Асталависта бэйби• 02 сентября 2024

Чи є у ТМ Тімберленд зимове взуття? Якщо хтось носить, розкажіть...

будь-ласка, чи тепло в ньому в зимку, на яку температуру розраховане?
ОхиИВздохи• 02 сентября 2024
Классические тимбы очень теплые, они внутри как немного простеганые

220В• 02 сентября 2024
Есть.
У меня ребёнок носит и муж.
Альфасамка• 02 сентября 2024
взимку на машині з критого паркінгу до ТЦ можна і в літньому пройтись
автор Асталависта бэйби • 02 сентября 2024
Ответ для220В
Есть.
У меня ребёнок носит и муж.
тепле, комфортне? задоволені взуттям?
Ответ дляАльфасамка
добре, пройдіться взимку в літньому...я шукаю взуття сину в інститут їздити міським транспортом
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
та хай собі сам купе. В інституті ж вже
220В• 02 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
тепле, комфортне? задоволені взуттям?
Да. Ребенку одну модель уже третий раз взяла. Отличная антивандальная обувь).
Мужу тоже ок.

Ответ дляАльфасамка
та хай собі сам купе. В інституті ж вже
конкретно по темі щось є? як ні, то йдіть у тему про фригідних, ви там у своєму середовищі
Ответ для220В
Мужу тоже ок.
дякую
Все возможно• 02 сентября 2024
Чудове зимове взуття. Старший нічого іншого не хоче. Відштовхують бруд і воду, ніколи ноги в них не потіють, дихають. Ну і теплі.
маска Ілона• 02 сентября 2024
Классические Тимбы от+5 до -5
Усатая полосатая• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Классические Тимбы от+5 до -5
Да, отлично именно по слякоти ходить, не промокают. Единственное, мне там стелька неудобная, и ещё тяжеловатые
Лінива, не каюсь• 02 сентября 2024
У меня были ботинки этой фирмы даже с мехом белым натур.
Пульт от линолеума• 02 сентября 2024
Класичні боти тімберленд у мене. Минулий сезон відносила з листопада по березень - нарікань немає.