Я такая - жду трамвая• 05 сентября 2024

Гамняшка на душі…

Мабуть це все стан емігранта. Тільки як виїхали з України і щось все не то і все не так(
І розумію що потрібно брати себе у руки і ставати на ноги вже зараз і вже тут …
Але щось нічого не хочеться
Скіфська пектораль• 05 сентября 2024
а що не так? Ви краща за всіх, ви виїхали. То ми лохи сидимо під ракетами.
Шукайте роботу. Вас скрізь чекають на високі посади, вчіть мову. Живіть собі
So_so• 05 сентября 2024
У многих так, это нужно преодолеть ради самой себя.
Перша на селі• 05 сентября 2024
Бо просирають свою країну і думають, що десь там медом помазано, десь там біженців сильно ждуть.
ПС це не особисто вам
автор Я такая - жду трамвая • 05 сентября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
У мене робота на високій посаді, у відпустці до 16 вересня.
Якщо вам так приємно себе відчувати тим ким ви себе оцінюєте , то це ваші слова - не мої.
Ответ дляПерша на селі
ПС це не особисто вам
Та у мене не все погано насправді. Я зараз не про Івана ламу стан і ніде медом не намазано, я про внутрішній стан
Ответ дляSo_so
Дякую, знаю беру себе у руки🙏
Скіфська пектораль• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ну живите дальше. Вы пришли жаловаться или хвастаться?
Ответ дляСкіфська пектораль
Ні, то вас передьоргує і тригерить, бо ви ж не можете пройти або не сунути носа в теми, які вам важко даються.
Я особисто до вас не зверталася.
Скіфська пектораль• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я особисто до вас не зверталася.
Шановна, тут форум. І може писати хто завгодно. Це не ваша особиста квартира, в яку я прийшла і щось кажу
Я не чарівниця вам• 05 сентября 2024
А я Вас понимаю , тоже выехали и хоть и муж и малой тут, но очень хочу вернуться (((( все мне не так и не то((( какой то день сурка в дурдоме ещё и депресняк постоянный!
Ответ дляСкіфська пектораль
Пишіть) я не проти)
Бажано щось по темі)
Скіфська пектораль• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Пишіть) я не проти)
Бажано щось по темі)
так я по темі і пишу. Що не так? У вас стан ’понаєхавша’. Прийміть це, живіть, працюйте, дітей виховуйте. Що від нас хочете? Сеанс психотерапії? Так тут немає психологів
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так і є. Але я ще розумію що повертатися не можна і точно треба скоріше осідати я тут. Я розумію що я початок тут нової гілки своєї родини і все розвиваю головою, що просто чим скоріше потрібно інтегруватися, однак ніяк не можу взяти себе в руки
So_so• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Дякую, знаю беру себе у руки🙏
Я первое время в Праге такая расстроенная была, всё не так как дома, от мысли, что это может стать новой жизнью - апатия, руки опускались.
А потом постепенно формируется круг общения, привыкаешь в образу жизни (транспорт, магазины, медицина), начинаешь замечать мир вокруг (безопасность, хорошая экология, пить воду из крана, чистота).
Ответ дляСкіфська пектораль
Від вас нічого 😘🌹
Скіфська пектораль• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Від вас нічого 😘🌹
а від інших ?
Дикая Роза• 05 сентября 2024
Подумайте. що Ви виїхали та на хорошу роботу і посаду, не всім так щастить, багато хто з віїздом залишається без роботи і ось їм набагато важче, ніж Вам, та і ракети з дронами над Вами більше не літають. Так, це мабудь сумно, але мені наприклад у простій відпустці за кордон легше на душі було нажаль....
Ответ дляSo_so
Так, потрібно шукати плюси . Ви праві.
Я не чарівниця вам• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Но мы как бы страхуесмя, муж и сын гражданство получили, а я всё равно хочу и надеюсь вернуться домой!
Оксана -1f11• 05 сентября 2024
Повертайтеся, нас тут багато
Прагматик флегма• 05 сентября 2024
Я вас розумію. Теж апатія останнім часом навалюється. Але іноді згадаю, і до війни були проблеми що заважали жити. Таке воно життя, намагаюсь радіти маленькому.
Дикая Роза• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
где это вам так повезло уже с гражданством? А все не так будет долго...
фан L.O.S.T.• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мне кажется очень мало счастливых эмигрантов. Все в депресняке. Исключения конечно есть. Но Польша и Германия в основном тоска и грусть.
Ответ дляПрагматик флегма
Дякую ❤️
Я сьогодні одягну сукню і піду каву пити у гарний ресторан 🥰
Я не чарівниця вам• 05 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А я в Германии (((( да, для меня так(((
фан L.O.S.T.• 05 сентября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
а від інших ?
Бляха Успокойтесь вы уже
фан L.O.S.T.• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А я в Германии (((( да, для меня так(((
Думаю как растениям подходит не всякий грунт так и людям подойдёт не всякая страна.
Я не чарівниця вам• 05 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
В Германии, но мы до войны жили на две страны, туда сюда ездили, но я ни когда не хотела переезжать, а так получилось, у нас вид на жительство был по блу карте по мужу, но а в связи с обстоятельствами получили гражданство!
Червона рута• 05 сентября 2024
Ні, я вже пожила і в Італії в мами і в брата в США, я хочу тільки в Україні. Не можу бути на чужині
Ответ дляДикая Роза
Я довго обирала куди їхати. Знала що спочатку робота, квартира - а потім переїзд.
Готувала собі появу.
Але приїхала і не можу вкорінилися (