Клин_Кляйн• Изменено 03 сентября 2024
Діловий стиль одягу дівчинці в школі у спеку
Чи вимагають у ваших дітей дотримуватись таких умов?
Допустимо піти в школу у такій сукні, на вашу думку?
Уточню, мова про початкові класи
ХвостПистолетом• 03 сентября 2024
ЯкаКраля• 03 сентября 2024
Ну в домашней ночнушке не очень) неужели нельзя просто юбка, шорты, футболка или блузка?)
Клин_Кляйн
• 03 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
тут йдеться лише про те, чи комфортно буде дитині протистояти зауваженням щодо одягу. я дуже сумніваюся, що всі прямо ходять в синіх спідницях і білих блузках (або що когось вигнали, коли прийшли в інших кольорах). питання в тому, що є багато варіантів одягти дитину так, аби всім було ОК. типу, і не на пляж чи у спортзал, а в звичайний одяг, до якого не будуть прискіпуватися і буде зручно. варіантів тут купу вже написали.
Ну ось взимку, одяг дітей, моя дитина посередині. Сіра кофта, з малюнком. І сіре плаття з малюнком. От я і не розумію, що не так.
Клин_Кляйн
• 03 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Нормальний одяг - це база. Ви ж собі базові речі купуєте, то і дитині купить. А ті ’хвацькі’ сукеночки - на відповідні випадки лишіть.
Ви і про економію пишите, і одночасно непотріб купувати хочете.
Це вам цікава база, дітям цікаве інше- яскраві «кислотні» кольори і малюнки.
ХвостПистолетом• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Якщо не розумієте, то чому не з´ясуєте це з вчителем дитини?
Морковку дай• 03 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Нам теж так сказали. А потім я подивилась в чому діти прийшли і в чому одягнені старші класи, посміхнулась і забула рекомендації
А у нас наоборот все пришли в одежде по стилю школьной формы, кроме моей. Пришла просит форму, чтоб не выделяться🤷🏻♀️
всегдаДаДа• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Життя моєї дитини не обмежується школою. Є куди одягти яскраві речі.
БезПаспортаНеПродаю• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Вам вже казали, що щось не так? перепитую: в статуті школи щось є про одяг? це не закон, я згодна і ви не зобов´язані його виконувати (той статут) - просто таким чином ви свідомо провокуєте конфлікт і маєте бути готові до нападок на дитину з боку дорослої шкільної спільноти. якщо подібних вимог немає в статуті, то хвилюватися нема чого. щоправда, сукня зі стартового посту Вашого якось дивно виглядатиме на дитині, яка на цьому фото, якщо чесно. це явно не першокласниця і мені вибір сукні дивний. але якщо формально ви нічого не порушуєте, то хай одягає. хоча в нашій школі за таку б засміяли б і діти з таким самим формулюванням - що це піжама якась)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Цікаво, що в інших класах діти по різному одягнені.
Никакой деловой стиль требовать не имеют права, и недавно образовательный омбудсмен об этом высказался в очередной раз. Но ваше платье действительно похоже на ночнушку или домашнее. Я в младшую школу брала дочке платья НМ и Кул Клаб по скидкам (около 100 грн за платье выходило) - синего, красного цвета, с ненавязчивым рисунком. Сейчас есть юбки-шорты - удобней, чем просто юбки, с футболкой и регланом можно носить и в жару и осенью.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Старші класи ходять взагалі хто в чому хоче, я того малишню заганяють в ті сині тона, незрозуміло
Аналогично у нас было. На собрании директор школы навязывала ателье, которое паслось при школе и шило форму. Но начиная со 2 класса уже все ходили кто в чем хотел.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 сентября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Юбку можно круглый год использовать. У нас класса до 7го требовали, чтоб девочки в юбках только были.
Во время войны? Сама ходила на работу в спорт. костюме в 22году, все думала вдруг обстрел, чтобы было удобно, даже не было мысли одеть что-то другое
Чаклунка-ведунка• 06 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
В 22 обучения вообще не было до апреля минимум. Дальше - только дистанционка.