ДолькиКабана• 01 сентября 2024
Чоловік каже що він за вільні стосунки, бо цінує свободу
Що це означає насправді?
Однозначная• 01 сентября 2024
Ответ дляМагиня
Что вы ему не особо интересны
Интересна для секса не более
Блакитна устриця• 01 сентября 2024
Це означає що він спить з ким захоче. І ви теж спите з ким захочете, його не повинно це турбувати. На початку наших відносин з чоловіком ми теж наче домовлялись не виїдати з цього приводу мізки один одному. Але до хорошого це не доводить. Робити боляче близькій людині це дуже важко переживається, якщо переживається взагалі. Тут ви або приймаєте його умови і живете з цим, або ні. Тоді шукаєте ’свого чоловіка’. Одне можу сказати що цей ваш принаймі чесно вам про це сказав, не вішає лапшу на вуха і не дарує рожевих окулярів
Блакитна устриця• 01 сентября 2024
Ответ дляПолБатона
ви в нього для розваги, шукає інший варіант
Це гра в обидві сторони. Він теж у неї для розваги
САМ_ТАКОЙ• 01 сентября 2024
Він також і за ВАШУ свободу в стосунках? Якщо такий варіант взаємно вільних стосунків влаштовує обох - то ок.
ПолБатона• 01 сентября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
як би так було, авторка не створила би теми
КарамбОлька• 01 сентября 2024
Це означає, що він хоче вас просто трахати, коли йому це треба, без зобов´язань (щоб ви йому не пред´являли ніяких прохань, претензій).
Хай далі шукає таку дурепу. Розумний дуже знайшовся. Гоніть під три чорти.
Блакитна устриця• 01 сентября 2024
Ответ дляПолБатона
Ну ще людина не має досвіду, питає в порадниць що воно таке і з чим його їдять. А додумувати не треба як би так було. Вільні стосунки це вільні стосунки обох партнерів. Крапка.
Organic• 01 сентября 2024
Это значит что вы хотите за него замуж но не хотите от него секса, а он как зеркало отражает вас и поэтому ему хочется держать вас около себя но как женщину по вызову.Если хотите чтобы этот мужчина захотел пожертвовать своей свободой и женился на вас, вам нужно от него страстно хотеть секса.
Саджу все зарання• 01 сентября 2024
Що він буде приносити ЗПСШ, а Ви маєте терпіти, бо Вас попередили.
Я супер-пупер• 01 сентября 2024
насправді це означає перепихон безпроблемний за потребою і без зобов’язань
ничевока• 01 сентября 2024
Как девушка которая тоже ценит свободу и за свободные отношения, скажу одно, если Вы настроены на серьёзные отношения ищите другого человека, мы все разные, и у каждого человека свои приоритеты. Для кого-то приоритет свобода, а для кого-то серьёзные отношения и с перспективой брака ( хорошее браком не назовут)). Возможно человек уже был в серьёзных отношениях и понял что они мешают ему т.к. серьёзные отношения на мой взгляд это дело которое меняет твою жизнь, всё важное вместе планировать, самому увы нельзя, а для человека с активной жизненной позицией это крах. Вечный поиск компромиссов, общий быт который разбивает вдребезги страсть, романтические чувства и спонтанность, ссоры неизбежны в любом случае из-за чего нибудь, скукотище. На мой взгляд это будет тормозить ощущение счастливой, необременённой жизни и напрочь лишит свободы. Серьёзные отношения это труд, зачем мучиться, тем более этот труд может себя не оправдать. Мне например нужны чисто свободные отношения которые держат меня в тонусе, лёгкости, отличном расположении духа и т.д. Думаю Ваш мужчина думает примерно так же
А я з косою• 01 сентября 2024
Я вже теж не готова ні з ким жити,лише гостьові відносини.Звикла сама і вже не зможу.Десь поіхати, відпочити і більше мене нічого не цікавить.