linakyl• 03 сентября 2024

Станом на зараз ОКУПОВАНО

Харківська область 2.94%
Луганська область 98.69%
Донецька область 61.14 %
Запорізька область 72.72%
Херсонська область 72.11 %
АР Крим 100%
Миколаївська область 0.56%
Natabond76• 03 сентября 2024
Ответ дляМerida
Лучше б ато разрулил
Так завдяки його мінським угодам повномасштабної не було. Путін в 2019 казав, будь-хто хай переможе, аби не Порох

ЭкспансияNAFO• 03 сентября 2024
Ответ дляNatabond76
Мне не нравится ваш комментарий - не пишите такие комментарии, пожалуйста.
vinika• 03 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Звичайно не зрозуміють, але до чого тут Петро?
Ох,то петро....
Ну скажемо так, щоб він усіх його прихільників так спасав, як в 2014-15 Донецьк, вони будуть радіти?
ЭкспансияNAFO• 03 сентября 2024
Ответ дляNatabond76
Це має назву не ’зад по вітру підставляти’, а дипломатія. Якби ви хоч трохи її вивчали, то мали б іншу думку
Настоящие дипломаты это такие люди как Подоляк и Ермак.
Я работаю на них в интернете, троллю русню, их ботву.
Провожу спецоперации информационные в общем работа кипит.
Так что могу с уверенностью вам сказать что Ермак и Кулеба настоящие дипломаты. Мне так сказали. И я в это верю, я вижу своими глазами.
Мerida• 03 сентября 2024
Ответ дляNatabond76
Так он дипломатически вёл в сторону оркостана. Для вас это ок? Хватит костьми ложиться за тварей. Они этого не стоят
Мerida• 03 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Ага, моє оточення яника вибирали))
Пороха выбирали. Этого хватит.
Мerida• 03 сентября 2024
Ответ дляNatabond76
Аааа, вот оно что. Священная корова. Вы те минские хоть читали? Срал он на Украину. Сраааал, подписывая их.
Christ1na• 03 сентября 2024
Ответ дляvinika
Ох,то петро....
Донецьк уже був у стані війни при його приході. Він зробив що міг, зброї не було, грошей не було, не хотіли ескалації
Christ1na• 03 сентября 2024
Ответ дляФайна-6def
Боже, коли ти вже замовкнеш

автор linakyl • 03 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
За яких? За Петра який закінчив ато за два тижні?
ЭкспансияNAFO• 03 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Боже, коли ти вже замовкнеш
Мы Банковоботы (да понимаю, звучит не очень) не замолчим никогда.
Это по анологии с кремлеботами, ес чо.
Более того мы по всему интернету, на всех сайтах, мы захватываем соц-сети и комментарии по всему миру!
Вступайте и вы в наши ряды. Потому-что мы победители в информационных сражениях с врагом.
автор linakyl • 03 сентября 2024
Ответ дляМerida
Петька - продажная сволочь. Который подставлял зад по ветру. Куда ему выгодней было. Он был при каждой власти. И хуйлу руки пожимал. А через офшоры рошен сам жн у себя купил а уголь? А медведчуе? Это тоже не он? Хорошие у вас патриоты. Молодец!!! А антрацит с лугандонии кто гнал?
Natabond76• 03 сентября 2024
Ответ дляМerida
Читала. А ви?
fishcka• 03 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Ну так Ющенко і Петро були при владі. Толку? Хоч на йоту краще при них стало?
стало. поляки більше 15 років з совка вигрібались, і це було за повної підтримки населення яке було згодно паски затягнути.
а у нас хотять щоб нічого не робить, все на шару і ще й гамном зверху поливають.
хуйло сказало - хто завгодно аби не Порох, і лише це одне повинно було заставити людей задуматись
fishcka• 03 сентября 2024
Ответ дляМerida
Лучше б ато разрулил
цікаво як би ви розрулили ато при наявності москальських підрозділів на Донбасі? просто перестали би стрілять і зійшлись посередині?
Antiprom• 03 сентября 2024
Ответ дляmalvina1984
Ну так они никуда и не спешат: ресурс есть, тактику выработали..
Їх ресурс також закінчується але вони хочуть переконати нас що у них ще достатньо ресурсу
КокоСина• 03 сентября 2024
Ответ дляNatabond76
Слухайте, ну безвіз назавжди з Петром буде асоціюватися. Ви не відчули як легко стало за кордон поїхати? Чи ніколи не стояли в чергах під посольствами на отримання візи?
Звісно пам´ятаю. І фразу що кожен українець зможе полетіти у Відень кави випити. Лише на уточнив Петро за який хер, коли мінімальна зарплата 4 тисячі грн була .
А якщо по суті, то підписання безвізового готувалось ДО Петра було зроблено не лише завдяки йому.
Christ1na• 03 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
У мене мама вчитель, так от за Петра їй удвічі зп підняли. А під час зе уже 2 рази знижали, в цьому місяці їй прийшло на 4!! Тисячі менше. А за Петра вона собі дозволяла влітку закордон
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Так це ж ви і обирали. Ваші батьки,баби, тітки, діти . Чи ви за уралом стояли дивились як Україна обирає?
Ні.
Наших розстріляли,це ті хто приїхав з росії в наші хати.

Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Стало.
Петро армію збудував і продовжує.
КокоСина• 03 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Стало.
Петро армію збудував і продовжує.
При Петру армію кормили , одягали і забезпечували волонтери
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляМerida
Зеленський з Патрушевим з Оману в москву на літаку медведчука літав,ще зовсім недавно
КокоСина• 03 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Стало.
Петро армію збудував і продовжує.
Скільки складів зі зброєю вибухнуло при Петру з 2015 по 2018 рік,ви в курсі взагалі?
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляМerida
Лучше б ато разрулил
А він майже розрулив і путіну замість ополченців прийшлось регулярну армію росії відправляти сюди.
А Азов в Золотому розоружав особисто Зеленський
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляФайна-6def
Правди не любите?
Буває
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляФайна-6def
Ларьочник ермак,кулеба який набирав з вулиці дипломатів без освіти.Боти подоляка тупого як пробка
В Вас повний набір ідіотів
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Прийдеться жити з тим,що саме Петро це безвіз і Томос.
А Зеленський це розвесті войска,штрав за постріли і генерали по СІЗО
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Зараз не так?
Гроші покрали і навіть мішки для загиблих героїі купують волонтери.
Зате кірюша тимошенко тільки за 1 раз вкрав собі 50 машин гуманітарки Денерал Моторс.
Нагадати скільки ешелонів вкрав домомоги ЗСУ ермак?
Мerida• 03 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
А я нигде не писала, что я на стороне зели. А у вас на все аргументы против петьки - А зеееееляяяя....
Реверанс• 03 сентября 2024
Ответ дляМerida
Ні.
Боїтесь дивитися правді в очі