Добрий день! Скоро буду їхати фірмою FlixBus через Угорщину. Можете підказати, хто їздив нещодавно автобусом, чи є черги на митниці «Захонь» і «Лужанка»? Скільки ви стояли на кордоні? Як довго перевіряють? Буду вдячна за відповіді :)
Жинси на дитину• 02 сентября 2024
Если ехать с украинской стороны , то можно стоять и 2 часа и 6 и 8 . Как повезёт.
Ответ дляЖинси на дитину
Я декілька разів їздила і стояла максимум 2 години, іноді годину, тому і питаю яка ситуація зараз