linakyl• 03 сентября 2024

Станом на зараз ОКУПОВАНО

Харківська область 2.94%
Луганська область 98.69%
Донецька область 61.14 %
Запорізька область 72.72%
Херсонська область 72.11 %
АР Крим 100%
Миколаївська область 0.56%
Мerida• 03 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.
Боїтесь дивитися правді в очі
Какой правде? Мы сейчас вашего петьку обсуждаем. На нем вины не меньше.

КокоСина• 03 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Зараз не так?
Гроші покрали і навіть мішки для загиблих героїі купують волонтери.
Зате кірюша тимошенко тільки за 1 раз вкрав собі 50 машин гуманітарки Денерал Моторс.
Нагадати скільки ешелонів вкрав домомоги ЗСУ ермак?
Я знаю що вони злодії і мені не треба писати. Але і писати херню про те скільки Петро зробив теж не треба
ku4eravaku4erava• 03 сентября 2024
Ответ дляNatabond76
Слухайте, ну безвіз назавжди з Петром буде асоціюватися. Ви не відчули як легко стало за кордон поїхати? Чи ніколи не стояли в чергах під посольствами на отримання візи?
О да благодаря ему, без визу я заграницей живу
Teonaa• 03 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Моя родина завжди за патріотів голосувала. Але вони ніколи не проходили. Бо красавчик яник і кучма перемагали
Знаєте шо. Яник - красавчік, порівняно з цим..як його собаку..з 95 кварталу, що пика кругла ні в одне фото не влазить.
ku4eravaku4erava• 03 сентября 2024
Ответ дляФайна-6def
Настоящие дипломаты это такие люди как Подоляк и Ермак.
Я работаю на них в интернете, троллю русню, их ботву.
Провожу спецоперации информационные в общем работа кипит.
Так что могу с уверенностью вам сказать что Ермак и Кулеба настоящие дипломаты. Мне так сказали. И я в это верю, я вижу своими глазами.
Главное что глаза не заболели от увиденного
ku4eravaku4erava• 03 сентября 2024
Ответ дляФайна-6def
Мы Банковоботы (да понимаю, звучит не очень) не замолчим никогда.
Это по анологии с кремлеботами, ес чо.
Более того мы по всему интернету, на всех сайтах, мы захватываем соц-сети и комментарии по всему миру!
Вступайте и вы в наши ряды. Потому-что мы победители в информационных сражениях с врагом.
Ок скольки платят
Mrs.Ochmonek• 03 сентября 2024
Ответ дляfishcka
стало. поляки більше 15 років з совка вигрібались, і це було за повної підтримки населення яке було згодно паски затягнути.
а у нас хотять щоб нічого не робить, все на шару і ще й гамном зверху поливають.
хуйло сказало - хто завгодно аби не Порох, і лише це одне повинно було заставити людей задуматись
А спробуйте знайдіть таку дослівну цитату пуйла )) Не брехливих технологів пєті, а саме пуйла - не знайдете, бо це була ’дуууже вільна інтерпретація’ політтехнологів, а ви далі цей міф повторюєте.
Реверанс• 04 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Х.. пишете саме Ви.До Петра армії в нас взагалі не було.Хоч поцікавтеся,а потім коментуйте
Реверанс• 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
При Петрі повномаштабки не було,всі могили українців на совісті виборців зеленського.Наїлись шашликів? Портнов для росіян розстрільні списки збирав відкрито

Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
повторяю, мы не зелю, которому тоже в тюрьму, обсуждаем. мы обсуждаем петьку. у этих мразей сво, а у петьки ато годами было. сколько могил на его плечах? вина зели не оправдывает и не перекрывает вину петьки.
не стоит играть в детский сад.
КокоСина• 04 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Її і при Петру не було. Армія і їх забезпечення з´явилися завдяки небайдужим людям я волонтерам. Вони і кормили, вони і одягали, вони я забезпечували зброєю
Реверанс• 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
не стоит играть в детский сад.
То подивіться наші втрати при попереднику і при найвеличнішому.І
при попереднику генералів по тюрмам не гноїли і хоч видимость закону була.Зараз просто ТИРАНІЯ
Реверанс• 04 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Як гарно,що саме Ви забезпечили нашу армію зброєю і поставили ПВО для Києва.І пайок покращений саме Ви розробили,потім правда Зелька повернувся до старого пайка армійського,нічого народ балувать.І так сойдет
КокоСина• 04 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Шкода що ви живете мемчиками , а не реальністю
Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Так те, которые умерли при пеитке, уже не в счёт?
Реверанс• 04 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
А не шкода,що саме Зеленський прибрав виробництво реактивного палива для ракет,та виробництво зброї.
Були закриті всі військові програми.
І до реальності
Рух Ні Капітуляції виник саме при цьому президенту,по втраті наших територій і людей папіреднику не зрівнятися.
І стільки бандитів в ОП навіть янукович не привів.
Згадайте,як вбили Тимчука.
Згадайте,як намагалися вбити Ратушного.
Згадайте,як посеред міста білого дня вбили Кіреєва.
Хтось поніс покарання?
Які мемчики?
Реверанс• 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
Люди не вмирали в такій кількості.
Кордони не були закриті.
І в ТЦК не вбивали людей
Мerida• 05 сентября 2024
Ответ дляРеверанс
Люди не вмирали в такій кількості.
Кордони не були закриті.
І в ТЦК не вбивали людей
Вы так и не ответили. Те, кто умерли при Петька, те не важны? Потому что их меньше?