Любимка-анонимка• 04 сентября 2024
Як думаєте, скільки продовжиться ще війна?
anutka-e220• 05 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
то Ви ще не чули, як мені ’на голубому глазу’, навіть не червоніючи, так казав керівник одного зі штабів, котрого я виганяла в 2019-му з кабінету за незаконну агітацію.... Про порадниць, котрі тут відкрито і радісно декларували свою приналежність до 73%, а тепер ’співають’ зовсім інше вже мовчу
А ще більше подобаються ті які кажуть я голосовал протів всех ,на питання де саме можна було поставить галочку протів всех відмовчуються.
Svetlana-7070• 05 сентября 2024
Ответ дляavrora_anderson
ракет осталось на 2-3 удара. Уже это было
Я й забула вже, що ми в таке вірили 🥲
Svetlana-7070• 05 сентября 2024
Ответ дляanutka-e220
Може в них проти всіх то Зе) нові лиця, внє політики …