 сентября 2024
А что можно заставить делать вас? Давайте начнём с этого
Горня капучіно• 01 сентября 2024
только если это Ваш муж, тогда обязан.
Даю справку• 01 сентября 2024
Заставить...ну...удачи!
Баррикадница• 01 сентября 2024
Він таким і буде. Це десь на генному рівні.
Riesling• 01 сентября 2024
рабство давно відмінили
автор Инстагра_мерша • 01 сентября 2024
Ответ дляRiesling
рабство давно відмінили
Це ви до чого? До чого тут рабство?

Riesling• 01 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Це ви до чого? До чого тут рабство?
А до чого тут змусити?
Кудлата хмаринка• 01 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Це ви до чого? До чого тут рабство?
Так і будете його частенько утримувати
Малинка• 01 сентября 2024
Ви хочет змусити людину витрачати його власний заробіток так,як ви вважаєте за потрібне? Ви серйозно?
Сиренькая• 01 сентября 2024
Ні ) змусити не вийде
Малинка• 01 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Це ви до чого? До чого тут рабство?
До того, що утримання взрослої здорової людини- це виключно її забота. І не треба писати’ а як де декрет? ’ Ви люди з іншими цілями, йому не потрібен ваш декрет. Шукайте іншого
Балаболка• 01 сентября 2024
Змусити - ні.
Може трохи стимулювати ,чи направити.
Але це потрібно робити вміло і не швидко.
автор Инстагра_мерша • 01 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Змусити - ні.
Може трохи стимулювати ,чи направити.
Ну так, я не правильно виразилась
Я хочу направити щоб він про це задумався
Голубая фишка• 01 сентября 2024
Сколько вам лет и жениху? Сколько он получает и вы денег? Вы планировали уже, обсуждали дальнейшую жизнь? Вы понимаете, что вы по-разному смотрите на жизнь, финансы? Как вы будете жить? Вы еще не живете вместе и у вас уже проблемы? А дальше как? Вы точно считаете, что вы должны его переделать? Почему вы думаете он согласится?
Mrs.Sexuality• 01 сентября 2024
научить
у меня получилось
Секс-Бомба• 01 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Це ви до чого? До чого тут рабство?
Нет конечно , да и вы не правы. .
Живет человек , и он прав
Секс-Бомба• 01 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ну так, я не правильно виразилась
А ему надо ?
Малинка• 01 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
А ему надо ?
Він все життя мріяв посадити когось собі на шию

автор Инстагра_мерша • 01 сентября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
научить
у меня получилось
Ви просто поговорили і вийшло?
автор Инстагра_мерша • 01 сентября 2024
Ответ дляГолубая фишка
Нам по 25
Ми отримуємо приблизно одну і ту саму суму зарплати
Я не вважаю що через гроші зразу варто шукати іншу людину якщо в іншому всьому ми сходимось, я думаю що можливо можна знайти компроміс.
Мій наречений вважає що він не правий
Але мене цікавить чи людина може змінити свої звички чи навіть не варто і пробувати
Mrs.Sexuality• 01 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ви просто поговорили і вийшло?
Капала легенько
надавала приклади
це нелегко
але це того варто
Голубая фишка• 07 сентября 2024
Как по мне люди не меняются практически. Это путь в никуда. Если один думает, что надо вот так, второй так не хочет, будут ссоры. Или жить каждый своим бюджетом и тратить, кто как хочет. Я сейчас замужем. У меня муж достаточно экономный. Я больше трачу денег намного. Но я и получаю намного больше его. У нас раздельный бюджет. Моя зарплата в 5 раз больше его. Иногда мне неудобно, что я так много трачу.