Забобонний фрукт• Изменено 03 сентября 2024

Одні сидять на дієтах, проти діабету, а інші алкоголіки, цукерколюби і їм нічого

Як так виходить
Діабет , проблема з варикозної, проблема із судинами .. все життя на дієті, тримає той рівень цукру і тд

А родич пиячить, не просихає тижнями.. алкоголік до стану білочки, не можливо закодувати і тд .. жре ковбасу і цукерки, знову алкоголь - і так по кругу
Як так люди не бережуть здоровʼя ( і це алкоголік з 18 років.. зараз йому 40 .. і ніяк здоровʼя не спортилось
Соседушка• 03 сентября 2024
Жизнь боль

месяцкие• 03 сентября 2024
гені пальцем не раздавишь
Потринділиця• 03 сентября 2024
Генетика
Сундучок с каникулами• 03 сентября 2024
Кожному-своє
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 сентября 2024
«спортилось» 🤦
Пускаю бісики• 03 сентября 2024
Це все закладено як сказали вище генетично. Як густе волосся чи шкіра гарна. Так і це, спить обісцяте на морозі і все ок
Божа кульбабка• 03 сентября 2024
Не завідуйте
Своего не предлагать• 03 сентября 2024
Одні дітей хочуть і не можуть, а хтосі вагітніє один за одним, хтось життя самогубством кінчає, а хтось бореться за нього, в так до безкінечності ...
Примарочка• 03 сентября 2024
Ага, я теж заздрю 😁

Мама фіфті цента• 03 сентября 2024
Людина з варикозом та діабетом має зайву вагу?
Просто Фіфа• 03 сентября 2024
А вы его проверяли? Там может цирроз в последней стадии и предынсультное. И потом такой здоровый крякнет в 45-50 и все.
Продаю витрішки• 03 сентября 2024
Все люди разные, один я одинаковый (с)
Заставляличка• 03 сентября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Так і є. Життя несправедливе
Заставляличка• 03 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Не факт. Мій колишній чоловік п´є 27 років. І теж була білочка, коли не вживав алкоголь пару днів. Курить як паровоз ще. Так, виглядає в свої 47 на всі 57, має алкогольний гепатит, але все в нього добре- ні зуби не болять, нічого) ще й не працює
автор Забобонний фрукт • 03 сентября 2024
Ответ дляЗаставляличка
О це про родича
Забула що ще й курить
Танго утрьох• 03 сентября 2024
Але з часом, на дієтах та із здоровим способом життя той потенційний чи реальний діабетик, сердечник і т.д. може пережити деяких знайомих алкоголіків і навіть здорових ППшників. Генетика і можливості здоров´я теж не безмежні.
Тому тут не заздрити і не запитувати чому.
Просто Фіфа• 03 сентября 2024
Ответ дляЗаставляличка
Ну алкогольный гепатит - за шаг до цирроза. А не болит, тк он всегда под анестезией.
Заставляличка• 03 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Цей діагноз йому поставили, мабуть, 10 років назад
Afina Palllada• 03 сентября 2024
Він просто оптиміст. А ще краще, оптихуїст