Цикавенная• 06 сентября 2024
Модні чобітки?
Дівчата, брати такі? Хто розуміється на останніх модних трендах?
Цикавенная
• 06 сентября 2024
Ответ дляШеллар
За моду не скажу, вони мені просто подобаються. Здається в Міратоні бачила таку модель, вони звідти?
Не знаю чи звідти, це я побачила в останній колекції Наталі Болгар на дівчатах. Тому стало цікаво, що модно в цьому сезоні.
Танцепесенная• 06 сентября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Не модні, але подобались завжди, бо зручні
Чем они удобны?
энциклопУдия• 06 сентября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Чем они удобны?
Каблук ок, не потіє нога, бо не щільно прилягають
Мольфарочка• 06 сентября 2024
Ответ дляЦикавенная
Такі люблю. В них візуально такі ніжки стрункі
Танцепесенная• 06 сентября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Кому как. Лично я не могу ходить на таких каблуках
Пэрисхилтонша• 06 сентября 2024
Красивые, но сейчас такое не носят. Сейчас модно говнодавы разные
Вкаблучках• 06 сентября 2024
Это сапоги ) хорошие )
Я такие купила. Под такой темно-серый образ на фото 2 искала максимально похожие. Мне кажется, таки нашла похожие. Каблук 7 см, мне идеально
Цикавенная
• 06 сентября 2024
Але по реакціям дуже цікаво як голоси розділились спостерігати)
ПушАпница• 06 сентября 2024
Ответ дляМольфарочка
Как карандаш в піське
ПазлШредінгера• 06 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Это сапоги ) хорошие )
Класні дуже, в мене були схожі від shutz - в мій гардероб зайшли прекрасно