Natali8377• 04 сентября 2024

Питання адмінам

Останніми днями спостерігаю дивні теми, явно провокативні. В одній відкрито знецінюють державну мову, в іншій просять рос серіал. Це нормально??? Ці теми висять в топі. Це як??? Нас вбивають, а ми це все терпимо? Це проросійський форум??
anzzem07• 04 сентября 2024
+
linakyl• 04 сентября 2024
Потому что тут мертветчуковская ботня.У каждого по несколько акков с разных браузеров и они сами с собой беседы ведут.На них никто не обращает внимания
begovelik• 04 сентября 2024
Опять мовасрач
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляlinakyl
А адміни куди дивляться??
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Опять мовасрач
Це не про мовосрач. Це геть інше,
begovelik• 04 сентября 2024
А как именно обесценивают украинский язык? Что вы имеете в виду?
Natkash• 04 сентября 2024
Сьогодні з самого ранку тролі фонтанують темами, одна мерзенніша за іншу.
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляNatkash
Це жах.
Атланта• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Ну это что-то типа:
-чого не на мові?😤
-да от^*битесь
GirlSuper• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Опять мовасрач
Милости просим
Prervana• 04 сентября 2024
Ответ дляNatali8377
Це жах.
Ну если вам что-то не нравится, вы же всегда можете уехать? Так кажется у нас принято говорить, да? С форумом это так же работает. Не нравится этот - есть возможность уйти на другой
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Ой ні…. З цим треба трохи по-іншому робити)))
Атланта• 04 сентября 2024
Ответ дляNatali8377
Це жах.
Администрация как раз достаточно объективна. Если я заслужила бан, так заслужила. И понимаю за что. А критиковать действия администрации запрещено. Так что смотрите как бы вы сама сейчас бан не схлопотали.
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляАтланта
Дуже страшна погроза))
Атланта• 04 сентября 2024
Ответ дляNatali8377
Создайте свой форум и там командуйте. Не вам решать як треба робыты
Natkash• 04 сентября 2024
Ответ дляАтланта
Ну это что-то типа:
-чого не на мові?😤
-да от^*битесь
Ні, це радше про вчорашнє ’соромлюсь розмовляти селючою мовою предків’.
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляАтланта
А що вам?))
begovelik• 04 сентября 2024
Ответ дляNatali8377
Дуже страшна погроза))
Автор, якби в Україні були дві державних мови - то і проблем би не було, і суспільство б не було розділене. Але маємо те, що маємо. Нажаль…
автор Natali8377 • 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Я не про мову. Я про пропаганду. До мови я толерантна.
Атланта• 04 сентября 2024
Ответ дляNatkash
Ой это тема провокация, я даже не отвечала там. Это ваши проблемы, что вы повелись.
begovelik• 04 сентября 2024
Всі ці надумані мовні проблеми тільки і робили на протязі 30 років незалежності, що розділяли наше суспільство. Гніди фсб-шні типу фаріон зробили свою справу
ArtPix фотовышивка• 04 сентября 2024
Автор, підтримую Вас. Дуже дивна позиція адміністрації укр. форуму (вірніше її відсутність у даному питанні). Іноді виникають думки, що адміністрація з прихованими проросійськими поглядами. Як інакше пояснити їх байдужість до провокаційних тем які знецінюють Україну в цілому. Як на мене тут дуууууже багато матрьошок і коментів від них. І таке враження, що вони дуже комфортно себе почувають на цьому ресурсі.
begovelik• 04 сентября 2024
Ответ дляNatkash
Мої предки, наприклад, нею взагалі не розмовляли. )
Bejza• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
І що?
Natkash• 04 сентября 2024
Ответ дляАтланта
Хто? Я? Мовчала, як риба. Що я, перший день тут?
Аноним Первый• 04 сентября 2024
Ответ дляNatali8377
А адміни куди дивляться??
Ви відповідаєте тій самій русні. Це бот , та ще й з раші. Всі теми провокативні пише, палиться постійно, та ще й має з десяток активних акків тут.
Natkash• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Буває
Атланта• 04 сентября 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
Вышыванка😂 це на якый мовэ?😂 смените ник, нэбайдужа😂
vray• 04 сентября 2024
Ответ дляNatali8377
Вот ваш текст.
Я согласна полностью. Но до того момента, когда пошли вопросы. Это уже провокация и нарушение правил. И реакция может быть другой.

Очень бы хотелось душевных посиделок, как раньше, просто поговорить и спросить. Хоть одну тему.
Потому что нарушений на сайте много, но я так понимаю, что все сейчас через кнопку жалоба. Может много работы 🤷‍♂️.
Джеральдина.• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Поддержу, но увы(