Ждушечка• 03 сентября 2024

Анекс тур. Повернення коштів. Кому повертали?

Подорож заброньована була 18.02.2022. заплачено 9000 було бронь. Почалась війна кошти заморозили. Зараз турагент звонить і каже що кошти можуть повернути на їх рахунок, а потім вона на мій повертає.
Підскажіть, дівчата чи правильно все робиться? Чи немає ніякого подвоха від посередника між мною і Анексом? Ось зразок заяви яку я маю підписати.
Всім дякую
Яжбоматуся• 03 сентября 2024
Охренеть, три года прошло. Тогда 9 т и сейчас
Яжбоматуся• 03 сентября 2024
Извините, не в тему, а чего вы 18 не поехали?
СкокоМнеДадите• 03 сентября 2024
Нам Анекс робив перебронювання за ті кошти, що сплатили за тур, заброньований перед війною. Зміст заяви, як на мене, дивний. Саме таку я б не підписувала
автор Ждушечка • 03 сентября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
А без варіантів. Вони тоді гроші заморозили і не хотіли верстати людям. 3 роки у них на депозиті. Гарні проценти накапали...
Але все одно якщо пропонують вернути то 9000 на дорозі не валяються... Просто чи правильно все оформлено.?
автор Ждушечка • 03 сентября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
18.02.2022 був куплений тур. Виліт мав бути в травні 2022. Почалася війна і не до турів було. В травні ще ніхто нічого толком не знав як буде
Яжбоматуся• 03 сентября 2024
Я думаю, что чтобы просто вернуть деньги, ок. Может они так составили заяву,что бы какую нибудь компенсацию не платить, потому как если не по вашим семейным обстоятельствам, тогда по их, а это может быть штраф или пеня
Яжбоматуся• 03 сентября 2024
Ответ дляЖдушечка
А, я думала 18 выезд был
автор Ждушечка • 03 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
От і мені дивний. І турагент мене так окучує. То грошей не видереш ні з кого. А тут самі прям заливають. Боюся що щось не те і гроші залишаться а посередника Поєхалі с нами
СкокоМнеДадите• 03 сентября 2024
Попробуйте звʼязатись телефоном з Анексом (я їх тероризувала електронною поштою в 22 році😂) та зʼясуйте ситуацію. Згідно заяви, саме Ви відмовляєтесь від виконання договору ще і «до початку подорожі»)). І просите повернути кошти згідно умов договору (сумніваюсь, що у Вас в договорі є умова про повне повернення коштів через зміну сімейних обставин). Але хз хто їм ту заяву складав, може там і без підводних каменів і прихованого змісту і все буде ок
автор Ждушечка • 03 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
А де їх контакти знайти? В якій вони взагалі країні ця фірма?
СкокоМнеДадите• 03 сентября 2024
Ответ дляЖдушечка
Загугліть просто «туроператор Анекс», не турагентство , а саме туроператор і побачите контакти. Буде типу «анекстур крапка ком крапка юа». Але знову ж, не думаю, що турагенція так буде заморочуватись, щоб присвоїти собі 9 тис грн. Швидше за все, дійсно від чогось перестраховуються і все.
автор Ждушечка • 03 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не можу знайти. Тільки турагенції вилазять в гугл
СкокоМнеДадите• 03 сентября 2024
Ответ дляЖдушечка
Ось так виглядає сторінка
автор Ждушечка • 03 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ось так виглядає сторінка
Дякую за допомогу
Я такая наивная• 04 сентября 2024
Я перебронировала тур на эти деньги, деньги они не возвращают
автор Ждушечка • 04 сентября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Може за мої гроші хтось хоче відпочити?