Дівчача, призначив косметолог с коротку віт С. Але цінова категорія варіантів приблизно 2 тисячі грн.
Може бути чудо і є сиворотки, що не такі дорогі? Порекомендуйтє те свої, будь ласка 🙏
Повелитель бітка• 04 сентября 2024
Skintra посмотрите на косибелле. Там демократичные цены и рабочие активы
Голубка миру• 04 сентября 2024
Feel free, Іспанія, є в аптеках Подорожник, на Мейку он теж. Я як загуглила - мама дорога скільки їх є, по різним цінам.
КарамбОлька• 04 сентября 2024
Ответ дляГолубка миру
важна форма вит С не все хороши
L аскорбиновая кислота лучше всего. Проникает в кожу хорошо
Это дерматологи рекомендуют
Повелитель бітка• 04 сентября 2024
Ответ дляsemiramis
Їх декілька з вітаміном С. Яку саме ви використовували і порадили б?
Я брала ту, что с феруловой кислотой. На ночь наносила, утром спф
Повелитель бітка• 04 сентября 2024
Ответ дляsemiramis
Цікаво, що косметолог радила наносити зранку під крем і потім спф. Бо доведено, з її слів, що вітамін С діє, як дзеркало.
Мне она липковата по самоощущению. Хотя про полном впитывании нет дискомфорта. Мне нравится на ночь наносить
Стильна штучка• 04 сентября 2024