БезПаспортаНеПродаю• 04 сентября 2024

Тільки почалося навчання і знову мова!

Діти пішли до школи. Нас на батьківських зборах попередили щоб діти зовсім не розмовляли Цією мовою! Діти тільки вчаться то ж ясно всі слова разом. Місцеві налаштовані ворожо! Чоловіка прошу щоб переводився звідси ,він за. Але в мене вже нерви здають… Старший хоть з кимось спілкується, а малий зовсім сам друзів немає. Дівчата як морально важко .Я так чекаю переводу . Ось малий прийшов його влупили в живіт…. А це тільки другий день .
Попадалочка• 04 сентября 2024
Ото всі пишуть тріль та кріль
У мене такі друзі є , за мову, очі видеруть
Раздражевская• 04 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
а в стенах какой школы? автор где?
Это тайна наверное.
Перша на селі• 04 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
виїжджайте на допомогу
На соціал
Федорино Горе• 04 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не приходит лист перевода, начальство говорит а телеграммы нет, я просила говорю может я сама уеду с малыми , переживает ..
Ідіть до чоловікового начальства всі разом з дітьми, падайте на коліна, цілуйте ноги, показуйте забитий животик, хай швидше переводять вас бідосьок з того вертепу.
Раздражевская• 04 сентября 2024
Автор, какой город???
Не томите, напишите пожалуйста.
Попадалочка• 04 сентября 2024
Я в Чернівцях багато переселенців , ніхто нікого не ображав. 🤷‍♀️
Хоча унікуми є скрізь
автор БезПаспортаНеПродаю • 04 сентября 2024
Я не троль і пишу як є. І таке справді є. Я ж не пишу , що я тут живу і мене чіпають ! Я свалить хочу, наверно ж не просто так.
Федорино Горе• 04 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Ото всі пишуть тріль та кріль
І шо, велика вже в них колекція тих очей?
ЗновЗдоров• 04 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В рашу?
Попадалочка• 04 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Ну а шо
Пацака-задирака• 04 сентября 2024
Ответ дляРаздражевская
Вот, вот, Вы правильно написали, это самый верный вариант, вывести тролля на чистую воду.
Почитайте, наприклад, групи Нетішина у фейсбуці.
Іноді бувають пости негативу до переселенців, там не тільки мова, а усе намішано. І машини царапають з реєстрацією з окупованих. І пару інших інцидентів було.
Всяке буває, нажаль. Люди різні.
Федорино Горе• 04 сентября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
В рашу?
Варонєж ждєт автора)
Кундалина• 04 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Що за телеграма?
Ответ дляФедорино Горе
А що смішного? Якщо вони одразу перевели повірте я б так і зробила! І навіть не впадлу було б! Впадлу жити серед ліцемірів !
So_so• 04 сентября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Що за маячня? Яке це місто і школа?
Автор в Луцке и там (у автора, не в Луцке) всё намного сложнее
ЗновЗдоров• 04 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Всяке буває, нажаль. Люди різні.
Люди виміщують страх, розпач, гнів.
І це погано.
Але погодьтеся, що в україномовному регіоні очікувати, що будуть нормально реагувати на російську, особливо тоді коли кожного дня стільки жертв в українських містах, це досить дивно.
Федорино Горе• 04 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Ну а шо
Шо ну а шо, по очам питаю шо, багацько навидирали то?
Пописанная парта• 04 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Ото всі пишуть тріль та кріль
Згодна. Є такі. Але все ж таки їх небагато. Дорослі ще таке а от діти ....
Kidstaff Bot• 04 сентября 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Хитрый Лис• 04 сентября 2024
Ответ дляКундалина
Думаю що ви троль
Але якщо ні, то я розумію дітей в школі
Самій бридко десь чути кацапську. Як гівно з рота вона ллється
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 04 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Всяке буває, нажаль. Люди різні.
Для мене це явзагалі нелогічно.

Якщо людина з окупованих територій зробила вибір на користь неньки, а не російської Дегенерації - то її навпаки на руках носити треба і цінувати, бо це і є наші справжні громадяни.

За що їм пакостити могли б?
Ирина-bbd0• 04 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Телеграммы? тчк..взж...смерть кацапам! тчк!
alenka3108• 04 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Що за телеграма?
Ну як, дорогая дочка, запятая, точка)
PinkMa• 04 сентября 2024
О Господи, невже в Україні заставляють розмовляти українською державною мовою? боже який жах!!!!! яка дискримінація
vasilisa-l• 04 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну ви ж напрямок знаєте?
alenka3108• 04 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
А шо не жах?! Я ж кажу, жах!
So_so• 04 сентября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Для мене це явзагалі нелогічно.

За що їм пакостити могли б?
Это слишком сложный анализ для многих.
Ирина-bbd0• 04 сентября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Для мене це явзагалі нелогічно.

За що їм пакостити могли б?
Не всегда))))
Случаи разные.сидят в неньке и гадят
Такое добро пусть бы на кацапию шуровало
Kot_v_meshke• 04 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Чому відразу? У центральній частині теж таке бува.
Такое нигде не бува
А тема 💯 про ЗУ
PinkMa• 04 сентября 2024
Ответ дляalenka3108
А шо не жах?! Я ж кажу, жах!
срочно пакуйте чемодани в росію! там родная русская речь, богатая і большая страна