v.melnik_km• 04 сентября 2024

Львівʼяни, Криворожани як Ви?

LudaSHS• 04 сентября 2024
Ответ дляKarin-S
Вікна повилітали трохи, кіт в шоці. Я після першого тільки встигла встати, і одразу другий приліт( КР
Пишуть ракет близько 6-10 на Кривий ріг

У Львові горять верхні поверхи дому

Ирина-bbd0• 04 сентября 2024
Администрация.опять просьба!
Прошу забанить очередного выродка.который в этой и соседних темах о терроре русни ставит ржущие смайлы!

Кацапьё.мы и без смайлов ваших в курсе.что вы гной!!!!
LudaSHS• 04 сентября 2024
Ответ дляv.melnik_km
Страшні новини суцільним потоком просто, і немає цьому кошмару кінця-краю😭
Діачата на ржач на пости і теми смайли ці Адмін писав писати скаргу, для таких бан дають

Рф, типу, добре йдуть на фронті, то чого так цівільних кошмарять? Як все добре в арміі рф.
Виродки
Ollka• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Тут писала одна пані закордонна, що встановила додаток Тривога, і щоразу наярює родичам, щоб йшли в укриття. Шизонутих вистачає))
Всім доброго ранку!
Я так родичам дзвонила (не з-за кордону, з іншого міста) що до них летять ракети. Вмовила піти в коридор.
В квартирі вилетіли вікна, осколки стирчали зі стін і кроваті, такі як ножі довгі.
Вони спали, а тривогу в них не чутно, бо будинок останній на околиці і не чутно.

Якби не подзвонила - не уявляю що було б
Илона К• 04 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Пишуть ракет близько 6-10 на Кривий ріг

У Львові горять верхні поверхи дому
6-10 було чи буде? Вибухів 4 нарахувала
GirlSuper• 04 сентября 2024
Ответ дляOllka
Мені пишуть, бо всі переживають. Поруч об´єкт ’цікавий’
Я теж переживаю.
Вчора кумі в Полтаву ледь додзвонилась. Хрещеник студент, одразу не писали в який ВНЗ попало, то хвилювалась.
Тим більше що тітка одна , ні дітей, ні родичів
Вона одна.
Zelenkа• 04 сентября 2024
Ответ дляOllka

Жах який, але це окремий випадок. Видно, в мене вже якесь притуплене відчуття небезпеки. Звичний ранок: пʼєш каву, жужжить всратий дрон, звуки збиття, відмін тривоги.
LudaSHS• 04 сентября 2024
Ответ дляИлона К
6-10 було чи буде? Вибухів 4 нарахувала
Було. По ракетам все, пишуть в тг.
Дивнулька• 04 сентября 2024
Ответ дляKarin-S
Теж КР. Я була на вулиці, то в мене помірно гучно, бувало і гірше. Звук десь вгорі чувся.

Helenny• 04 сентября 2024
Ответ дляИлона К
Дуже гучно було.Пишуть, що погані новини у нас знову....мій КР....
Якій курві весело?
Якась чмоня кацапська такі смайлики ставить.
Залить би їх всіх бетоном, щоб всі передохли — від малого до старого.
Ох і мерзенна нація.
Pryhead• 04 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
У Львові вже відбій, було дуже голосно, по фото наче ушкодження від уламків
Де відбій?
Bejza• 04 сентября 2024
Ответ дляOllka

Тривога в телефоні, її чутно
автор v.melnik_km • 04 сентября 2024
Пишуть, у Львові двоє загиблих… 😭😭😭
Cendi1010• 04 сентября 2024
Ответ дляv.melnik_km
Пишуть, у Львові двоє загиблих… 😭😭😭
Думаю больше, там дом жилой, люди спали….Прилетов стало больше, мало чего сбивается…
чаревна• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Всім доброго ранку!
Аннаост?
FluffuRana• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Так і є. Вариш борщ і рахуєш вибухи, раз, два, п´ять, вісім, одинадцять...
космея• 04 сентября 2024
Ответ дляFluffuRana
В мене було смажиш рибу і рахуєш ракети, які пролітають мимо вікна - раз, два, п´ять, одинадцять і молишся за людей, куди вони полетіли.
Zelenkа• 04 сентября 2024
Ответ длячаревна
Аннаост?
Нє, то окремий персонаж 😁
І знову всраті дрони, буде тривога блін до обіду походу. Воно ж сука літає так, що вони не можуть ні збити, ні «приземлити».
FluffuRana• 04 сентября 2024
Ответ длякосмея
Такий собі досвід. Але і бігати в укриття постійно нереально. Це там жити :(

космея• 04 сентября 2024
Ответ дляFluffuRana
У нас тут не має укриттів, крім підвалів хрущів. Так, що не бігаємо ні куди.
FluffuRana• 04 сентября 2024
Ответ длякосмея
Біля нас теж немає. Але, навіть, в кого поруч є... Тривоги і по 2 доби бували, і перерви між ними майже немає
Zelenkа• 04 сентября 2024
Ответ дляFluffuRana
Он курку в духовку закинула, пʼю каву, чекаю, куди той всратий дрон: до нас в обліт Києва чи там зібʼють.
Якась ніч була, вийшла з ванної, пардон, в костюмі Єви, і пиздануло недалеко балістикою. Перша думка: треба вдіти труси, вийти на балкон, шо там де. То вже дурка якась)
FluffuRana• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Ага, так і є :(
Zelenkа• 04 сентября 2024
Ответ длякосмея
Там у нас кицька живе з кошенятами, то хіба що для котиків укриття.
linakyl• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Всім доброго ранку!
Удалено администрацией...
linakyl• 04 сентября 2024
Удалено администрацией...
Zelenkа• 04 сентября 2024
Ответ дляlinakyl
Удалено администрацией...
То ви за Анну Ост пишете, а це інша писала, що будить родичів. Тим часом коли ми тут можемо хіба що пожартувати типу: вилазь на балкон, кидай в дрон огірками. З-за кордону здається, що тут як в кіно, а ми адаптувались і життя продовжується. Здається, вони там більше психіку накручують, ніж ми.
irinka_kyiv• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
так і є. я трохи виїжджала у березні 22, то ледь з глузду не з´їхала за своїх, та й взагалі за місто, країну. і ніяка робота-турботи не відволікають. Так що таким тривожним або все життя з собою вивозити, або сидіти собі тихенько вдома
Кросівки оригінал• 04 сентября 2024
Це жах, булка в КР два місяці, була тиша і спокій, і тут за тиждень як поїхала три прильоти 😭
Моє місто
Bombastic• 04 сентября 2024
Дівчатка скільки ще це все буде продовжуватися (((