Я такая наивная• 03 сентября 2024

Порадьте, будь ласка, якісні курси для 12-річки з англійської

Рівень знань початковий
Tatiana1512• 03 сентября 2024
нам подобається JustSchool

ЗабежАЛОЧКА• 03 сентября 2024
Можу порадити прекрасного репетитора. А курси трохи пізніше,коли буде більш-менш хороший рівень.
Але,якщо тільки курси розглядаєте,то зверніть увагу на Грейд
Скокмоно - стокнуно• 03 сентября 2024
Оптіма
220В• 03 сентября 2024
У мене дитина з 1 класу в Український Британський Коледж ходить. У них є і групові заняття, і індивідуальні. Я задоволена. Сину теж подобається.
Угги в горошек• 03 сентября 2024
Study . Но там не дешево ( хотя я оч довольна результатом знаний у дочери 11 л.
автор Я такая наивная • 03 сентября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Буду дуже вдячна, порадьте, будь ласка
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Оптіма
Це назва курсів чи курси при онлайн-школі Оптіма?

Ответ для220В
Дякую! А онлайн є у них?
Ответ дляУгги в горошек
Дякую, розгляну всі варіанти. Тому що потрібен саме результат
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У минулому повідомленні не залишила контакти. Напишіть, будь ласка, на пошту дані репетитора, якщо не складно
alj_new@ukr.net
Дуже дякую!
Туся муся• 03 сентября 2024
Ответ дляTatiana1512
нам подобається JustSchool
Ой нет, пробовали, ерунда вообще. Может конечно учитель такой попался, но и сама система их не понравилась мне
220В• 03 сентября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Дякую! А онлайн є у них?
Так. Мій зараз онлайн займається, тільки в групі.
У них сайт є. Там контакти повинні бути і написано які групи є.
Artur-3c92• 08 сентября 2024
Раджу цю школу. Працюють з початківцями та різними віковими групами. Заняття - індивідуальні з викладачем, тому результатах буде швидким. Пройдіть у них безкоштовний пробний урок і переконайтеся в якості навчання.

https://www.englishdom.com/ua/?utm_source=inner&ut...