ТигрЛьвович• 01 сентября 2024
Допегіт
Як швидко починає діяти пью 3 рази на добу по 1 таблетці вже 2 день , поки без змін
Чи він має накопичувальний ефект ?
ЯНаПэПэ• 01 сентября 2024
На сколько знаю он через несколько часов после приема, уже должен работать. А какое давление? Врач знает, что оно от Допегита не снижается?
ReintTycha• 01 сентября 2024
Так. Дуже добрі ліки
Пила, коли була вагітна.
І користуючись ними і зараз.
Найкраще від тиску.
Але потрібно строго дотримуватися інтервалу
Пила, коли була вагітна.
І користуючись ними і зараз.
Найкраще від тиску.
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Цілий день трималося 140 на 95
Зараз 154 /101
А чому не знижується ? Там в інструкції написано при артеріальній гіпертензії
Ще лікар сказала при значних підвищеннях під язик ніфедипін
Зараз 154 /101
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляReintTycha
Так. Дуже добрі ліки
Пила, коли була вагітна.
І користуючись ними і зараз.
Найкраще від тиску.
Пила, коли була вагітна.
І користуючись ними і зараз.
Найкраще від тиску.
Вам швидко збивало тиск ? Чи треба почекати декілька діб ?
Физрукая• 01 сентября 2024
Значит ваше давление не связано с повышенным норадреналином. Или кишечник не позволяет всвсываться допегиту в нужном количестве. Есть и другие причины .
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Можливо я його не правильно пью
Лікар знала пити по годинах у 8:00,16:00,22.00
Але я так і не зрозуміла залежить прийом від прийому їжі чи ні
Дуже дуже вумна• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Цілий день трималося 140 на 95
Зараз 154 /101
Вы беременна?
Ваше давление сейчас очень высокое
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Вы беременна?
Ваше давление сейчас очень высокое
Так 36 тижнів
ЯНаПэПэ• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Цілий день трималося 140 на 95
Зараз 154 /101
Це високий тиск. Я би краще звернулась у лікарню, відшарування плаценти може статися раптово. Білок у сечі є? Здавали співвідношення sFlt‑1/PlGF?
Дуже дуже вумна• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Так 36 тижнів
Пишите врачу, меня с таким давлением в больницу положили
Физрукая• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Можливо я його не правильно пью
Натощак или через 1- 2 часа после еды. Жиры и углеводы замедляют всасывание.
ReintTycha• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Так 36 тижнів
У мене 200/120 було під час вагітності. Діти нормальні.
Допегіт, капельниці магнезит і т.д. - не допомагали.
Тиск скакав
Гостра преелакмпсія- такий діагноз був у мене
Тиск скакав
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Останній раз як здавала то білку не було
Здавала цей аналіз у 25 тижнів ризик був низький
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Я пила за годину до їжі
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
Автор, краще в лікарню. Аналіз сечі здавали? Набряки є?
Набряки в основному ніг
Лице і руки якщо багато пью води
ЯНаПэПэ• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Вы должны были сдать мочу, когда повысилось давление. Второй анализ, показывает, как быстро может развиться преэкламсия. Лучше вызывайте скорую, у Вас очень опасное для ребенка и Вас состояние
Соседушка• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Набряки в основному ніг
Лице і руки якщо багато пью води
Ви давно були у лікаря? Взагалі,це доволі серйозні моменти
Соседушка• 01 сентября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Підтверджую, у мене був екстренний кесарів через преекламсію
Молчунья• 01 сентября 2024
а я при таком давлении еще и соображала плохо, в 38 недель прокесарили, 2 недели пила допегит, слегка сбивал
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Лікар казала у разі якщо допегіт не збиває пити нефридипін але я читаю що він дуже токсичний
Я в обід пила какао може це через нього 😔
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
Була останній раз 22 серпня але я з нею на звʼязку
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Я ніби соображаю нормально але трохи як ніби з перепою голова квадратна
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
Я сподіваюся що це не воно 🥺
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Та мені ще для кс рано , так різко виросло сама не зрозуміла як
Вчора бігала в пологовий на ктг , з малюком все нормально і відпустили додому
ЯНаПэПэ• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Вы серьезно? Вы осознаёте, что от такого давления можно потерять ребенка? Не хочу даже ничего больше писать. Готовы рисковать, вперёд
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Що саме ? Какао був дитячий типу несквік
Якщо ви про ліки я не готова ризикувати
Я просто не знаю що краще пити токсичний препарат чи такий тиск
Якби було всеодно я б сюди не писала
Я вчора їздила у пологовий мені зробили ктг поміряли тиск він був 140 на 85 і відпустили додому бо сказали загрози немає
Якщо ви про ліки я не готова ризикувати
Якби було всеодно я б сюди не писала
Молчунья• 01 сентября 2024
я к тому, что пусть врач посмотрит лучше, завтра понедельник
я придумала до красивой даты доходить. и не соглашалась в роддом раньше ложиться, когда пошли сопли и отек носа (тоже симптом преэклампсии), оказывается и белок в моче, то кесарево без разговоров сделали. потом врач сказала, я бы не доносила
все как в тумане было
ТигрЛьвович
• 01 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
все как в тумане было
Я з лікарем вчора говорила
Вона сказала якщо протягом 2-3 днівтиск і далі буде рости то вона додасть ще 1 таблетку допегіт
В пологовому з мене просто посміялися що я панікьор і відправили додому