Борщик• 05 сентября 2024
ШАХРАЇ! Кидають на гроші за ремонт!!
Хочу застерегти від шахраїв!
Недоконтора під назвою "Element home" (у Гугл картах зазначено адресу офісу вулиця Глибочицька, 73, Київ) заявляє, що робить ремонти під ключ, але замість якісно виконаної роботи замовник отримує квартиру в жахливому стані і витрачені даремно гроші!
Просять завдаток, не закуповують матеріали і зникають! На фото можете бачити приклад "спілкування" з замовником. Звичайнісіньке б*дло, яке бере гроші і не виконує обіцянки!
Я заплатила гроші за ремонт кухні і коридор, 4(!!!!) місяці вони знущалися з мене, давали обіцянки, годували "завтраками", тижнями я нікого не бачила на об´єкті. Постійні відмазки. Мене не було 2 місяці, коли я приїхала, на підлозі була купа пилюки, всюди сміття, бруд, якісь пляшки... Із моєї квартири зробили СМІТНИК...
Я помітила, вони швиденько підтирають коментарі, сайт ледь тримається, видно, одноденний сайт і нічого більше.
Дівчата, прошу, будьте обережні, не співпрацюйте з підозрілими особами і ніколи не платіть наперед.
Ця контора називається Element home. Я прошу вас допомогти застерегти майбутніх клієнтів від співпраці з цими покидьками. Шукайте в Інстаграмі, на Фейсбуці, і скаржіться на їхні сторінки за шахрайство. У Гугл картах вже є відгук від людини, яка опинилася в аналогічній ситуації. Нас таких вже не 1 і не 2, проблема масова. Дуже сподіваюсь на розголос.
P. S. Днями подам заяву в поліцію. Також вже є люди, які подали документи в суд
Все возможно• 05 сентября 2024
Викладіть ще договір з ними, де узгоджено роботи, та чеки про оплату.
По скріну нічого не зрозуміло.
А може, Ви конкуруюча фірма
По скріну нічого не зрозуміло.
А може, Ви конкуруюча фірма
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
Ви хоч номер напишіть цього мудака.
Ось номер нібито власника, він представився як Сергій: +380734330002
І злодії-прораби: +380997545230 - Ема, якась бурятка, тупо росіянка, яка невідомо, що тут робить, в Україні
+380995591216 - Гліб, за його словами, знаходиться в розшуку, неодноразово забирали в ТЦК
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляВсе возможно
По скріну нічого не зрозуміло.
А може, Ви конкуруюча фірма
По скріну нічого не зрозуміло.
А може, Ви конкуруюча фірма
Ось договір, укладений ще в травні, це весна ще була. Ремонт не зроблений від слова зовсім. Я по факту зараз без функціонуючої кухні. Сума за договором була повністю сплачена.
Ось скріншот: там прораб мені пише, що треба ТЕРМІНОВО скинути гроші за двері і плиту. Я кидаю гроші, а дверей немає! Отака казочка
Борщик
• 05 сентября 2024
Ще цікава деталь. Коли почалися роботи, кудись зник прораб. Тиждень з власником Сергієм не було зв´язку. Сергій потім пояснив, що його забрали ТЦКшники. І Сергій взагалі всіх своїх співробітників в такому випадку відмазує за рахунок зв´ язків у СБУ. Нібито брата там має. Тобто людина не тільки кидає людей на гроші, а ще й займається хабарництвом, розповсюджуючи корупцію (ніби її й без цього мало). Поки невідомо, чи це дійсно так, чи правда є той брат у СБУ, але інформація для роздумів цікава. Звісно, я повідомлю про це поліцію
Просто болталка• 05 сентября 2024
Більшість людей має справу з людьми які робили ремонти друзям, або знайомим, або родичам. З бухти барахти , з інтернету шукати якихось незрозумілих спеціалістів - це таке 50/50. Моя знайома знайшла так по обʼяві, місяць кухню робили, коли не прийде вони пʼянючі, зробили тяп ляп, потім наймала інших щоб перероблювали.
Все возможно• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Звертайтесь до поліції.
А потім, скоріше всього і до суду
Шкода, що з Вами таке трапилось(
А потім, скоріше всього і до суду
Шкода, що з Вами таке трапилось(
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляПросто болталка
Тепер я це розумію.
Це другий ремонт в моїй практиці, до цього ремонтувала ванну. Теж знайшла в інтернеті. Але то була нормальна компанія, все зробили добре, лише на тиждень запізнилися, але без проблем компенсували збитки
На цей раз знайшла іншу компанію, бо та попередня мала чергу на місяці вперед
Я в принципі тепер усвідомлюю, що по-перше, треба було, як ви й пишете, шукати знайомих, а по-друге, там роботи суто косметичні, взагалі не було сенсу наймати цілу бригаду. Там потрібно було а ля здерти шпалери, покласти 3 м2 плитки на фартук, пофарбувати стіни і повісити кухню. У коридорі просто здерти шпалери і пофарбувати стіни. Підлога вже готова була
Все возможно• 05 сентября 2024
Ответ дляПросто болталка
Можна знайти майстрів на Кабанчику.
Там хоч якісь відгуки є.
Я робила ремонт 4 року тому, і всіх майстрів знаходила там, проблем не було
Там хоч якісь відгуки є.
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляВсе возможно
Звертайтесь до поліції.
