12 галюцинаций• 06 сентября 2024

Невже тут всі займаються ОС?

Невже тут всі роблять мінет і куні?
Я думала що таких людей мало, бо в моєму оточенні майже ніхто таке не робить. Ми з чоловіком теж таким не займаємося
Але тут на порадниці часто читаю теми про це.
Ви займаєтеся ОС?
Результат:
вже голосів: 318
225 (70.75%) Так
51 (16.04%) Тиць
24 (7.55%) Пробувала, але не сподобалося
18 (5.66%) Не займалася ніколи
Ща как дам• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
А навіщо готувати до цього?
Ми просто обіймаємось, цілуємося довго в ліжку, а потім займаємося сексом
Коитусом
Давно без алко• 06 сентября 2024
Чем выше любовь- тем ниже поцелуи, для профанов и потыкаться достаточно, для людей занимающихся любовью приемлемы все виды секса, ну возможно кроме анала, это на любителя.
автор 12 галюцинаций • 06 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Боїтесь, що вас потім за вуха не відтягнуть?
До чого тут вуха?
Просто навіщо це взагалі робити?
Лизати ограни через які ходиш в туалет
Ашотакоя• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ну якщо це мої подруги то ми можемо балакати на такі теми коли випьємо
а чим ваші подруги займаються
Царевна в уггах• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
До чого тут вуха?
Просто навіщо це взагалі робити?
Лизати ограни через які ходиш в туалет
Вот это вы дремучая
Губки-уточкой• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
До чого тут вуха?
Просто навіщо це взагалі робити?
Лизати ограни через які ходиш в туалет
Но в Вас входит орган который ходил в туалет(
заварний look• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
А що в ньому хорошого? Це ж взагалі дивно і не природньо. Я б не змогла після такого цілуватися з чоловіком
У Вас нет доступа к воде и зубной пасте, раз такая брезгливость?
Это же кайф
Такое глубокое чувство близости, когда целуетесь сразу после этих моментов
автор 12 галюцинаций • 06 сентября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Как это не природно? Язык есть? Тело любимого/любимой есть? Значит все, что приносит удовольствие природно
Природній лише класичний секс
Украиночка• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
А навіщо готувати до цього?
І що там з подругами обговорювати? Кількість фрікцій?
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
До чого тут вуха?
Просто навіщо це взагалі робити?
Лизати ограни через які ходиш в туалет
О, вуха... вуха теж частина сексу ви мийтесь після туалету і все буде добре
Море Щастя• 06 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Отож. Мене ніхто із знайомих ніколи не питав про оральний секс. Я теж нікого не питала.
а чего так ? прикиньте, приходит в гости и с порога- привет, кума. а ты сосешь ? или за столом. выпили-закусили-вопрос-ложку проглотили.
Царевна в уггах• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
До чого тут вуха?
Просто навіщо це взагалі робити?
Лизати ограни через які ходиш в туалет
А как вы воспринимаете то, что в вас входит орган который ходит в туалет? Или вы думаете, что он входит в ваш орган для туалета? И типа все квиты?😂
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
а чим ваші подруги займаються
Мабуть консервують огірки
Ща как дам• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Природній лише класичний секс
Природно какать под кустом, не работать и рожать пока климакс не начнется.
Царевна в уггах• 06 сентября 2024
Скажите честно, вы сектанты, фанатики веры, иеговы, кто вы?
автор 12 галюцинаций • 06 сентября 2024
Ответ дляУкраиночка
Ви не визнаєте, хтось визнає. У кожного свої вподобання.
Це зрозуміло що у кожного свої вподобання. Якщо комусь подобається то нехай займаються. Просто дивно що тут багато хто вважає що ОС треба займатися обов´язково
Блондинка в Шоколаде• 06 сентября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тоже офигеваю от количества практикующих. У меня на этом фоне окр, я когда смотрю на мужчин, мне кажется, что у них губы в молочнице. Теперь не смотрю на лица мужчин.
У вас просто ОКР, а не на этом фоне.
Ща как дам• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
В каком городе вы живёте?
ДлинноНожка• 06 сентября 2024
І що, ніхто досі не запитав, що таке ОС?
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Ответ дляЩа как дам
А ще їсти те, що вполював або знайшов а оті всі сири, тортики та ковбаси- тт неприродно.
автор 12 галюцинаций • 06 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Чому не природньо? Ви не бачили як собачка собачці під хвостиком облизує перед спарюванням?
Чесно ніколи такого не бачила. Собаки можуть нюхати один одного бо вони так по запаху розрізняють стать. Але вони ніколи не лижуть там
Не зви чайна• 06 сентября 2024
Автор, да ладно ОС, лучше скажите нам, как часто у вас АНАЛ?😂
заварний look• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Хахахахахаха
Никагда, да
Море Щастя• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
а как такими губами ребенка целовать ? это ж вообще за гранью. на кол таких !
Ща как дам• 06 сентября 2024
А муж рукой вам клитор трогает?
Царевна в уггах• 06 сентября 2024
Вот это забавная тема)) даже если трольная)
автор 12 галюцинаций • 06 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А як ви розумієте, що природньо?
Природньо це те що закладено природою і інстинктами
Украиночка• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Тут багато дивних людей. А чоловіки взагалі - майже всі дивні. Не треба сприймати близько до серця
Блондинка в Шоколаде• 06 сентября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Самый правильный вопрос.
Может, адвентисты седьмого дня?
У меня такая знакомая есть. Уже третий муж, мужиков было больше, чем у меня, неверующей...
Но да, оральный секс - фу. Похоже, третий развод назревает на почве запретов в сексе.
заварний look• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Вы же целуетесь с мужем
Орал те же поцелуи
Разве не хочется целовать каждый сантиметр тела любимого человека?