Рожайтретьего• 03 сентября 2024
Ну і ціни на квартири у Львові
Розумію, що так було завжди. Але все одно досі дивує однокімнатна, 51 м.кв, 450$ + КП, і це навіть не центр…
Блиск думки• 03 сентября 2024
В який момент ціни за розрахунок по оренді квартири у долари перевели?
Вартість- капець. Може у Львові шикарні зарплати і в з привʼязкою до долару звичайно, а ми чогось не знаємо
НеВРотик• 03 сентября 2024
Жлобня, сидят наживаются, пусть им те деньги на лекарства пойдут
Акуна_Матата• 03 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
Ваши речи, вам на плечи!
Аноним_• 03 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
брехня, за 300$ ніхто не хоче
Дайте автору наводку на житло за 300$
Рожайтретьего
• 03 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Зарплати як і всюди)
Рожайтретьего
• 03 сентября 2024
Ответ дляАноним_
Новобудова з хорошим ремонтом і технікою?
Так
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
племінниця вчилась у Львові (2015-2020), сестра знімала ій однушку типу малосімейки, оплата була в доларах, 350 дол/місяць (практично поруч з Політехнікою)
Аноним_• 03 сентября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Так
Ну так не дивно. Знизьте вимоги до житла, щоб прийнятні ціни були.
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Наживаются …(( это ещё в начале войны было
Відкрию вам секрет, і до війни недешево було. Львів ніколи не був дешевим містом, так само, як і Франківськ, по нерухомості і оренді. Ясно, що якісь трущоби або хостели були дешеві. але пристойне житло коштувало недешево
Рожайтретьего
• 03 сентября 2024
Ответ дляАноним_
Мене найбільше дивує те, що вони досить завищені
Закуйовджена життям• 03 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ви зрівняйте ціни, які вони поставили саме на початку війни😂😂😂 тупо наживались на чужому горі
Однозначно• 03 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Так у тому то й питання, що навіть страшний жилфонд часів СРСР у Франківську зараз коштує вдвічі більше чем до війни.
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Так
то чим Ви незадоволені? Хотіли по ціні бабушатника? В племінника мого чоловіка 2к. квартира, новобудова, якраз перед війною закінчили. все робили для себе, ціни на все там зашкалювали (вони обидвоє з дружиною у Франції). Якби надумали здавати, то що, мали б за копійки?
Аноним_• 03 сентября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Для новобудови з хорошим ремонтом і технікою це прийнятна ціна. Мене особисто більше дивують завищені ціни на бабушатніки з аргументом «є газ»
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
З чим зрівняти? З подобовою орендою, яку подібні вам намагаються видати за довготерміновий зйом і робити порівняння? Ми синову як здавали з 2018го за 380 дол/місяць, так і до червня цього року здавали.
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляОднозначно
де? знайомим знайшли буквально в кінці липня в звичайній панельці 2к., з ремонтом до 10р, в нормальному житловому стані на Пасічній за 8 тис., по оголошенню на ОЛХ. Ще одні в березні 2022 зняли на довготерміновий, не подобовий, винайм в районі Баму теж 2к, але з новішим ремонтом за 10 тис. А подобово, тим більше з хорошим ремонтом, звичайно що ніхто не буде за копійки здавати
Блиск думки• 03 сентября 2024
Ответ дляАноним_
Я в Києві однушку новобудова за 15К здаю…
У нас в ЖК такі ціни (район Теремків), тому навіть мене Львів здивував…
Плюс звичайно, що там спокійніше, ніж в Києві.
Але чи дійсно там такий рівень зп?
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Але чи дійсно там такий рівень зп?
рівень заплат різний + багато людей працювало за кордоном. Хто не має грошей - не розглядає новобудови з новою технікою. а шукає по прийнятній для себе ціні. повторюсь, Львів ніколи не був дешевим, знаю це ще з 80х, вчилась там в Політехніці
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Вони такі, за які їх є бажаючі і спроможні. кому завищені. вам? Так вам написали: знизьте планку своїх вимог і не шукайте лохів, котрі здадуть вам новобудову з новим ремонтов 51 кв.м за 5 тис. Бо така квартира і до війни не коштувала б копійки
Закуйовджена життям• 03 сентября 2024
Тут залетная точно так же хочет наживаться на вас , поэтому пытается навязать свои понятия ))
НеВРотик• 03 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ваши речи, вам на плечи!
Я в отличии от вас не наживаюсь на горе других. Как вас задело, на воре и шапка горит.
Эти деньги на пользу не пойдут!
LoveYouOrNot• 03 сентября 2024
Не нагнітайте, бо в інших містах ціни не нижчі, військові знімають в Житомирі 2-к квартиру за 20 тисяч, дешевше тільки неліквід. Так що...
Закуйовджена життям• 03 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
На олх спецом зашла . Насмешили ))) цены явно от Львова отличаются))
LoveYouOrNot• 03 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Тут тьоті нагнітають в коментарях, щоб знову Львів показати в поганому світлі. Все як закжди, незмінно і навіть вже не дивно
LoveYouOrNot• 03 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви дивились ціни на аналогічні пропозиції? Чи зрівняли хрін з пальцем, щоб було епічніше