КокошинЭль• сегодня в 07:44

Покажите пожалуйста сережки которые носите во вторых проколах в ушах

БезникаЯ• сегодня в 07:50
Обычные пусеты

Локшина на вухах• сегодня в 07:51
Я четыре в одном ухе только носила, году в 1988м примерно
автор КокошинЭль • 2 часа назад
Ответ дляБезникаЯ
Обычные пусеты
Купили две одинаковые пары серёжек?
Залізний занавіс• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Купили две одинаковые пары серёжек?
Они поштучно продаются
КохайтесьЧорнобровi• 2 часа назад
Якби знов почала носити сережки в додаткових проколах то брала б такого плану, як на фото. Що б не тисли, не кололи, не заважали :)
Звичайні пусети мені заважають.
Студенткою носила довгі протяжки, протягуючи їх через обидва проколи. Потім пусети, потім перейшла на маленькі кільця в усі чотири проколи :)
Зараз ношу маленькі кільця лише в основних.
БезникаЯ• 2 часа назад
Ответ дляКокошинЭль
Купили две одинаковые пары серёжек?
Да. Всего 4 прокола.
Борщик• 2 часа назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Звичайні пусети мені заважають.
Это правда удобно, но они вылазят палками вперед.

Я ношу из parfois сейчас три сережки из набора. Две из них цепочкой соединены

Неправдиша• 2 часа назад
Ось такі маленького диаметру, ніколи їх не знімаю, не заважають, другий прокол у двох вухах.
КохайтесьЧорнобровi• 2 часа назад
Ответ дляБорщик

Оці лабрети? Я так розумію що там теж довжина тих «палок» різна буває. Якось підібрати треба.. але я в реалі не бачила, а онлайн брати боюся скрежки, бо мочка малесенька, навіть пусети провисають і виглядають не дуже гарно :(
Беру собі дитячі сережки :)
КохайтесьЧорнобровi• 2 часа назад
Ответ дляНеправдиша
Прикольні, де брали?
Неправдиша• 2 часа назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Прикольні, де брали?
Років 20 тому:) вони всюди є подібні. Я брала з діамантиками.
Кишмишная Мая• 1 час назад
Ответ дляБезникаЯ
Обычные пусеты
Низковато проколы
Кишмишная Мая• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
Хорошие
Борщик• 1 час назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Беру собі дитячі сережки :)
Я не знаю как они называются. Обычно после пирсинга их ставят. Но покупала и в магазине одну красивую😀 тоже длинная палка. Хоть в мочке, хоть в хрящике, везде вылазит. Надо натягивать сзади