ЗновЗдоров• 02 сентября 2024

Ляпнула зайве на співбесіді. Є шанс, що візьмуть?

Кажуть, що у них дуже високе навантаження і потрібно бути стресостійким.
Я кажу ‚після роботи в *назва компанії де я працювала* я можу навіть на ведмедя йти з голими руками, нічого не страшно‘
Дадосвидания• 02 сентября 2024
Хоч фраза і не супер корректна, але конкретно вона завадити Вашему працевлаштуванню туди навряд чи може.

Не вмію заміряти• 02 сентября 2024
Взять то возьмут, но могут наваливать неоплаченной работы.
ХикориДикори• 02 сентября 2024
Ничего вы такого не сказали
Альфасамка• 02 сентября 2024
шо за клоунада.
Вас там що по рожі обирають чи шо. Скажіть шо трахаюсь як паровоз
Блакитне небо• 02 сентября 2024
’Кажуть’, ’Я кажу’. Так кто кому говорит? Я ничего не поняла. Или вы с сама с собой разговариваете?)
Продавчиня кіз• 02 сентября 2024
Я такое возможно сказала бы лет 10 назад, если очень хотелось бы эту работу получить. Сейчас нет - пусть ищут дураков, которые будут пахать за нескольких
мегамоСГ• 02 сентября 2024
Залежить від контексту, наприклад, якщо ви обісрали колектив, нехай там і був реальний гадюшатник, це не ок, а якщо ви працювали в об´єктивно стресових умовах з клієнтами, ну, скажімо, в реєстратурі поліклініки, то ззрозуміло, що вам ніякий ведмідь вже не страшний

Зараз все скажу• 02 сентября 2024
А воно того варте, хороша ЗП?
Marmu• 02 сентября 2024
Ответ дляБлакитне небо
а ви не можете змоделювати ситуацію співбесіди чи що? що за маячня
Вкаблучках• 02 сентября 2024
автор, там хоть ЗП хорошая? Или работа мечты? Типа студия уолта диснея и вы там художником будете
Сметчица• 02 сентября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну…обещать не значит жениться
Танцепесенная• 02 сентября 2024
Я б з радістю Вас взяла, навпаки. )) І з гумором, і смілива, і готова до всього.

А от сама десятою дорогою обходжу вакансії, де написано щось на кшталт ’стресостійкість’. Нафік, нафік.
Солоденька цукОрка• 02 сентября 2024
як мене дратує оця стресостійкість, яка тут нафіг стресостійкісь у всіх кукуха вже поїхала , тупо таке вимагати
Балаболка• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
шо за клоунада.
І смокчу як пилосмок
Добрий Єнот• 02 сентября 2024
Вони шукають невибагливу людину з низьким рівнем сподівань, готову до стресової роботи.
Ви це продемонстрували. Тому про вплив відповіді на результат співбесіди не переймайтесь. Якщо і візьмуть іншу людину, то лише через те, що вона ще менш вибаглива, ніж ви.
Перейматись треба через інше. Через цю невибагливість.
Шальная коклетка• 02 сентября 2024
вы совсем молодая? после этой фразы я бы сама бежала. зачем вам это? ищут лоха который будет пахать и желательно на работе задерживаться. высокая зарплата?