Квартири теж немає, а на болотах пишуть - цілі досягнені
Ответ дляКарина250
Чоловік вижив, бо повернувся у квартиру взяти води. Його сім´я перебувала на сходовій клітці, — ДСНС.
Під завалами знаходились люди, які були на сходах в момент удару. Вони упали разом зі сходовою кліткою.
🇺🇦Реальна Війна
А я от лежу і думаю: чому вони на сходову клітку не вийшли
Ответ дляFloricia
Тоже думала возле лифта безопасней, кругом стены
Там ще просто такі будинки, грубезні стіни, ці сходові важкі, не виключено що мармуром оброблені
Веточка сакуры67• 04 сентября 2024
Ответ дляAbove
А сколько ещё будет таких трагедий, они же не остановятся, даже если их выгнать с Украины полностью, то запуски ракет и шахидов, твари будут продолжать делать😢
Вот именно. Что и кто им может помешать пулять их. Неужели нет такого средства
Альфасамка• 04 сентября 2024
людство не заслуговує на життя вцілому, нажаль життя це помилка природи.
Альфасамка• 04 сентября 2024
Ответ дляViolaVio
Ми теж до ліфтів виходимо, у нас шахта по центру будинку. Але це від осколків більше, якщо ракета прилетить,то там вже нічого не допоможе((
а я сплю і не рипаюсь. Вб´є то так і мало статись. Вві сні це буде лише подарунком
Альфасамка• 04 сентября 2024
Ответ дляViolaVio
В мене діти самі вибігають,🤐лякаються і мене з собою тягнуть.
я встала в 10 і мала 5 пропущених, думала шось в них сталось.
Kusalochka• 04 сентября 2024
Ответ дляlexus112
Идти на фронт.
В Херсоне мужчина потерял дочь и жену. И пошел руб@ть рус@ков. Это и месть, и исполнение долга.
Вот так и этот мужчина. Пойдет и отомстит. Единственный способ чтобы не сойти с ума
Сморю советчицы уже все решили за мужчину, у которого и так горе🤡
Альфасамка• 04 сентября 2024
Ответ дляKusalochka
бойові самки
Lilian-nochka• 04 сентября 2024
Ответ дляlexus112
Идти на фронт.
Сами идите.с чего он умереть должен
Olivia 666• 04 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Помилка природи то чучело оте лисе,яке бомбить Україну та всі кацапи,і ті хто ракети на заводі робить і ті хто йде в Україну вбивати. Вони відбирають життя людське,яке не створювали. Але їхні муки їх наздоженуть. Так просто вони не відмиються від цього.
І якщо ваше життя то помилка то що ви тут робите?
SantaMonika• 04 сентября 2024
Ответ дляlexus112
Идти на фронт.
Це якось врятує від ракет ?
Ответ дляSantaMonika
Це якось врятує від ракет ?
Деколи люди пишуть лише тому що знають букви
Альфасамка• 04 сентября 2024
Ответ дляOlivia 666
ото лисе це лише прищ, всі москалі вцілому винні, не треба тут мені перебирати. Ота хуйня хвора кгбістська взагалі ніщо