Ангелок з ріжками• 05 сентября 2024
А ви боїтеся чоловіків які показують господарство?
Ви боїтеся хворих чоловіків які всім показують своє гоподарство на вулиці?
Ми з колегою сьогодні побачили такого чоловіка в парку в кущах. Якщо чесно стало трохи страшно.
Хоча кажуть що такі чоловіки нікого не чіпають, їм просто подобається всім показувати.
А ви боїтеся таких чоловіків?
Тётя Хрюша• 05 сентября 2024
Треба поліцію було викликати, бо це ненормально. Подобається їм, так зараз всі давайте почнуть показувати свої причандали
Муркошечка• 05 сентября 2024
Нет, прогнала такого с парка . Там дети иногда ходят . Начала орать на него , он и убежал.
Карма хамелеона• 05 сентября 2024
Бачу періодично чоловіка, який пасе кіз. Періодично показує кіз дітям з мамками, які проходять повз. Не боюсь. Звичайний чоловік.
Ангелок з ріжками
• 05 сентября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Поліцію викликали?
Ми не викликали поліцію. Цей чоловік вже ходить по парку декілька місяців. Були люли які вже дзвонили в поліцію, але поліції пофіг. Вони кажуть що якщо він нічого нікому не зробив то немає підстав його арештовувати.
Аноним_1858• 05 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
я по заголовку темы подумала что показуют дом, участок и живность на нем, и такая не против поглазеть как люди живут, а тут такое...
Ангелок з ріжками
• 05 сентября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Я не знаю чи є сенс викликати. У нас поліція дуже халатно ставиться до всього.
Цей чоловік вже ходить по парку декілька місяців. Були люли які вже дзвонили в поліцію, але поліції пофіг. Вони кажуть що якщо він нічого нікому не зробив то немає підстав його арештовувати.
Ангелок з ріжками
• 05 сентября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Він показує всім козине господарство?
А як мами дітей на це реагують?
Карма хамелеона• 05 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Він показує всім козине господарство?
А як мами дітей на це реагують?
Ви знаєте значення слова ’господарство’?
Кофе в лобби• 05 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Він показує всім козине господарство?
А як мами дітей на це реагують?
С интересом
Ищу Аленя• 05 сентября 2024
вони є спокійні, а є реально хворі. В нас певний час така хвора істота лазила під вікнами першого поверху дитячої інфекційної лікарні. Добре що вікна загратовані, бо однієї ночі це хворе виперлось на підвіконня і не тільки показувало нам, мамам що лежали з малими хворими дітьми, свій стручок, так ще пропонувало потрогать (( викликали поліцію. Цього придурка періодично ловили, але все одно воно поверталось.
Я коли ходила з дитиною в парк з каляскою, живем через дорогу, таке нестабільне місяців чотири переслідувало - перебігало за деревами і періодично знімало штани... Закінчилось все тим, що він 4 лютого, тоді був туман і моросило, підійшло до мене посеред парку і оголилось, а потім підтюпцем бігло біля каляски. Прийшла додому - викликала поліцію, прізвище чоловіка зіграло свою роль )) Прилетіла міліція, оцепили парк і сказали тиждень в парк не ходить, тоді перезвонили сказали що впіймали. Більше ніхто в парку не промишляв таким
Ангелок з ріжками
• 05 сентября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Знаю. Просто багато людей кажуть на чоловічий орган ’хазяйство’ тоді виходить що на укр. мові це буде ’гоподарство’
Ангелок з ріжками
• 05 сентября 2024
Ответ дляNerses
Член это не господарство. Я думала вас три гектара огорода испугали.
Багато людей кажуть на чоловічий орган ’хазяйство’ тоді виходить що на укр. мові це буде гоподарство
Топтунша• 05 сентября 2024
Ответ дляNerses
грех смеяться над малоимущими безземельными хозяевами
Пліснявілий сир• 05 сентября 2024
Смешанные чувства: и противно, и чуть страшновато. Хоть и знаешь вроде, что это больная психика.
вкрации• 05 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
половой орган будет - а не целое господарство
Чорнобаївка• 05 сентября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ні, не буде
Ангелок з ріжками
• 06 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ні, не буде
Чому не буде? А як тоді казати на укр. мові?
Я навіть забила слово ’хазяйство’ в перекладач мені переклало ’господарство’