semiramis• 04 сентября 2024

Сиворотка вітаміну С

Дівчача, призначив косметолог с коротку віт С. Але цінова категорія варіантів приблизно 2 тисячі грн.
Може бути чудо і є сиворотки, що не такі дорогі? Порекомендуйтє те свої, будь ласка 🙏
Повелитель бітка• 04 сентября 2024
Skintra посмотрите на косибелле. Там демократичные цены и рабочие активы
Голубка миру• 04 сентября 2024
https://makeup.com.ua/ua/product/1195670/otzivi/
Feel free, Іспанія, є в аптеках Подорожник, на Мейку он теж. Я як загуглила - мама дорога скільки їх є, по різним цінам.
КарамбОлька• 04 сентября 2024
не дорогие есть! ловите акции в сша
КарамбОлька• 04 сентября 2024
Ответ дляГолубка миру
важна форма вит С не все хороши
L аскорбиновая кислота лучше всего. Проникает в кожу хорошо
Это дерматологи рекомендуют
автор semiramis • 04 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Їх декілька з вітаміном С. Яку саме ви використовували і порадили б?
автор semiramis • 04 сентября 2024
Ответ дляГолубка миру
Дякую! Дуже ціна демократична ✅
Повелитель бітка• 04 сентября 2024
Ответ дляsemiramis
Я брала ту, что с феруловой кислотой. На ночь наносила, утром спф
автор semiramis • 04 сентября 2024
Ответ дляКарамбОлька
не дорогие есть! ловите акции в сша
Не дорогі є і на мейкапі. Питання чи дієві, чи не поговорять стан.
автор semiramis • 04 сентября 2024
Ответ дляКарамбОлька
важна форма вит С не все хороши
Это дерматологи рекомендуют
Дякую. Подивлюся уважно склад.
автор semiramis • 04 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Цікаво, що косметолог радила наносити зранку під крем і потім спф. Бо доведено, з її слів, що вітамін С діє, як дзеркало.
Повелитель бітка• 04 сентября 2024
Ответ дляsemiramis
Мне она липковата по самоощущению. Хотя про полном впитывании нет дискомфорта. Мне нравится на ночь наносить
Стильна штучка• 04 сентября 2024
я люблю всю косметику з айхерб, все що купувала досить дієве і не дороге, зараз ось цю замовила
Воздух в банке• 04 сентября 2024
Ріластіл подивіться