Редиска Я• 02 сентября 2024
В какую страну выехали бы без запаса денег?
Водійка хімарса• 02 сентября 2024
Звісно - там де платять допомогу. Німеччина, наприклад.
А чому досі не виїжджали?
Редиска Я
• 02 сентября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А чому досі не виїжджали?
Надялась. Що буде краще.
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
В Англію поїхала гола і боса. Все дали.всім забезпечили. Але одразу, як тільки почали приймати. Травень 2022 р
Редиска Я
• 02 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я думала Англія не чим не забезпечує. Булоб чудово бо усі трохи знають англійську.
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
Одна з найбагатших країн. Дитина з цього року вчиться у коледжі безкоштовно. Зошити.канцелярію, форму. Усе дали.
Детские_Будут?• 02 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А ви шо? Ким працюєте? Де живете?
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А ви шо? Ким працюєте? Де живете?
Працюю в квітковому магазині. Жила в спонсорів. Вже дали окреме житло. Плачу лиш комуналку. Познайомилася з гарним британцем. На 2 роки молодший за мене. Планує одружитися. Тому зараз переходжу на візу дружини. Він повністю оплачує на сьогодні мої потреби. Але я і без нього не бідувпла. В Україні немогла вийти заміж .за зажратих чоловіків. А тут..чоловіки дуже цінують жінок.
Така бойова Я• 02 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
В Англію потрібен спонсор
З цим складно
Кайдашева дочка• 02 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
В Англії своїх жінок не має.?
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В Англії своїх жінок не має.?
Вони не такі)) наші дуже красиві. Як йде красива доглянута жвнка-100% українка.моя знайома з Харкова у цю п´ятницю вийшла офіційно заміж) я їздила на церемонію. Дуже багатий британець. Тепер вони на лайнері їдуть по Європі. Тепер вона Яна Річардсон) Рада за неї. Вона як у казку потрапила
Khmelnichanka• 02 сентября 2024
1. Туди, мову якоі знаю.
2. Туди, де є соцпвдтримка хоча б на перший період.
Та легко!• 02 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Вы ж со своим интересом и доступная. Наши женщины проявили себя за границей не с лучшей стороны
Квітка Миру• 02 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
А судьи кто?
Это наши украинки любят обсудить и обосрать одна другую.
А в Европе уважают личные границы. И к сексу у каждого свое отношение.
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Ну звичайно, ви ж свічку тримали)))мій британець 4 міс бігав, поки я згодилась зустрічатися)доступних заміж не беруть.а лиш використовують) і поки нема оф.шлюбу я до нього не переїжджаю)
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
А судьи кто?
Та то заздрість самотніх притрушених баб)) не звертайте увагу.саме так.тут чоловіки дуже поважають жінок. Тут навіть питають дозволу чи можна за жінку заплатити.щоб не дай боже не образити її. Ніяких пополам.
Вічний двигун• 02 сентября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А чому досі не виїжджали?
Третьего рожали
Пошаманю• 02 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Який такий секс,так?🤣🤣🤣
АБВГДэшница• 02 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А как вы познакомились?Я 10 мес жила в Англии,никаких принцев не встретила)))Ну кроме семьи спонсора,но он уже был занят))))
Редиска Я
• 02 сентября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
А как вы спонсора нашли?
АБВГДэшница• 02 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
А как вы спонсора нашли?
Это было еще в самом начале войны,когда было много желающих. И то через знакомых знакомых....Чудесные люди!Но не все спонсоры такие. Там познакомились со многими украинцами,то такого наслушались....те готовить запрещают,те -часто мыться. Очень экономные англичане.Одна купила билеты украинке чтоб та приехала быстрее потому что хозяйка уезжала на отдых,чтоб за домом присматривать. А по возвращению потребовала деньги вернуть. Несколько месяцев девочка работала (убирала дома) чтоб вернуть деньги за билеты. По 500 фунтов билеты срочные были, она и ребенок. Так что как повезет
Муркошечка• 02 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Туди ж не так просто потрапити. У вас там спонсор був, що ви розказуєте про гола і боса?
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляМуркошечка
Звичайно
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Прийшов до спонсорів у гості. У справах. До чоловіка. Та й у магазині квітів, де я працюю, знайомились. Але я вже зайнята. Українок люблять
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
А как вы спонсора нашли?
На фб. Было куча объяв
Сплюшка• 02 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Не меліть дурниць, британки красиві. Вони просто собі ціну знають і не кидаються голубці викручувати. А наші жіночки демпінгують от і мають попит. Чоловіки просто не очікували, що так можна.
Сумчатая кошка• 02 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
другое дело ВЫ, да? вы ж не такая. как эти. фу.да?
ПлакалаВАвто• 02 сентября 2024
Ответ дляСплюшка
Удалено администрацией...