Natali8377• 04 сентября 2024

Питання адмінам

Останніми днями спостерігаю дивні теми, явно провокативні. В одній відкрито знецінюють державну мову, в іншій просять рос серіал. Це нормально??? Ці теми висять в топі. Це як??? Нас вбивають, а ми це все терпимо? Це проросійський форум??
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Ви відповідаєте тій самій русні. Це бот , та ще й з раші. Всі теми провокативні пише, палиться постійно, та ще й має з десяток активних акків тут.
Це, напевно, так і є.
vray• 04 сентября 2024
Ответ дляNatali8377
Це, напевно, так і є.
Зачем?
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляvray
Вот ваш текст.
Я согласна полностью. Но до того момента, когда пошли вопросы. Это уже провокация и нарушение правил. И реакция может быть другой.

Очень бы хотелось душевных посиделок, как раньше, просто поговорить и спросить. Хоть одну тему.
Потому что нарушений на сайте много, но я так понимаю, что все сейчас через кнопку жалоба. Может много работы 🤷‍♂️.
А де в моєму тексті провокація??
ArtPix фотовышивка• 04 сентября 2024
Ответ дляАтланта
Вышыванка😂 це на якый мовэ?😂 смените ник, нэбайдужа😂
Ну от наприклад Ви. Потенційна руззька матрьошка. Вважаю, що таких як ви має перевіряти СБУ. І я Вам точно кажу, що співробітники СБУ тут часті гості. Бо це найбільший жіночий форум України на сьогодні. І зріз настою тут моніторити тут в самий раз.
Атланта• 04 сентября 2024
Правда в том, что всем всё равно какие цели преследует автор темы. Даже если это и бот. Каждая торопится высказаться, тем самым собственными усилиями выводит тему в топ. Ну уважаемые, это ваши проблемы. Если бы вы больше думали, и меньше пальцами по клавиатуре лупили, этой темы бы не возникло.
Natkash• 04 сентября 2024
Ответ дляvray
Вот ваш текст.

Мабуть, що так. Рано чи пізно таки ті теми закривають, і навіть досить оперативно, тільки сьогодні вони вилазять, як гриби після дощу.
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
Щось СБУ крізь пальці дивиться)
Admin• 04 сентября 2024
Модератори не можуть перечитувати всі повідомлення, що надходять, тому важлива і Ваша допомога, для оперативної підтримки Правил ресурсу. Якщо Ви виявили порушення Правил, не потрібно відповідати на такі повідомлення. Використовуйте функцію Скарга (кнопка з прапорцем в кожному повідомленні), щоб повідомити про порушення модераторам. Вони все перевірять протягом 24 годин та покарають порушника при наявності порушення Правил.

Дякуємо за розуміння.