Вишиванка• сегодня в 00:44
Автозасмага це безпечна альтернатива сонцю ?
Хто користується автозасмагою регулярно? Це безпечніше за сонце і солярій? Колір все одно штучний і швидко змивається. Чи вартий результат цих зусиль?
Крию матом страшно• сегодня в 00:53
так, але у більшості засобів через декілька години такий характерний підгорілий запах з’являеться. і якщо у когось ночуєте, то Ваші сліди на білизні в жарку погоду можуть лишитись.
змивається не швидко, залежить від засобу.
Платье Длинное бальное• сегодня в 00:54
це фактично фарба для ороговілих верхніх клітин епідермісу, корисніше за УФ. Але відтінок не завжди той котрий дає натуральний меланин шкіри.
Платье Длинное бальное• сегодня в 00:56
Ответ дляКрию матом страшно
але я тільки реакція закінчиться він проходить це буквально пару перших годин. Я Якось новий засіб пробувала, не розрахувала кількість - так би вже і рада була б змити але ні, тримався міцно, ходила як косплей Трампа :))))
Залатавая• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Мажте скільки хочеться, рудий трамп до 80 дожив
Вы шо, там бабла немеряно, он явно питается лучше и имеет доступ к медикам и медикаментам получше