ЛісАпетная• 03 сентября 2024

Постійно не вистачає грошей

Живу в Києві з донькою. Якщо до війни зп була 23-24 тис .грн і в принципісильної скрути не було, то тепер моя зп 21 тис і з нинішніми цінами це біда. якщо ти один,то ще норм, а коли є підліток,якого треба вчити(хоч якісь репетитори,щоб були знання).одягати, то просто бере розпач. Ще маю батьків пенсіонерів. Ніяких сіл з городами я не маю. Стало дуже важко, Звичайно,голодні не сидимо. Але купуєш одну пару взуття на сезон і думаєш, що у цьому місяці вже ніяких покупок.
Ходжу по магазинах і відчуваю себе ніщебродом,тому що я не бачу ,що в Києві люди бідують. Дорогезні авто, бензин скільки б не коштував,але машин менше не стає.Скрізь забиті ресторани, ТЦ. Одяг купується дорогий, а тут купив одну сукню на все літо. Шукаю підробітки,нічого не знаходжу,хоча я філолог, можу редагувати тексти. Моє оголошення висить, але ноль пропозицій. В квартирі давно треба робити ремонт,змінювати меблі,але за які гроші- незрозуміло. Ніхто ніколи і копійкою не допоміг. По знайомих дивлюся,що в основному заробляють чи заробили на щось суттєве (квартиру,дорогий ремонт,дорогу техніку) чоловіки,а жінки так,ходять свої 20-30 тис отримують і все..). Дитині треба був ноут,то брала в кредит,7 міс віддавала з цієї жебрацької зп. Це я така невдаха, чи мені так везе.Переважно тримаюся, але як нахлине, хоч шо хоч роби.
Хочу наколоти губи• 03 сентября 2024
Ответ дляА поговорить?
Хто вам заважає вийти заміж?
Как будто легко найти хорошего мужа
Хтомолодець? Я!• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
не знаю такой ни одной ..
А я много знаю
А поговорить?• 03 сентября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Как будто легко найти хорошего мужа
Але ж родички автора познаходили
Не будь КакСвета• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
возможно и ребенку тоже пора подрабатывать? хотя бы на мелкие расходы, чтобы не тянуть их из общего бюджета
Хтомолодець? Я!• 03 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Зарплата педіатра 25-30 тисяч в приватній клініці. Середня по Україні 22 000 . Дивлюсь статистику на ворк юа.
Вони що все життя на той мерс збирали? Вчителі взагалі по 13 000 зарплата!!!!!! Як можна з такої на квартиру і машину ??? Та ще і дитину? Ну це взагалі нереально, ви просто чогось не знаєте
Учителем необязательно работать в школе. Ну и репетиторство ещё есть
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
так,мій педіатр в поліклініці десь 30 тис і має.
Сегодня не целуюсь• 03 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Педіатр може робити виїзди на Дом, скільки це в Києві коштує? Вчитель після школи займається репетиторством. До дому приходе в 22.00 години. А йде в 7.00
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
дитина вчиться,коли їй підробляти? уроків по в цьому році по 8 поставили. Потім рететитори щодня- математика і англ.мова. Це нереально.
Маурита• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
аліментів нема
Чому?Подавайте.
Я б вам запропонувала підробіток кілька тисяч, але боюсь, філологи не дуже люблять вджобувати фізично, лучше замуж
Удачная• 03 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Такі у вас знайомі. В мене педіатр на мерсі ізде, живе сама з дитиною і вчителька, сама квартиру і машину купила.
лош
Наполеон Бонапарт• 03 сентября 2024
Я думаю 20 тис вже на касі в супермаркеті заробляють чи на новій пошті операторами. А ви цілий філолог, можна пошукати роботу з більшою зарплатою.
Чебураха з перцем• 03 сентября 2024
Батько в принципі є? Чому не допомагає з дитиною?
ВундерКИНГ• 03 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так то треба зайняти активну позицію. Автор просто не така і тому марно сподіватись що вона буде крутитись, заробляти репутацію, перкваліфіковуватись, тощо
Столічна штучка• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
ні,констатую факт. що мої заміжні подруги,родички не напрягаються взагалі.нема в них ні посад,ні досягнень.Все їх чоловіки купують,зароблять і т.д.
Ну так найдите себе такого мужика или вы ни работу, ни мужа найти не можете? Тогда все вопросы к себе самой
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляМаурита
Чому?Подавайте.
Толку ,що я подала. Чоловік втік закордон ще до війни. Він ніколи не платив,доходи неофіційні. Підробіток шукала і прибиральницею.Але хочуть повний день. Фізичної роботи,якщо тяжке не носити,не боюсь. Тяжке не можу,маю грижі.
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Батька нема, вважай,втік давно закордон і з кінцями
Потребую апгрейду• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Значит и вы выходите замуж
Маурита• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
З 6.30 по 9 прибирати підійде?Пн-сб
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Чому? активно шукаю. Мала 3 пропозиції, зп максимум 25 тис. Ще з вихідними. Репутація в мене на роботі хороша, просто врізали зп,лишили зп великі лиш тим,хто близько до ’тіла’ ,свої.Чи хто купив посаду. Ви не знаєте,як це робиться??
БершкомангоЗар• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Заспокойтеся.Істерика у вас,я досить спокійна. Пишу з телефону,який постійно глючить,тому можу допускати опечатки і т..ін. І я не репетитор, і не вчителька,як на те пішло.
Удалено администрацией...
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляМаурита
З 6.30 по 9 прибирати підійде?Пн-сб
ні, бо працюю з 8.30 ранку. Мене ніхто на роботі не відпустить.Ще ж треба доїхати. Це ж прогули.В нас на вході турнікети. Все фіксується ,коли зайшов і вийшов. За кожні прогуляні 2-3 хв.- пояснення писати треба.
ВундерКИНГ• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Та не про вашу роботу мова де ви так і так маєте 25 тис. звичайно там ви на гарному рахунку бо можна платити на відвали
Наполеон Бонапарт• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Йдіть працювати в комерційний сектор економіки, в нас тут такого немає , «близько до тіла»😁 Є питання твоєї ефективності і участі у генерації прибутку.
parele• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
У Вас с мышлением беда.
Большие ЗП не потому, что берут на себя больше ответственности, способнее, коммуникабельнее, а потому что «ближе к телу, свои».
Меняйте работу, ищите выше зарплату. Вас же там никто не держит?
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Удалено администрацией...
ВундерКИНГ• 03 сентября 2024
Ответ дляparele
У Вас с мышлением беда.
как это никто? там пропускная и турникеты!
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляparele
У Вас с мышлением беда.
Так я шукаю,скрізь мої резюме висять,готова поміняти. Але ж нема пропозицій. Я ж на вулицю не піду. Легко сказати- міняй. А куди йти?
Мрію про космос• 03 сентября 2024
Ответ дляМаурита
Чому?Подавайте.
Автор не я але теж в тому році трошки відчай накривав.А потім зрозуміла ниття не допоможе і грошей не додасть.Знайшлп нову професію і почала відточувати знання.Взяла під заробітки-прибирання в тд.Руки ж то теж можуть працювати.І в цьому році літком стало легше.Вже знаю треба розраховувати на себе.
Потребую апгрейду• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Удалено администрацией...
Автор, вам все правильно написали.
Вы все у других заметили: и живут хорошо только те, у кого мужья зарабатывают, и зарплаты выше у тех, кто приближен...
А что вы сделали, чтобы быть удачно замужем или приблизиться к...?)
Маурита• 03 сентября 2024
Ну от, бл@дь, тепер і я замуж хочу!
Ну шо ви оце наробили, а?