муха в кедах• 01 сентября 2024

Я заміжня, закохалась в іншого... Що робити?

Ніколи не думала, що це трапиться зі мною...
Я заміжня, з чоловіком відносини гарні...
Але закохалась в іншого, познайомились на роботі і я відчуваю, що встрачаю голову... Зраджувати чи гуляти не хочу...
Що робити? Само пройде?
У кого таке було, чим закінчилось?
Результат:
вже голосів: 52
21 (40.38%) Так, було, перетерпіла
15 (28.85%) Не було такого
14 (26.92%) Так, було, переспала/відносини
2 (3.85%) Так зараз, не знаю що робити
0 (0%) Не була заміжня
ТихоЯ• 01 сентября 2024
Если муж хорошо к вам относится и живете в достатке, то остудите эмоции и поступайте рационально. Максимум можете ему изменять. Ни в коем случае не теряйте обеспеченную жизнь ради короткой пускай и яркой интрижки.

Xвостокрутелка• 01 сентября 2024
Переростете
Невгамовна сила• 01 сентября 2024
Я вообще влюбчивая, внимание люблю, но сначала типа увлечение, потом пропускает и проходит)
автор муха в кедах • 01 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Якщо буде секс, то ще гірше стане? Чи навпаки?
автор муха в кедах • 01 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
А було так, щоб не попускало?
Люблю джаз• 01 сентября 2024
А він шо?
Мать драконов• 01 сентября 2024
Поступить так як хотіли б щоб ваш чоловік поступив в аналогічній ситуації.

автор муха в кедах • 01 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
А він шо?
Він теж до мене має інтерес...
Твой кролик написал• 01 сентября 2024
Как же полезно иногда почитывать такие темы. Каждый раз чёткое напоминание о том, что жениться не надо)
Місячне Сяйво• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
А було так, щоб не попускало?
Хімія пройде і попустить.
Люблю джаз• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Він теж до мене має інтерес...
А скільки вам років?
Люблю джаз• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Він теж до мене має інтерес...
Є такі варіанти. Ви пускаєтесь в тяжкі. Буде скоріш за все як з наркотиками, спочатку ейфорія потім похмілля.
Можете відразу обрізати - я не така!
А можете понасолоджуватись самим почуттям закоханості, легкістю від крил, блиском в очах.
Такий собі душевний організм.
Едимнаморе• 01 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
хороший совет для содержанки
Ля-ля-ля• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Так це влюбились, а у вас? Уже й фату приміряти почали
Limonka11• 01 сентября 2024
Буле таке колись... Я собі уявляла, що, наприклад, у нього смердить з рота, або як він ригає ... Дуже гарно попускало, але вам мій досвід може не підійде )
Пусин Кукин• 01 сентября 2024
Ну, таке.... Я так розумію Ваш візаві Вам наразі нічого не пропонує ( я про побачення, секс, зустрічі).
автор муха в кедах • 01 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
А скільки вам років?
tereska• 01 сентября 2024
Аналізуйте чого не вистачає у ваших стосунках, а знайшли в іншому. Явно не все так гладко, як ви описуєте.
ГоловнаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляТвой кролик написал
Слухайте, це не всі жінки такі! Не думайте так будь ласка, я в шлюбі 18 років, жодного разу не зрадила і навіть не дивилась на інших! І мені огидні такі теми де ще й радять блядувати

автор муха в кедах • 01 сентября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Натякає
Місячне Сяйво• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Натякає
Він одружений?
Знає,що ви заміжня?
Твой кролик написал• 01 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Я был бы только рад, если бы это было правдой. Но, увы, опыт знакомых, комментарии мужчин под кучей роликов на Ютубе по данной тематике и то, что абсолютно каждая женщина говорит, что не все ’такие’, говорят об обратном.
автор муха в кедах • 01 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Він одружений?
Знає,що ви заміжня?
Так, одружений.
Так, знає.
ГоловнаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляТвой кролик написал
Сумно що ви так думаєте, але то ваша справа. Ну скажу за себе. Я кохаю свого чоловіка і не збираюся його зраджувати
Гірчинка• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Замутіть мжм
Місячне Сяйво• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Так, одружений.
Так, знає.
Тоді він просто свиня.Якщо має дружину,то з вами планує легку інтрижку,без наслідків,повірте.
КондуктЕр тролейбуса• 01 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
А було так, щоб не попускало?
Мене попустило після 3х років відносин, коли він почав розмову про те, що буде розводитись, щоб ми могли бути разом. Чогось він вирішив що я прагну тогож, але ні. Я злилась, мовчки, тихо, без пояснень
автор муха в кедах • 01 сентября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ого, так у вас все зайшло так далеко?
Чоловік не підозрював?
Обстановщица• 01 сентября 2024
В мене таке було. Розлучилась з чоловіком, почала відносини з тим, в кого закохалась. Наразі одружені 4 роки.
Твой кролик написал• 01 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Моё мнение строится исключительно на фактах. А они печальные. Но такова природа людей, ничего не поделаешь. А зная природу людей, можно более кайфово и успешно в этом мире жить. В моём случае - это не жениться, а просто встречаться. Ну и играет роль то, что я точно не семьянин по своей натуре)