12 галюцинаций• 06 сентября 2024
Невже тут всі займаються ОС?
Невже тут всі роблять мінет і куні?
Я думала що таких людей мало, бо в моєму оточенні майже ніхто таке не робить. Ми з чоловіком теж таким не займаємося
Але тут на порадниці часто читаю теми про це.
Ви займаєтеся ОС?
Результат:
вже голосів:
225 (70.75%)
Так
51 (16.04%)
Тиць
24 (7.55%)
Пробувала, але не сподобалося
18 (5.66%)
Не займалася ніколи
Блондинка в Шоколаде• 06 сентября 2024
Ответ дляДлинноНожка
І що, ніхто досі не запитав, що таке ОС?
Операционная система Виндовс
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Природньо це те що закладено природою і інстинктами
І шо, цілуватися в губи - це природньо?
та ні... природньо - то чоловік схопив першу ліпшу жінку за волосся, затягнув її в печеру і оплодотворив. Оце природньо. Все інше від диявола
12 галюцинаций
• 06 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Чем выше любовь- тем ниже поцелуи, для профанов и потыкаться достаточно, для людей занимающихся любовью приемлемы все виды секса, ну возможно кроме анала, это на любителя.
Я думала що ОС це теж на любителя
тяжкаялюдина• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
У чоловіка точно немає. Ми ще колись давно перед весіллям цю тему обговорювали
Дайте вгадаю, сказав, що це фу і він не хоче ніякого мінету?)
ДлинноНожка• 06 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Автор, да ладно ОС, лучше скажите нам, как часто у вас АНАЛ?😂
так я думала про це і мова) тільки чому ОС якщо АС)), а воно он про що
12 галюцинаций
• 06 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
а чим ваші подруги займаються
Теж класичним сексом
Царевна в уггах• 06 сентября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Бо оральный секс )
Ашотакоя• 06 сентября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тоже офигеваю от количества практикующих. У меня на этом фоне окр, я когда смотрю на мужчин, мне кажется, что у них губы в молочнице. Теперь не смотрю на лица мужчин.
звідки дізналися про кількість?
Тантрический кекс• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ну дивіться, то якщо більшість займається оральним сексом, то може як раз це і є природа і інстинкти, а от вас зупиняють і змушують йти проти природи нав´язані розумом та пуританським вихованням кордони?
заварний look• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я думала що ОС це теж на любителя
Уверена, Ваш муж любитель
Не встречала ещё мужчину, которому не нравятся оральные ласки
Встречала тех, кому жёны не сосали
Царевна в уггах• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Теж класичним сексом
Поцелуи это орально?орально. Не целуйтесь больше, там слюна и микробы , это Фу. Рот вообще самое грязное, что есть в человеке. Странно, что вы этого не знаете.
12 галюцинаций
• 06 сентября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Скажите честно, вы сектанты, фанатики веры, иеговы, кто вы?
Чому відразу сектанти?
Ми православні, але не фанатики
ДлинноНожка• 06 сентября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Бо оральный секс )
Ну да, ну да. Осом ми його не кличем,тому якось не на думці.
Море Щастя• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
природою закладено раз в год. исключительно для размножения. а вы что-то зачастили, голубушка.
тяжкаялюдина• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Це зрозуміло що у кожного свої вподобання. Якщо комусь подобається то нехай займаються. Просто дивно що тут багато хто вважає що ОС треба займатися обов´язково
Ні, тут вважають , що це приємно , а не обов´язково)))
Закуйовджена життям• 06 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Да, только хотела спросить,долбится ли автор в опу
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Доречі, а груди ваші чоловік пестить? Це неприродно. Груди - то щоб немовля годувати.
12 галюцинаций
• 06 сентября 2024
Ответ дляМоре Щастя
а как такими губами ребенка целовать ? это ж вообще за гранью. на кол таких !
От я теж цього не розумію, якщо будуть діти як потім їх цілувати після такого
Царевна в уггах• 06 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
В попу это до свадьбы. Потому что девственность нужно хранить для одного единственного. Я такую знала.)
12 галюцинаций
• 06 сентября 2024
Ответ длязаварний look
Вы же целуетесь с мужем
Орал те же поцелуи
Разве не хочется целовать каждый сантиметр тела любимого человека?
Орал те же поцелуи
Чоловічий орган точно не хочеться
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Ответ дляМоре Щастя
А чого ви так вирішили? Може там так і є - раз на рік на Масляну...
Море Щастя• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
та никак. все нецелованые ходят.
тяжкаялюдина• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ваш чоловік харкнув десь на вулиці, прийшов і цілує вас))
Давно без алко• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я думала що ОС це теж на любителя
Оральный секс-это уже классика
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Так як же вони після орального сексу будуть?
не переживайте, після такого не вагітніють
Мона Лиза• 06 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
А ви що ніколи з подругами не обговорювали такі теми коли вип´єте?
Слава богу ні
тяжкаялюдина• 06 сентября 2024
Ответ дляslonik35
бедные ваши мужья
Я вас умоляю, ще і як їм сосуть, тільки інші дівки, яким вони лижуть.
12 галюцинаций
• 06 сентября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Судячи з коментарів у цій темі, більшість вважає що це обов´язкого і не вірить що без цього можна жити