SantaMonika• 04 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Чому? Вона ж бігає з теми в тему і пише от херня у вас а не вибухи, от в нас вибухи то да. От херня у вас а не війна, бо от у нас війна.
Не бачила такого. Можна скрін ?
SantaMonika• 04 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Натраплю то обов´язково скину. Немає часу зараз по всіх темах Хвилювалочки шукати її висери. Самі можете то зробити
Мені здається, ви сплутали з іншим ніком на Куз.. не буду далі
А цього автора майже не було в тих хвилювалочках
Ответ дляZelenkа
Жах який, але це окремий випадок. Видно, в мене вже якесь притуплене відчуття небезпеки. Звичний ранок: пʼєш каву, жужжить всратий дрон, звуки збиття, відмін тривоги.
Там теж був окремий випадок
Це не місто куди весь час прилітає. Прильоти були 2 рази за війну.
_Злата Ibra_• 04 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Пишуть ракет близько 6-10 на Кривий ріг
У Львові горять верхні поверхи дому
Да уж. Я так поняла в Украине вообще теперь нет спокойных областей(((
_Злата Ibra_• 04 сентября 2024
Ответ дляPaolla
Русня пішла в рознос. Щоденно лупить по цивільним об´єктам по всій Україні. А нам ці літаки і аеродроми чіпати не можна, це ж ескалація, там же люди.. Я вже не знаю, кого ненавиджу більше - російських фашистів чи так званих партнерів, які бояться дати дозвіл бити у відповідь, чи ссуться допомогти збивати ракети над західною Україною, над Львовом, де люди гинуть...
Вы правы ((
_Злата Ibra_• 04 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Нас всі цікавлять, всі українці! Всі під ударом, і це страшно. Тримайтеся, якщо дуже небезпечно, тим більше якщо з дітками, їдьте в безпечніше місце по можливості.
100%
Ответ дляOllka
А Ше є люди які настільки звикли до тих звуків, що не чують той пілік вночі. Я не чую.
Чую лише верещалку за вікном, бо їх 4 штуки у нас, одна прямо під вікном.
В мене в телефоні тільки вібро, а так то верещать дві сирени: ближня реве як дурна, і дальня тоненьким голоском десь у парку.
Графиня Шезвездицкая• 04 сентября 2024
Після сьогоднішньої атаки по Львову, живим на цьому фото залишився лише чоловік: дружина та троє доньок — загинули у власному будинку.
ненавижу!!!!!!!
Графиня Шезвездицкая• 04 сентября 2024
Ответ дляvidivan
Боже мій.... це неможливо прийняти....
я не знаю..
у меня нет словарного запаса, что бы описать то, что чувствую..
в одну секунду- была семья и нет семьи
Ответ дляЙцфыяч
Дякую❤️ так, в Сумах, поки що залишаємся, працюємо😎 живемо ❤️
Я говорила, говорю і буду говорити, люди, які у прифронтових, Ви герої❤️ я навіть боюсь уявити як у тому жаху можна жити, а Ви живете. Сьогодні відправляла посилку постійній клієнтці із Сум, зловила себе на думці, що хочу спитати, як Ви, але боюсь навіть питати, а ця жінка живе, замовляє певні товари, не знаю, мабуть, я би не змогла, здалась і втікла десь подалі, а вони не здаються, сумчани, харківʼяни, дніпряни, перелічувати, на жаль, можна довго. Святі люди💙💛 чесно, серце роздирає від болю і захоплення одночасно… ми мусимо вистояти, усі, не всі виживемо, однозначно, але в цілому вистоїмо, я щиро в це вірю!
Ответ дляv.melnik_km
Дякую вам! Вистоїмо!😎🇺🇦❤️
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляЙцфыяч
Ви для мене герой. Бо я вже сто разів пожалкувала поверненню з США....( І це я у Львові, а ви взагалі в Сумах.
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую! 🙏 та нічого прям зовсім геройського немає в нас тут) Так, багато людей виїхало з Сум, але і дуже багато залишилось, намагаємося жити повним життям, зустрічатися з друзями, в дітей почалося навчання так воно дистанційно і не завжди є можливість вчителям проводити уроки🤷♀️ Так само нам страшно коли ми чуємо вибухи. Та мені подобається бути вдома, всією родиною, подобається зараз моя робота - я працюю в гуманітарній організації, відчуваю що це важлива частина мого життя, Я ще волонтер зараз правда тільки по вихідних, а ще до цього я вступила на заочне навчання в магістратуру) і вірю, що все буде добре, вистоїмо і витримаємо все ❤️