PinkMa• 06 сентября 2024

Всі вже бачили?

Ваша думка з цього приводу? Здається, толерантність вийшла на нові грані і стала поряд з аморальністю. Серійні вбивці та Гітлер теж же мали свої інтереси та почуття, ми б мали знати, не все так однозначно
такий контраст - у Львові сім´ю всю російські солдати вбили і в той же день - вони на венеціанському фестивалі
Marinamariana• 06 сентября 2024
На венецианском фестивале - российские солдаты ?
чаревна• 06 сентября 2024
Я вообще не поняла о чем речь? Кто эти люди на фото?
автор PinkMa • 06 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Документальний фільм демонструє рідкісний російський погляд з українського фронту
Режисер каже, що важливо показати людське обличчя солдата
Фільм показує розбиту армію, міцну солідарність військ

Видели ли вы фильм о редкостком взгляде нацистов о сжигании евреев?
Важно показать человеческое лицо нациста
А также солидарнсть в деле сжигании евреев
автор PinkMa • 06 сентября 2024
Ответ длячаревна
https://www.reuters.com/lifestyle/russian-soldiers...

ВЕНЕЦІЯ, 5 вересня (Reuters) – Режисер-документаліст Анастасія Трофімова сім місяців жила з російськими солдатами біля лінії фронту в Україні та представила їхню історію на Венеціанському кінофестивалі , намагаючись кинути виклик стереотипам.

это ли не ...?
inresta• 06 сентября 2024
кто на ком стоял? (с)
Daimyo• 06 сентября 2024
А кто это на фото?
Автор, объясните подробнее пожалуйста.
автор PinkMa • 06 сентября 2024
Ответ дляAbove
А кто это на фото?
Автор, объясните подробнее пожалуйста.

Natalia505• 06 сентября 2024
Автор, зараз, щосекунди хтось вмирає. Хтось на полі бою,хтось від хвороб, хтось від голоду. Світу пох.. Не перекриють вони росіянцям кисень, як би ми цього не прагнули. Вони будуть дивитись те кляте кіно і висловлювати занепокоєння.
Daimyo• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa

это ли не ...?
Увидела, спасибо, сейчас почитаю.
автор PinkMa • 06 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Это немного другое. Я написала, это тоже самое чтобы привезли нацистов чтобы поговорить об их чувствах и мыслях о сжигании евреев. Другой взгляд, не стереотипный (с)

У меня волосы дыбом от этого
Nat-li• 06 сентября 2024
Ну я давно считаю, что плешивому шизофренику давно пора окончательно слететь с катушек и начать бомбить толерастов. А то в слишком сказочном мире живут.
Natalia505• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa

У меня волосы дыбом от этого
Я вас чудово розумію про що ви. Але вам доведеться з цим блядством змиритись. Допоки їх не почнуть вбивати, змін не буде. Ніхто не вийшов на мітинг, ніхто не протестує проти показу, всіх все влаштовує.
Кіттікет• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa

это ли не ...?
Ипали, видимо хорошо
Remensa• 06 сентября 2024
А що ви хотіли від росіянської пізди. Вони будуть виправдовувати себе,як можуть. Хуйло в Монголію поїхав і просто витер свого зморщеного пісюна о весь світ.
Всім насрати. Бабло править світом
Natalia505• 06 сентября 2024
Ответ дляRemensa
Всім насрати. Бабло править світом
Згодна, все так, було і є...
автор PinkMa • 06 сентября 2024
Ответ дляRemensa
Всім насрати. Бабло править світом
але показувати вбивць прямо в Європі...і як не вбивць, а ’іншу сторону’ одні мати в голові
Natalia505• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Ви нормальна, автор. І це нормальна реакція здорової людини.
Juliann• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa

это ли не ...?
Где блевотный смайлик? Их не хватает в реакциях
Поставлю так - 🤮
SantaMonika• 06 сентября 2024
Автор, ви хороша людина, але ви маєте зрозуміти, що війну без дозволу інших країн, ніхто би не почав
Я б більше переживала, що одна з передових американських компаній, набирає зараз штат біля тисячі людей у раші, а ще, що нові ракети клепаються з новими детальками, які типу закінчились ще два роки тому
За фестиваль я би переживала менше всього, війна то великі гроші /світовий розподіл впливу
Marinamariana• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa

это ли не ...?
Если это правда то пи@ дец
Remensa• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Це ж русня. Скрєпи і все таке. Клали вони на закони, на мораль. Курка суньвменя в Беслан їздила, ридала на камеру. Нема в них нічого – ні святого, ні від диявола.
А Європа шо - бояться
Filomena• 06 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
А хто мав вийти? В ЄС нагадаю 4 млн українців. Мали вийти європейці? Сам собі не допоможеш..
SantaMonika• 06 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
У суді виступають дві сторони
Часто виправдовують навіть маніяків
Так, життя несправедливе
Marinamariana• 06 сентября 2024
Ответ дляNat-li
Ну это как то тоже странно , западный мир дает нам оружие, а мы хотим чтобы его бомбила раха
Бася-Мася• 06 сентября 2024
Ответ дляFilomena
Для тех, кто выехал во время войны - война закончилась
Для тех, кто до - она и не начиналась.
Кто там и куда выйдет?
Marinamariana• 06 сентября 2024
Ответ дляSantaMonika
Не говорите уж совсем ерунды , никто Путину разрешение на войну не давал ,его всячески пытались отговорить от этого безумного шага даже собственные генералы
Natalia505• 06 сентября 2024
Ответ дляFilomena
Українці звичайно, в першу чергу.
Marinamariana• 06 сентября 2024
Ответ дляRemensa
А Європа шо - бояться
Сами убили тех бесланских детей , сами плачут на камеру , 🤢 гадость
SantaMonika• 06 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
😂
Marinamariana• 06 сентября 2024
Ответ дляSantaMonika
У суді виступають дві сторони
Часто виправдовують навіть маніяків
Так, життя несправедливе
Назовите хоть один случай когда оправдали маньяка , просто у маньяка есть адвокат