Вот Она Я• 05 сентября 2024

Проголосуйте за колір

Який візуально симпатичніший?
Результат:
вже голосів: 99
38 (38.38%) Сірий
29 (29.29%) Чорний
26 (26.26%) Сливовий
6 (6.06%) Результат
БеллаДонна• 05 сентября 2024
У меня не черный, а еще темнее коричневого отображается, но не черный.
Я супер-пупер• 05 сентября 2024
Залежно з чим носити будете. Але чорний довговічніше бо універсальний і фарбу в спреї можна будь-яку брати щоб обновити колір, коли затреться. А з кольоровими ще побігаєте по взуттєвих.
автор Вот Она Я • 05 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Напевно особливість екрану, це саме чорний виробника
автор Вот Она Я • 05 сентября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Фарбувати точно не буду, вони в мене і так достатньо служать
Наталка -русалка• 05 сентября 2024
Дивлячись ,якіу вас речі
ВсеЧетко• 05 сентября 2024
Ответ дляВот Она Я
Теж темно-коричневий
Яжемать Мне можно• 05 сентября 2024
Я за серый, на черной замше часто следы белые, когда снег и посыпают дороги. А вообще, угг только на сухую морозную погоду. При + в них жарко, а по мокрому - неудобно. У меня были серые угг оригинальные, потом купила черные прозрачные, типа в пластике - именно на слякоть, но в них преет нога (
Дайте подуться• 05 сентября 2024
Это убожество ещё кто-то носит?
Басина• 05 сентября 2024
Мої улюблені були темно-сині бірпи, модель Абігейл... доношую на дачі в хаті, коли холодно
автор Вот Она Я • 05 сентября 2024
Ответ дляДайте подуться
Это убожество ещё кто-то носит?
Всі носять
Sweet_Cat• 05 сентября 2024
в мене були сірі,голосую за сірі ))ношу під сіру норкову коротку шубу

обожнюю бирпо
дівчата,хто носить уги-вас не дратують оті білі заломи на взутті?
автор Вот Она Я • 05 сентября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я свої попередні на будь-яку погоду носила, навіть на санках каталася постійно, дуже зручно
Яжемать Мне можно• 05 сентября 2024
Ответ дляВот Она Я
Ну на санках и по снегу - самое оно. А по слякоти - совсем не то)
Sweet_Cat• 05 сентября 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2516305
ось моя тема про ці білі полоси на угах

до речі в бирпо є уги типу як войлочні,на них цих заломів нема
замовила собі на амазоні сірі і чорні
https://bearpaw.com/irina-seal-brown/
Стильна штучка• 06 сентября 2024
Коричневые смотрятся лучше, ярче.
Локшина на вухах• 06 сентября 2024
Последние - купила себе пудрово розовые ))
Есть песочно-карамельные
Темный шоколад и совершенно убились и выбросились фиалковые.
Из ваших вариантов, взяла бы серые. Были когда-то серебристо-серые замшевые сапоги, я их любила.