Асталависта бэйби• 02 сентября 2024
Чи є у ТМ Тімберленд зимове взуття? Якщо хтось носить, розкажіть...
будь-ласка, чи тепло в ньому в зимку, на яку температуру розраховане?
ОхиИВздохи• 02 сентября 2024
Классические тимбы очень теплые, они внутри как немного простеганые
Асталависта бэйби
• 02 сентября 2024
Ответ для220В
Есть.
У меня ребёнок носит и муж.
тепле, комфортне? задоволені взуттям?
Асталависта бэйби
• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
взимку на машині з критого паркінгу до ТЦ можна і в літньому пройтись
добре, пройдіться взимку в літньому...я шукаю взуття сину в інститут їздити міським транспортом
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
та хай собі сам купе. В інституті ж вже
220В• 02 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
тепле, комфортне? задоволені взуттям?
Да. Ребенку одну модель уже третий раз взяла. Отличная антивандальная обувь).
Мужу тоже ок.
Асталависта бэйби
• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
та хай собі сам купе. В інституті ж вже
конкретно по темі щось є? як ні, то йдіть у тему про фригідних, ви там у своєму середовищі
Асталависта бэйби
• 02 сентября 2024
Ответ для220В
Мужу тоже ок.
дякую
Все возможно• 02 сентября 2024
Чудове зимове взуття. Старший нічого іншого не хоче. Відштовхують бруд і воду, ніколи ноги в них не потіють, дихають. Ну і теплі.
Усатая полосатая• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Классические Тимбы от+5 до -5
Да, отлично именно по слякоти ходить, не промокают. Единственное, мне там стелька неудобная, и ещё тяжеловатые
Пульт от линолеума• 02 сентября 2024
Класичні боти тімберленд у мене. Минулий сезон відносила з листопада по березень - нарікань немає.