Леди Г• 06 сентября в 10:10
Новорічна гірлянда з Алі
Дівчата, хочу замовити , типу золотий дощ чи як там. Щоб розвісити на вікна. Хтось замовляв? Можете порадити? Краще від ЮСБ чи на батарейках? Як шукати там? Може в когось посилання залишилося. Буду вдячна порадам
Леди Г
• 06 сентября в 10:22
Ответ дляdulenok
купила от юсб, но правда совсем дешман - грн за 40, не зажглась совсем.
Я колись у Варусі купила. За 100. Капець, ледве сяє
Леди Г
• 06 сентября в 10:24
Ответ дляГола з конопель
Юсб.
Берите топ продаж.
Там и наших много отзывов
Берите топ продаж.
Там и наших много отзывов
А. Зараз буду шукати.
Леди Г
• 06 сентября в 10:28
Хтось брав 10м на вікно штору-гірлянду. Скільки тримає? Є сенс її брати?
Ответ дляЛеди Г
У меня штора уже три года висит, не снимаю её. Пользуемся редко, но работает исправно. Брала на юсби, батарейки замахаетесь менять, а так как это не основной свет то в блэкауты он вам не помошник
парИла я парИла• 06 сентября в 10:35
Я взяла на юсб, если есть свет - воткнула в блок и работает от электрики.
Глаза_в_3_карата• 06 сентября в 10:40
В часи без відключень світла краще юсб.
В часи з відключеннями - батарейки, бо тих пауерів не напасешся на усі потреби. Є, до речі, моделі де передбачено обидва варіанти, якщо знайдете такий - просто супер. Я свою у 2020 купувала, тоді про відключення мова не йшла, тож у мене від юсб. Обирала просто з топу продажів по пошуку в Алі, там повно відгуків і фото.
Леди Г
• 06 сентября в 10:41
Ответ дляLediBlac
Та я ж розумію, не перший рік. Просто кажуть, що великі тримають світло 30 хвилин. То й думаю
Леди Г
• 06 сентября в 10:42
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В часи без відключень світла краще юсб.
От і в нас 1 павербанк. Все в одному, юсб та батарейки, не чула навіть. Добре, зверніть увагу
Глаза_в_3_карата• 06 сентября в 10:44
Ответ дляЛеди Г
У мене у вітальні така, може працювати як від юсб, так і від 3-х батарейок. Це не штора, але ж принцип може бути де завгодно реалізований
Лінива, не каюсь• 06 сентября в 11:24
Покупала разные. И дождиком и длинную на диодах. Брала на юсб. Хорошие! Одна из них с начала войны висит, пустила по всей квартире, когда выключают свет очень помогает(от павербанка питается)
Лінива, не каюсь• 06 сентября в 11:25
Ответ дляЛеди Г
Можно брать
Леди Г
• 06 сентября в 11:53
Дякую всім тепер буду намагатися розібратися з асортиментом Алі
Краля-Галя• 06 сентября в 12:17
Ответ дляЛеди Г
Що означає тримає?
Я свою ще до війни на Алі купила
Зараз як знахідка, коли світла немає.
Дивіться по відгукам і кількості проданих
Я свою ще до війни на Алі купила
Зараз як знахідка, коли світла немає.