А потім, скоріше всього і до суду
Шкода, що з Вами таке трапилось(
А потім, скоріше всього і до суду
Шкода, що з Вами таке трапилось(
Дякую, обов´язково і в поліцію і в суд. Уже є постраждалі такі ж, як і я, я написала їм. Може, сумісно подамо позов
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляВсе возможно
Можна знайти майстрів на Кабанчику.
Там хоч якісь відгуки є.
А найкращий варіант — шукати знайомих все ж таки. При чому я написала другу, його вітчим мені ставив вікна 2 роки тому. Той залюбки готовий взятися за ремонт. Я дуже шкодую, що не звернулася до друга раніше
Накладні мюслі• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Тепер я це розумію.
Надо было становится в очередь и ждать проверенную, но я вам не верю
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я описала свій досвід, звісно, вам приймати рішення, як до нього ставитися. Можна було б почекати чергу, та насправді, робот там мізер, 1-2 людини було б достатньо. Тому наймати фірму, яка робила ванну, теж такий собі був варіант, тому що переплачувати прорабу за 9 м2 площі, де треба пофарбувати стіни (навіть без рівняння) і повісити кухню — який сенс? Мені треба було шукати серед знайомих
Накладні мюслі• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Надо сидеть на мастерами
Ацетилсалициловая кислота• 05 сентября 2024
Працюю в інтерʼєрній сфері. Бачила нещодавно їх рекламу, на що звернула увагу - демпінгуюча, вже нереальна вартість робіт, як приманка, на сторінці в інстаграмі купа води, немає реальних обʼєктів (до речі, фото теж треба перевіряти, бо їх часто крадуть в інших). В договорі немає бути «кухня під ключ» - має бути чіткий перелік робіт, площ, креслень, тощо. Дуже шкода, але «дешева рибка-погана юшка»(
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Надо сидеть на мастерами
Так і є. Просто заявлено було як ремонт під ключ. Минулого разу мені ванну зробили без конвою над робочими
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ви просто проплатили наперед все?
Не все. Спочатку 30% від суми договору. Потім платила за матеріали. І найцікавіше те, що вони дійсно купували, завозили матеріал, щось робили. Але термін договору сплинув 3 місяці тому. Усі етапи робіт виконані частково: стіни не до кінця, плитка не до кінця, дверей немає, техніки немає і так далі.
І постійно відмазки: то прораб в ТЦК, то хтось захворів, то просто ігнор
Телефоную з´ясувати обставини Емі, прорабу (це вже був 3 прораб від цієї фірми), мені відповідає чоловік і тупо починає мене матюкати. Без підстав. Я лиш спитала, чому Ема не відповідає на дзвінки і не з´являється. Власник компанії, Сергій, також крив матом на аналогічні запитання. В пості є скриншот, ви можете бачити, що я спілкувалася адекватно з ним.
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую, що поділилися експертною думкою як людина, що розбирається і працює цій сфері. На те саме наголосив адвокат, коли я взяла консультацію, будучи обуреною і знесиленою через цей треш. Немає чітко прописаних робіт. Договір взагалі складений так, що не причепитися, дуже зручно для фірми і дуже невигідно для замовника
Санька-4b93• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Фізична особа, яка діє на підставі статуту
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
І не зрозуміло, що то за Статут такий...
Санька-4b93• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Так це до вас питання, як ви такий договір підписували, який навряд чи можна використати як доказ того, що вас обдурили. Він просто не має жодної сили.
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Мені треба було з юристом його читати. Я так розумію, ви маєте уявлення, що таке юриспруденція, краще за мене. На вашу думку, яка вірогідність, що шахраїв посадять і мені повернуть кошти (хоча б частково)? За умови невиконаних термінів договору, не наданих послуг (як з дверима і плитою, наприклад, вище кидала скріншот переписки), і наявності ще декількох аналогічно постраждалих. Я думаю, колективне звернення до суду могло б прискорити процес
До того ж, вони викрали мої ключі і, ймовірно, вкрали гроші, що зберігалися вдома під час ремонту
Санька-4b93• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Звернення не до суду, а до поліції. Але з того що я бачу, у вас немає жодних доказів, якщо ви гроші на картку не перераховували, і вам не давали ніяких чеків касових. Я так розумію, вони працювали як фізичні особи, без оформлення фопу, і будь якої діяльності
Санька-4b93• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Для якої фірми, у вас договір з хєр пойми ким. Де прописані реквізити фірми, там в кінці мають бути хоча б паспортні дані ваші і, типу, підрядника
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Гроші перераховувала на картку. Чеки також є.
Санька-4b93• 05 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Тоді вже легше. Але треба довести спочатку, що ви гроші за роботу переховували, яку вони не виконали, а не просто ви їм благодійну допомогу надавали .
Всі переписки скріньте, бо вони їх видалять - скріншот + запис відео з екрану. Міняйте замки
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Так, цим і планую займатися з поліцією. Поетапна фотофіксація стану квартири, скріншоти всіх переписок у мене є. Сподіваюсь домогтися справедливого рішення.
P. S. Дуже дивно, що вони не заблокували мене і не видалили переписку
Борщик
• 05 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую за пораду, тільки що додатково фотографувала стан квартири, сиджу формую доказову базу для поліції.
Щиро дивує, що вони досі не заблокували мене і не видалили переписки. От жоден з фігурантів. Невже настільки впевнені в собі?..