Мрії у вирії• 04 сентября 2024
Смачний буде такий салат?
Листья салату, Червона риба солона, помідори черрі та сир камамбер ?
Завтра надо якийсь салат приготувати,це все що є в холодильнику більш менш підходяще один до одного
А яку заправку можна туди?
Добра всем!• 04 сентября 2024
Сок лимона+горцчиця в зернах, ложка олії, ложка соєвого соусу, мед. Буде смачно!
Цветов Мне срочно• 04 сентября 2024
Я похожий делала с крем сыром. Заправка оливковое масло просто
Помидорина• 04 сентября 2024
Камамбер там зайвий. Або без нього, або якийсь більш нейтральний сир - тонка стружка пармезану, наприклад. Заправка - гірчиця + олія + лимонний чи апельсиновий сік, або винний/бальзамічний оцет. Якщо хочете ситніше - можна додати покришені варені яйця (білок, а жовток розтерти в соус ) або з мостового хліба насушити кубиками сухариків і ними притрусити салат. Ще підсушеним кунжутом можна притрусити
Оцененная• 04 сентября 2024
Уберите или камамбер (подайте отдельно с орехами и медом,например)
или рыбу (сделайте мини-бутерброды или как они там,брускетты 😅)
как-то я себе не очень представляю и то и то вместе в салате
Мрії у вирії
• 04 сентября 2024
Ответ дляОцененная
Спасибо
Уберу сыр и добавлю перепелиные яйца наверное