lilul990• Изменено 2 часа назад

Правова Європа опять шокує українців

Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)

😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
Svit_from_It• 2 часа назад
Ответ дляАноним_1858
Так і є. Німеччина просто за свою жопу думає, щоб свої громадяни не воювали
ну естественно, так делают все, каждый за свою жопу. альтруистов нету

Сорока-ворона• 2 часа назад
Ответ дляlilul990

Щас ще польша підключиться
Ще сто раз подумають. Хто буде батрачити тоді? Колапс з робочими місцями буде точно.
У Польщі вже українську чуєш на кожному кроці.
Джем Шакіри• 2 часа назад
Ответ дляSvit_from_It
так необязательно быть в Украине, вы как та русня что живет за границей и сильно возмущена что украинцев все плюшки)
поэтому вас и колбасит 5й год и жопа подгорает
Пока подгорает только у вас в этой теме. Как раз о того, что другие оказались правы
Я такая - жду трамвая• 2 часа назад
Я так понимаю что тот кто уже успел легализироваться и сделать другой ВНЖ (блюкард к примеру) в безопасности? Это касается только пар.24 и защиты?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Страх перед війною переважить. Навроцький буде своїх берегти до останнього
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Да.
Svit_from_It• 1 час назад
Ответ дляДжем Шакіри
нене, вы 5й год дрочите на то как всех вернут, так что подгорает как раз у вас ) и вы уже решили что правы, и уже себе картонную корону водрузила ’я жиии гаравариила я была правааа’
только никого не вернут и не возврашают, плак плак
Аноним_1858• 1 час назад
Ответ дляSvit_from_It
В певній мірі це правильно. Захищати себе і своїх громадян, а також свій фінансовий стан всіма можливими способами
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Смішно. Якщо всіх чоловіків українців депортують, то війни у Польщі не буде?

автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Вам смішно, полякам ні
Я такая - жду трамвая• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Да.
Ну так таких большинство) мало кто из мужчин сидит на 24 пар (в отличии от женщин), мужчины работают и переходят на рабочие параграфы. Все мои знакомые мужчины перешли уже
Аноним_1858• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Тю, доб´ються того, що вони поїдуть у країни колишнього срср
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Вам смішно, полякам ні
То я запитую, це так?
Svit_from_It• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
ну типа оттянется. теоретически. но никто ж не знает что у путина в голове.
тем более украинцы за польшу воевать не будут
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Це політика. Розумієте. Це ж не військові рішення нормальних генералів. Це політикани собі рейтинги бережуть
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У всіх були підстави перейти? Які там критерії?
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Я розумію.
Але ж пишете, що депортація українців - це шлях захисту від війни.....
Путіну фіолетово. Захоче, то буде у Польщі і немає значення є там українці чи немає

І ще, де гарантія,що депортовані чоловіки допоможуть Україні перемогти?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Я розумію.

Де про захист від війни? Я писала шо польша підтягнеться. Це шлях її відстрочити для себе особисто - кожному політику - шоб потім казати: а при мені війни не було як трамп любе повторювати.
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ось писали -

df364tye3• 1 час назад
они платят украине фантастические деньги ,,,
что бы мужчины воевали на территории украины ,,,
придет время получивших захист ,,, лишат
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Я вам кажу шо польша випхає, чого ви такі тугі? Навроцький перше випхає українців і потім якшо прийдеться, буде вже воювати своїми. Звідки така тупа наївність у людей?
Я такая - жду трамвая• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Работать и не зависеть от пособий, т.е. быть на полном самообеспечении
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляДжем Шакіри
Зачем мне дрочить, я сама не в Украине. Но вы же сами выше написали, что об этом попросила власть. Все верно. Сейчас об этом попросила, потом попросит всех вернуть.
Просити будуть і перші вудочки були закинуті ще на початку, коли прихвостні потужника бігали про країнам і просили не інтегрувати, не давати допомогу. Просто не на часі всі інші. Сибіга здається в цьому році сказав, що деякі країни відмовляються йти на контакт, тому будемо боротися за українцям. Все ще попереду. Просто потрібне стишення.
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Ось писали -

Поляки політики бояться воювати. Вони не дають накази збивати, стріляти. Це все політики, не військові.

Вони ті брошурки боялися людям слати шоб негативу до них не було. Кожен хоче поганяти чаї і вийти на пенсію.
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А якщо звільнять?
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ви нормально спілкуватися вмієте?
Випхає - це ще треба побачити як він це зробить
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Зеля тут ні до чого. Просто європа не хоче воювати своїми
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Ви нормально спілкуватися вмієте?
Придумають. Мені тут писали шо в Європі такого ніколи не буде. Люди не розуміють логіку політиків. Якшо ти не голосуєш, не маєш право голосу - ти їм не цікавий і твої права до ср-ки
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А якщо звільнять?
То поїдуть в іншу країну
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
То поїдуть в іншу країну
На кордоні не депортують при виїзді?