Принцепесочка• 05 сентября 2024
Шорти і топ в школу
Всім привіт! Чи доречно одягнути в школу в 6 класі, білі шорти короткі з тороками і білий топ, вище пупка?
Суцільна зрада• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ви читаєте погано? Де осуд?
Ну вы прикинулись такой наивной, вроде взрослый человек не понимает, что в школу в откровенной одежде ходить не надо. Зачем же вы сюда принесли эту историю, как не обсудить и осудить?
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляSvitlo_
головне, щоб ваша донька так не ходила, а сестра якось сама розбереться
Сестра за кордоном.
З чого ви взяли, що в мене є донька?
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
В мене немає дітей школярів. А тут часто читаю, що одяг будь який, обмежень немає.
Я вас насильно не тримаю, пані
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляSvitlo_
а як немає, то вам тим більш немає чого про це думати - доречно не доречно
Я вже сама вирішу про що мені думати.
Суцільна зрада• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я вас насильно не тримаю, пані
Ну вы сами ходили в школу? Вы понимаете уместность одежды? Вы не ходите в купальнике в церковь, в спортзал на каблуках, в магазин за продуктами в вечернем платье?
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляSvitlo_
а сестра сама вирішить, як її доньці ходити
Сестра не бачить в чому вона ходить
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Але зараз все змінилося. Он люди пишуть, що діти ходять так.
Доставучая• 05 сентября 2024
Нагадали, 2 вересня веду дочку в школу і бачу дівчинку на вигляд 2-3 клас в коротких рожевих шортах і короткому рожевому топі в комплекті. Слідом за нею йде її ровесниця - біла блузка, спідниця до коліна, білі гольфи і навіть бант на голові. Школа - місце контрастів
Суцільна зрада• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Конечно, теперь можно голой ходить, все изменилось.
Базовые правила не изменились.
Но это чужой ребёнок, пусть его родители следят за ней. Если понимания нет, но вы ничего не сделаете.
Базовые правила не изменились.
Агент Пинкертона• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ви читаєте погано? Де осуд?
Это Вы плохо читаете. ОБсуждать, а не Осуждать
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Базовые правила не изменились.
Ходіть голою, я дозволяю.
Ви або читайте і пишіть по суті або не пишіть.
Суцільна зрада• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ходіть голою, я дозволяю.
Я по сути написала. Хотели хайпануть на теме голого живота в школе, но что то не задалось?
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
О, вчителі українською мови ввійшли в чат))
ОСУД, у, ч. 1. Вияв негативного, несхвального ставлення до кого-, чого-небудь.
Пані, це українською мовою написано
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Нічого по суті.
Суцільна зрада• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Нічого по суті.
Так и смысла нет в этой теме 🤷♀️
Агент Пинкертона• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Пані, це українською мовою написано
Я на русском писала, если что.
Обсуждать- обговорювати українською
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Так и смысла нет в этой теме 🤷♀️
Я вам дозволяю її покинути
Альдебаран• 05 сентября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Вчителям живіт показувати чи нашо топ віще пупа?
Отримати клікуху ’Пупок’
Сірничок• 05 сентября 2024
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Форми немає.
Але повинен бути здоровий глузд та відчуття смаку.
Продемонструйте їй як виглядає топ-менеджмент провідних компаній.
А потім відведіть на базар. Де одягаються як заманеться.
Ну, знаете кто самый молодой миллиардер?
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я на русском писала, если что.
Обсуждать- обговорювати українською
А я українською, ОСУД,
ОСУДЖУВАТИ, ую, уєш і рідко ОСУДЖАТИ, аю, аєш, недок., ОСУДИТИ, осуджу, осудиш, док., перех. 1. Виявляти негативне, несхвальне, недоброзичливе ставлення до кого-, чого-небудь, висловлювати невдоволення чиїмись вчинками, діями і т.
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляNerses
И врагов не надо когда свои такие
Її мама за кордоном.
Альдебаран• 05 сентября 2024
У нас в школі не дозволяють. Прийнято ділова форма одягу, з 1 по 11 класи, без винятків
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляNerses
Вот с ее мамой и обсудили бы этот вопрос. Зачем обмусоливать племянницу с чужими людьми?
Де осуд? Ви всі читати не вмієте ?
Принцепесочка
• 05 сентября 2024
Ответ дляNerses
Так если мы все читать не умеем ,может дело все таки в вас?
Так ваші теми теж не краще моєї.
’Какие прививки должны быть у ребенка 7 лет к школе’ з лікарем потрібно радитися, а не чужими людьми
Я вас не затримую