Пані з калабані• Изменено 03 сентября 2024
Все, тепер заживемо! Найголовнішу проблему вирішено!
Дерусифікація копійок.
Додаткових витрат на розробку ескізів та карбування шагів ні з державного бюджету, ні з бюджету Національного банку не потрібно.
Про це повідомив голова НБУ Андрій Пишний у Facebook у вівторок, 3 вересня.
«Нові монети будуть знаходитися в обігу паралельно з копійками. І це також дозволить уникнути додаткових витрат на утилізацію копійок та виготовлення кроків на їхню заміну», – написав він.
Пишний пояснив, що дерусифікація у сфері грошового обігу – це частина великих змін, що відбуваються в країні, яка позбавляється впливу росії.
Нагадаємо, 2 вересня стало відомо, що Нацбанк пропонує змінити назву розмінних монет з «копійки» на «шаг». Як пояснили в НБУ, це необхідно для відновлення історичної справедливості, дерусифікації та відродження національних традицій.
Пані з калабані
• 03 сентября 2024
Ответ дляВкуси мене
А как же Украина-Русь, все? Копейки же оттуда. 😂
Це все до рашки. А у нас антірашка!
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Иногда читаешь новости и думаешь стеб, а нет все по настаящему
Дуняша• 03 сентября 2024
Ура, а ще казали, що демобілізацію і ротацію не можна під час війни проводити. Брешуть гади
Рада цього тижня планує звільнити 4 міністрів, - Железняк
Чарівне зіллячко• 03 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
И это пугает. Такуая тенденция только в раше была. Там всегда дичь творилась
Ну шо не так?• 03 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Было бы смешно, если бы не так грустно
ТАЗератти• 03 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Клоуны.
Вы в слове клоуны сделали ошибки. Правильно нужно писать дебилы
Дуняша• 03 сентября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
а ви чогось іншого від синків фсбшників і недобитків-ригів чекали?
Пані з калабані
• 03 сентября 2024
Тепер точно не буде жодного впливу. Слава великому і найпотужнішому потужному! Ура!
Дуняша• 03 сентября 2024
Ответ дляТАЗератти
ну, не скажіть)))) дебіли тут явно не вони)))
Вкуси мене• 03 сентября 2024
Ответ дляДуняша
Ой, все. Сначала обвиняли самих фсбшников, теперь их сынков, потом деды? Может все же сами виноваты уже через 33 года, а не дядя?
Вкуси мене• 03 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
А шаг це якою мовою, пробачте?? Вони **бнулись чи шо???
А реально))) крок же)))
Но у них видно грог и крек
ніколи такого не було• 03 сентября 2024
А тем временем
🤯На території Чорнобильської зони відчуження горить лісова підстилка на площі орієнтовно 20 га
Зараз проводяться заміри радіаційного фону, наразі він в межах норми, повідомили в ОВА.
Через цю пожежу і тління торфовищ в Броварському районі Київщини, може спостерігатися задимлення повітря.
Тому краще не перебувати тривалий час надворі та зачиняти вікна.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Дама-мадама• 03 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А тем временем
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
От тварі хочуть всіх вже витравити
Снідаю авокадо• 03 сентября 2024
Ответ дляДуняша
Так они сами бегут) заявления на увольнение уже все написали. Нах им этот головняк, низкие откаты нервы не спасут
ніколи такого не було• 03 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
От тварі хочуть всіх вже витравити
Да все веселее и веселее с каждым днем (((
Перекус беру завжди• 03 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Скільки можна?🤦
Це питання до НБУ та його очільника?
Ну треба ж щось робити, щоби виправдовувати свою бронь
Снідаю авокадо• 03 сентября 2024
С такой инфляцией какие копейки, шаги....гривну 1 бы сохранить
ніколи такого не було• 03 сентября 2024
Автор, я уже вообще ничему в этой стране не удивляюсь.
Стойкое ощущение какой-то дереализации только
Пані з калабані
• 03 сентября 2024
Ответ дляДуняша
ага)))
При дякуле такого бы не было - да? Люди проголосовали против вашего пороха - потому, что достал он всех.