Кофе в лобби• 05 сентября 2024
Мобілізація в 57 років
Чи мобілізують зараз чоловіків в 57 років. Батько має споріднену з військовою спеціальність, хочемо поїхати на ЗУ. Думаю чи варто. Розкажіть реальні випадки мобілізації. Що по закону мають право я знаю.
Налогообложу• 05 сентября 2024
у меня у подруги знакомого так мобилизировали в 57
пошёл обновлять данные и взяли ((((
Госпожа_тамагочи• 05 сентября 2024
Мобилизуют. Отцу подруги 56 было, когда его мобилизовали
Сапер
Тирамісу на терасі• 05 сентября 2024
Дивлячись яке в нього звання. Звичайного солдата заберуть в першу чергу. А от офіцерів не вигідно, бо їм платити багато потрібно і посаду відповідну давати
Репетиторша• 05 сентября 2024
Мобилизируют, но командиры не сильно хотят брать, у меня так знакомого 3 раза возили на ’смотрины’...
Ответ дляТирамісу на терасі
В боевых бригадах некомплект, так что добро пожаловать как говорится строить карьеру!
кураГАЛЯ• 05 сентября 2024
Ответ дляLaluna1993
Автор, моего отца месяц назад призвали, он 1968 г.р.
прямо з грибком?
Светка-пипетка• 05 сентября 2024
Ответ дляРепетиторша
І відправляють в окопи стрелками, за станом здоров´я і зору стрілок... що далі незнаю!!! Душа болить
Треба може не людьми воювати а дронами і всякою такою технікою....
Ответ дляСветка-пипетка
Инопланетянами воевать надо, а прежде ввести налог для советчиц, что-бы было чем платить лунатикам, иначе не захотят Украину защищать!
Репетиторша• 05 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
знайомий дома сидить, ні хто його не взяв але сказали бути напоготові.
Шукаю трусики• 05 сентября 2024
если обновили данные и все в порядке с вод, то можно ехать, проблем не будет.
Репетиторша• 05 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Такое было год назад примерно, сейчас уже носом не крутят.
Та ні, місяця три тому, поки дома сидить...
Laluna1993• 05 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Грибок не причина брака на ВВК.
У него вообще ’букет’ диагнозов, но раньше был ограничено годен, а сейчас забрали без разговоров.
Братья Капли• 05 сентября 2024
Може хто знає чи мобілізують чоловіка,батько і матір 1 а 2 групи інвалідності,є брат рідний,але в нього недавно був інсульт,паралізований.
Laluna1993• 05 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
прямо з грибком?
Онкобольных в ремисии берут, а тут грибок...
Сусідка зверху• 05 сентября 2024
Чоловіку було майже 60 на початку війни. Повістку кинули в поштову скриньку
Чумацький Шлях• 05 сентября 2024
Ответ дляБратья Капли
Кошмар
Та хіба такі питання бабам на лавці задають
Жеееесть просто
Що у вас в голові ???
Жеееесть просто
Що у вас в голові ???