Добротная• 04 сентября 2024
Це правда, що жінки більше розрізняють кольорів, а чоловіки - смаків?
Престидижитатор• 04 сентября 2024
Я в це не вірю. Перевіряла на роботі кольоровий спектр серед чоловіків, всі побачили дійсну кількість відтінків. Доречі, більшість жінок назвали меншу цифру. Також згадаємо, скільки видатних художниць ви знаєте? Зі смаками так само, не вірю.
Love_Love_Love_• 04 сентября 2024
Чоловіки просто не знають як вони всі називаються оті багряні, оксамитові, пшеничні, мятні і тіфані
долой_лама• 04 сентября 2024
1.Так
2. Ні
Просто бордо це для них червоний
А щодо смаків то точно ні бо стільки повара не дуже відрізняються за готовкою.
2. Ні
Просто бордо це для них червоний
Усміхайлик• 04 сентября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Щодо художниць - то таке саме питання, як і щодо вчених. Які могли бути видатні художниці, коли ще відносно донедавна жінка була ненабагато вища за собаку?
Престидижитатор• 04 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
То зрозуміло, але ж вони були, і немало, та їх імена, і вибачте, як і самі роботи, видатними не назвеш. Я розумію про що ви і абсолютно згодна з нерівними умовами, але художниці були.
Налитое яблочко• 04 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Вы уже перекрутили. Изначально смысл комментария в том, что мужчины различают тоже много оттенков, иначе как бы они были крутыми художниками?
Хома з пастою• 04 сентября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
я канєшно сильно ізвіняюсь, не в контексті розрізняння кольорів і відтінків, але то нічо, що жінкам віками не можна було бути ні художницями, ні письменницями, ні будь ким іншим окрім дружин або простітуток або в монастир?
жінок-художниць їй мало, ото аргумент.
долой_лама• 04 сентября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Ви б хоч трошки вивчали історію не за гуглом.
Спеціально для вас приводжу приклад зрозумілий вам- фільм ’Великі очі’, про художницю і як на її таланті її чоловік видавав її картини за свої.
Вважаєте що до того таких вумних не було? Та просто не піднімали бучу щоб не засмутити прихильників таланту.
Престидижитатор• 05 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Дякую, я вивчала історію мистецтв в універі. І я підкреслила, що розумію контекст відсутності шедеврів жіночої руки але і дуже однобоко розглядати такий фактор тільки звинувачуючи патріархат. Жінки-місткині існували, та об´єктивно їх роботи дуже часто не дотягували до того, щоб бути широко представленими у галереях. І, сподіваюся, ви не будете стверджувати, що всі чоловіки, роботи які всім відомі, мали виключно сприятливі умови для творчості.