Клин_Кляйн• Изменено 03 сентября 2024
Діловий стиль одягу дівчинці в школі у спеку
Чи вимагають у ваших дітей дотримуватись таких умов?
Допустимо піти в школу у такій сукні, на вашу думку?
Уточню, мова про початкові класи
Плету интриги• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Бо треба то все купляти на 2 тижні носіння, скільки там буде жарко
Белая футболка это база, потом ее можно будет одевать под джемпер, кардиган
Все буде Україна• 03 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
у ребенка нормальная самооценка , любит дельфина.
пусть учится свои границы
правильно, а ще може сісти посеред площі висратись в урну, нуашо. відстоювать - так відстоювать. не одною лиш нічнушкою в школу відстоювати
Кіма кепка• 03 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
Нам сказали без надписей, рисунков, паеток и прочее. Не яркое, не кислотных расцветок.
Выбираю более однотонное, клетку, полоску. Типа такого
Нам теж так сказали. А потім я подивилась в чому діти прийшли і в чому одягнені старші класи, посміхнулась і забула рекомендації
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Автор, вам треба в гардеробі та недолуга дитяча сукня? От чесно? Куди ще в ній можна піти?
Чому не купити шорти/спідницю і пару білих поло?
Кидстаффовна• 03 сентября 2024
У нас требуют вышиванки и уже до фанатизма доходит. И второй год пытаются протащить школьную форму,но мы пока сопротивляемся.
Хвець-тець• 03 сентября 2024
Ответ дляПлету интриги
Так может пусть вообще будет мать-анархия. Давайте все дружно в купальниках ходить, ведь дроны летают…
Скажите, а как наличие белой блузки и черной юбки влияет на качество учебного процесса?
Клин_Кляйн
• 03 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Нормальна сукня, дитині подобається, нехай ходить. Вона сама собі одяг обирає. Не купую, бо зараз он треба знов купувати на осінь.
Все буде Україна• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
ви на роботу також в нічнушці ходите? а як буде дитині подобатись з голим задом чи в купальнику то теж хай ходить? є таке поняття ’доречність’, чули?
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Хай вибирає серед нормального одягу. Ви їй пропонуюте якусь непотріб. То з чого їй вибрати?
Клин_Кляйн
• 03 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Яка нічнушка, он я виклала інше фото. Дитина ж не на роботу ходить. Тим більше, на різних роботах різні вимоги до дрес коду.
Хвець-тець• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Наприклад, у нас його немає взагалі
Клин_Кляйн
• 03 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Що значить нормальний одяг? Гуччі? Зара?
Дайте вподобайок• 03 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
вам про самооценку, а вы про висратись
кто о чем
БезПаспортаНеПродаю• 03 сентября 2024
тут йдеться лише про те, чи комфортно буде дитині протистояти зауваженням щодо одягу. я дуже сумніваюся, що всі прямо ходять в синіх спідницях і білих блузках (або що когось вигнали, коли прийшли в інших кольорах). питання в тому, що є багато варіантів одягти дитину так, аби всім було ОК. типу, і не на пляж чи у спортзал, а в звичайний одяг, до якого не будуть прискіпуватися і буде зручно. варіантів тут купу вже написали.
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Нормальний одяг - це база. Ви ж собі базові речі купуєте, то і дитині купить. А ті ’хвацькі’ сукеночки - на відповідні випадки лишіть.
Ви і про економію пишите, і одночасно непотріб купувати хочете.
Тану на сонці• 03 сентября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Поло + спідниця Next
Аа какая у вас юбка, можно фото или ссылку. Спс
Тану на сонці• 03 сентября 2024
У нас шорты и футболки, просили неяркое и сдержанное с первого класса. И нарядный комплект. Больше ничего не говорили
Ухахайкина• 03 сентября 2024
У нас свободный стиль. В чем хотят в том и ходят. Но это как на фото, как домашнее и очень короткое. Я бы на свою не одела.
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Ответ дляТану на сонці
Я не автор повідомлення але в моєї була Манго синя, як на фото і чорна Сьюзі.
Правда моя трохи бунтарка, одягала червоні колготи
Хвець-тець• 03 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Нічо
Зато манго
Ухахайкина• 03 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Нормально. Така спека, всраться можна. А діловий стиль на дітях - це маразм.
Тоже не понимаю делового стиля, особенно натирающие туфли, зачем так издеваться над детьми.
Ухахайкина• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Ось максимально схожа сукня, тільки котик спереду
Та нормально, нехай одягає
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Ответ дляХвець-тець
Нічо
Зато манго
Такий бренд, як і в автора на фото.
В чому проблема?
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Ответ дляУхахайкина
Не пергинайте. Ніхто туфлі не вимагає.
Ухахайкина• 03 сентября 2024
Нам вообще сказали, т.к. война и у некоторых нет возможности купить, одевайте что есть, только не как на дискотеку. И если придет в чем-то очень коротком, потосу что вырос, то никто ничего не скажет. Школа в Киеве.
Ухахайкина• 03 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Не пергинайте. Ніхто туфлі не вимагає.
Та тут були теми, де тільки в туфлях можна в школу. І в піджаках
Хвець-тець• 03 сентября 2024
Ответ дляУхахайкина
Оце адекватна школа
Так і є. Не всі можуть купити спеціально для школи оту уродську чорну спідницю та білу блузку
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Ответ дляУхахайкина
Може до війни так і було. Зараз такого точно нема.
Мене єдине злить, що шарпають дітей за спортивне взимку. Тобто президенту можна всі конференції в худі відбути, а дітям в сховищі треба бути одягненими по протоколу задрипаної школи
Играю у края• 03 сентября 2024
Автор ваше платье как одежда для двора.
Купите однотонную юбку а к ней уже любую футболку, в том же синсее. Вид будет лучше.