Помидорина• 02 сентября 2024
Чи може бути вчитель точних наук малограмотним у мові?
Дали нового вчителя математики. Вже не вперше у шкільному чаті вона пише з помилками.
Для Вас це був би маячок чи все таки без різниці, головне щоб свій предмет правильно вела ?
Зубачистка• 02 сентября 2024
Мой близкий человек, кандидат математических наук, преподаватель вуза с огромным стажем, автор учебников..пишет с грубыми ошибками. Ну вот так. Со школы ещё были проблемы именно с грамматикой. Умница, прекрасный педагог, но вот такой нюанс.
Психологічка• 02 сентября 2024
Для мене малограмотна в мові людина - автоматично людина зі слабкою освітою і невисоким рівнем інтелекту. В усякому разі, життєвий досвід цю думку завжди тільки підтверджував, на жаль. Найімовірніше, не сприйняла б такого вчителя всерйоз. Хоча, звісно, розумію, що це може бути дійсно гарний вчитель, який класно пояснює і має хороший контакт з дітьми.
Коротше, вважаю це своїм особистим проявом снобізму)
Мама Никитки-2• 02 сентября 2024
Цікаво, а чому не виникає питання навпаки, чому вчителя укрмови частіше повні телепні в математиці?
Особливо для снобів запитання. В них також ніякий рівень інтелекту?
Добро с Кулаками• 02 сентября 2024
А щито вас, сопсна, удивляет?
ЗЫ: Благадарю редактыря и корректырей за придоставленый шанец.
Люблю Украину• 02 сентября 2024
Давно заметила, что некоторые с математическим складом ума не очень сильны в филологии
Люблю Украину• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
некоректне порівняння
НуКаНаКа• 02 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
некоректне порівняння
Ага, ’это другое’, від авторів ’якщо чоловік зраджує, то він козел, якщо жінка, то у всьому винен теж чоловік’
Не пью, не курю• 02 сентября 2024
Ні, але де Ви візьмете іншого?
Постійно бачу вакансії вчителів фізики, хімії, математики, інформатики.
Тобто школи вже по дну кастрюлі шкребуть - прийдіть хоч хтось навчати дітей.
СкумбріяП8• 02 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Є таке.
Моя однокласниця мала завжди 5 з точних наук і 3 з мови
Інженер, проектує складні деталі, двигуни, турбіни і т.д.
А ще одна пише чудові вірші з граматичними помилками.
Тепер же більшість з нас неграмотні, бо останні роки модно змінювати правопис кожні 8-10 років. То ввели літеру ґ, то дит´ясла, то змінили правила написання слів з пів-, зараз епоха катедри і етерів, ну і гінекологінь теж.
Коли людина має за цими маразмами слідкувати?
Люблю Украину• 02 сентября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Є таке.
Мій однокласник, розумний хлопець і відмінник з усіх точних наук, пам´ятаю, заздрив мені, бо у мене були п´ятірки - ну от вдавалося мені без помилок писати диктанти). Тоді як з геометрії та алгебри були четвірки (за п´ятибальною системою). Дуже важко йому було.
СкумбріяП8• 02 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ні, але де Ви візьмете іншого?
У старій школі директор батькам пропонувала читати математику і інформатику.
На з/п 8 тисяч черга не стоїть.
На гімназію (це назва після реформи) аж 10 комп´ютерів. Діти сидять по двоє. Хто піде? Якщо у колл-центрі 15-20 тисяч і в десятки разів менше мороки.
Вакансії досі є, інформатику у 5 класі будуть вести замінами всі, математику розкидали по вчителях початкової школи.
Тобто раз 1-4 клас якось вчили, то і 5 зможете.
А пару років тому у 5 класах математику вела вчитель географії.
На з/п 8 тисяч черга не стоїть.
МаксХмара• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Мама Никитки-2• 02 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
некоректне порівняння
Чого це. Дуже коректне. Ви ж з математика хочете зробити філолога, то чого з гуманітарія не вимагати зробити математика ?
Бабка-ежика• 02 сентября 2024
Ответ дляПсихологічка
Это вы решили открыть ящик Пандоры) учитывая, что здесь название каждой третьей темы прочитать невозможно, глаза на лоб лезут, я молчу про текст поста и комменты, без бутылки не разобраться
Мама Никитки-2• 02 сентября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Ні то вона вирішила випендритись, назвавши людей з математичним складом розуму - людьми з низьким рівнем інтелекту. Отже я правильно зрозуміла, що якщо людина грамотно пише, Но при цьому не стусна вивчити навіть табличку множення, то це означає що в неї відразу Iq за 150?
Психологічка• 02 сентября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Ага, я сноб-мазохіст)
Бабка-ежика• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Про математический склад ума она ничего не писала, зачем придумывать то, чего нет? Неграмотный человек в ее понимании не очень умный, ну в принципе где-то так и есть. Что сложного в том, чтобы писать грамотно? Да ничего. Верю, что сложно освоить второй язык, который не родной, но живя в среде не понимать-это как-то слишком стремно)
Психологічка• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, ви неправильно зрозуміли. Ви перекрутили і виклали те, що надумали. Вона (тобто я) уточнила: з особистого досвіду (!). Мій досвід - це не статистичний зріз, на щастя.
Мама Никитки-2• 02 сентября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Мова про гарного і обізнаного вчителя математики. Напевно що в нього математичний склад розуму і він от достеменно не гуманітарій чи філолог.
Мама Никитки-2• 02 сентября 2024
Ответ дляПсихологічка
Нічого я не перекрутила. Ви вважаєте людину, яка пише з помилками, людиною з низькім рівнем інтелекту.
Беручи до уваги відомі факти про відомих людей , наприклад, Енштейна, то він був людиною з низьким рівнем інтелекту. А ще, мабуть, Том Круз, якийзовсім не вміє читати, теж по вашому людина з низьким рівнем інтелекту?
Бабка-ежика• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Неееее, мы еще не знаем насколько он гарний і обізнаний вчитель математики. В том то и дело). Учебный год только начался, про математику рано говорить, в вот безграмотность уже я так понимаю видна. Ну дай бог, чтоб учитель отличный был. Мы все своим деткам хотим самое лучшее
Мама Никитки-2• 02 сентября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Я там нижче про Енштейна написала. Його взагалі зі школи виключили, як недоразвитого.
Психологічка• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ой, лишенько, оце вас тригернуло😂 Я ж вказала (двічі, до речі): це мій особистий досвід. Я не говорю зараз про всіх. Я говорю про себе і свою думку.
І ще: навіщо приплітати до прикладів людей з розладами, яких ви ще й особисто не знаєте/не знали? Ми ж говоримо про відносно здорових. Чи не так?
Прагматик флегма• 02 сентября 2024
В целом, это ненормально. Есть Т9, есть гугл. Раз есть ошибки - проверяй, ты же учитель)))). Честно, не знаю насколько это реально допустимо... И я так понимаю, что не младшая школа. Но репутация, как учителя, в моих бы глазах пошатнулась. Мало того, что с ошибками сообщения, так учителю настолько плевать, что он даже не пытается проверить эти ошибки.